Karostas mezgls

2017. gada 16. septembrī

DALĪBNIEKU SARAKSTS

Sarakstā tiek parādīti dalībnieki, kuri pieteikušies dalībai "Karostas mezglā". Saraksts tiek atjaunots vismaz vienu reizi dienā.
SkrējiensPlānotais starta laiksDistanceUzvārdsVārdsKomandaPilsēta
111:00Bērnu skrējiensMeistersEduardsLiepāja
111:00Bērnu skrējiensAuniņaElizabete AnnaLiepāja
111:00Bērnu skrējiensGustaLenijaGrobiņas novads
111:00Bērnu skrējiensBurkevicsRikardoLiepāja
111:00Bērnu skrējiensCīrulisMārtiņšSalaspils
111:00Bērnu skrējiensJuvčenkoVladislavsLiepāja
111:00Bērnu skrējiensJuvčenkoKiraLiepāja
111:00Bērnu skrējiensBrūdereMonikaLiepāja
111:00Bērnu skrējiensZaukaKitijaLiepāja
111:00Bērnu skrējiensMežalsRalfsLiepāja
2pēc 1 skrējiena finišaBērnu skrējiensDerkevicsDanielsLiepāja
2pēc 1 skrējiena finišaBērnu skrējiensMūrnieceAnastāsija EllaNerātnā BitīteLiepāja
2pēc 1 skrējiena finišaBērnu skrējiensZīriņšGvidoLiepāja
2pēc 1 skrējiena finišaBērnu skrējiensKrūčePatrīcijaLiepāja
2pēc 1 skrējiena finišaBērnu skrējiensBražisElansLiepāja
2pēc 1 skrējiena finišaBērnu skrējiensPetkusMagnussLiepāja
2pēc 1 skrējiena finišaBērnu skrējiensTrukšisViestursGrobiņas novads
2pēc 1 skrējiena finišaBērnu skrējiensĶemerisDāvidsAizputes nov.
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensCistjakovsArtjomsLiepāja
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensMežalsRolandsLiepāja
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensGūtmaneAdeleEXTRALiepāja
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensLaukšteineTerēzeEXTRALiepāja
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensVitkovskaVendijaEXTRALiepāja
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensGenteNikolaEXTRALiepāja
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensSudmalePaula JeteLiepāja
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensKaruzinaKsenijaUSK ,,Atekas sala,,Liepāja
3pēc 2 skrējiena finišaBērnu skrējiensMartinovaKristiānaLiepāja
4pēc 3 skrējiena finišaBērnu skrējiensCibukaAliseLiepāja
4pēc 3 skrējiena finišaBērnu skrējiensŠenkevicsĢirtsLiepāja
4pēc 3 skrējiena finišaBērnu skrējiensBušmaSimonaLiepāja
4pēc 3 skrējiena finišaBērnu skrējiensKuršisRalfsLiepāja
4pēc 3 skrējiena finišaBērnu skrējiensOrlovskaSabīneLiepāja
4pēc 3 skrējiena finišaBērnu skrējiensZundovskaSanijaAizputes novads
4pēc 3 skrējiena finišaBērnu skrējiensTamsoneAneteAizputes novads
4pēc 3 skrējiena finišaBērnu skrējiensMežalsRobertsLiepāja
112:00Individuālais skrējiensBergaAnnija EvelīnaLiepāja
112:00Individuālais skrējiensEglijaIvetaDurbes nov.
112:00Individuālais skrējiensPranckūnasPetrasLietuva
112:00Individuālais skrējiensSauleDaigaSiguldas nov.
112:00Individuālais skrējiensLavrinovičaZitaKrimuldas nov.
112:00Individuālais skrējiensRozenšteinaLaineLiepāja
112:00Individuālais skrējiensĶirsisIngusLiepāja
112:00Individuālais skrējiensKarlsoneGitaSaldus
112:00Individuālais skrējiensVrubļevskisNaurisLiepāja
112:00Individuālais skrējiensOzoliņšIvoLiepāja
112:00Individuālais skrējiensBaronsKārlisRīga
112:00Individuālais skrējiensBergsKārlisLiepāja
112:00Individuālais skrējiensJēkabsonsGuntarsVELORONISLiepāja
112:00Individuālais skrējiensTamsons.NiksKuldīga
112:00Individuālais skrējiensŅikiforovsLinards NikolassAizputes novads
112:00Individuālais skrējiensMickevičusIvetaLiepāja
112:00Individuālais skrējiensZaukaDanielsLiepāja
112:00Individuālais skrējiensFabriciussAinārsLiepāja
112:00Individuālais skrējiensFolkmanisKalvisLiepāja
112:00Individuālais skrējiensKostjukaLindaLiepāja
112:00Individuālais skrējiensNarvelsAivisASK PatriaCesvaines novads
112:00Individuālais skrējiensMežaleVijaLiepāja
112:00Individuālais skrējiensApinisEdgarsASK PATRIAĀdažu novads
112:00Individuālais skrējiensLandereTerēzeķiršiLiepāja
112:00Individuālais skrējiensLankaEvaLiepāja
112:00Individuālais skrējiensMeijereIlzeASK Patria OCRStopiņu novads
112:00Individuālais skrējiensMeijereIevaOgre
212:10Individuālais skrējiensSiliņšMatīssTukums
212:10Individuālais skrējiensŠukterisGintsLiepāja
212:10Individuālais skrējiensUrbanovičsValtsLiepāja
212:10Individuālais skrējiensŠķiparsArnoVentspils
212:10Individuālais skrējiensBunkaIvarsLiepāja
212:10Individuālais skrējiensUrbānsUldisLiepāja
212:10Individuālais skrējiensOļševskisAigarsLiepāja
212:10Individuālais skrējiensSiliņaElīnaTeteriPāvilosta
212:10Individuālais skrējiensTeterisArmandsTeteriPāvilosta
212:10Individuālais skrējiensLindeJānisLiepāja
212:10Individuālais skrējiensLindeKristapsLiepāja
212:10Individuālais skrējiensKaruzinsIgorsUSK ,,Atekas sala,,Liepāja
212:10Individuālais skrējiensVladimirovaOlgaRīga
212:10Individuālais skrējiensPoriņaDaigaPower House LiepājaLiepāja
212:10Individuālais skrējiensKravčenkoMartaLiepāja
212:10Individuālais skrējiensRozenbergsKārlisTukums
212:10Individuālais skrējiensBibisJānisRegbija Klubs \"VIKINGI\"Liepāja
212:10Individuālais skrējiensVitkovskisVilnisLiepāja
212:10Individuālais skrējiensCērpsLaurisLiepāja
212:10Individuālais skrējiensEglītisOskarsLiepāja
212:10Individuālais skrējiensMaklakovsAndrejsLiepāja
212:10Individuālais skrējiensJuhnoSergejsLiepāja
212:10Individuālais skrējiensFedulovsAdriansRīga
212:10Individuālais skrējiensRūtenbergsAigarsAizpute
212:10Individuālais skrējiensMatkevicsJurisVentspils
212:10Individuālais skrējiensSkrundenieksLinsVentspils
212:10Individuālais skrējiensGrāvīteAksanaVentspils
312:20Individuālais skrējiensJaunskungsKārlisLiepāja
312:20Individuālais skrējiensSokolovskisSergejsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensKurmeZaneLiepāja
312:20Individuālais skrējiensLaumanisLaurisRīga
312:20Individuālais skrējiensSpicinsSignijsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensZubaničsAndrejsOgre
312:20Individuālais skrējiensZiediņšEgīlsGarkalnes novads
312:20Individuālais skrējiensDeņisovsAndisLiepāja
312:20Individuālais skrējiensSležeEvijaLiepāja
312:20Individuālais skrējiensKlavaElīnaRajonsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensLindeBaibaRajonsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensVasmussMārtiņšKuldīga
312:20Individuālais skrējiensGraiksteAigarsRajonsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensRožkalnsRobertsLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensLaugalisJānisZS 44.KBNLiepāja
312:20Individuālais skrējiensBandereAnitaJūrmala
312:20Individuālais skrējiensReinicānsĒriksJūrmala
312:20Individuālais skrējiensSilnieksEdijsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensPriedolaMontaPāvilostas novads
312:20Individuālais skrējiensGrasisAivarsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensKuzņecovaMonikaLiepāja
312:20Individuālais skrējiensJuvčenkoOksanaLiepāja
312:20Individuālais skrējiensSokolovskisSergejsLiepāja
312:20Individuālais skrējiensVizulisJānisLiepāja
312:20Individuālais skrējiensSkudrītisRolandsGrobiņas novads
312:20Individuālais skrējiensEglitisUldisLiepāja
412:30Individuālais skrējiensEglītisKārlisLiepāja
412:30Individuālais skrējiensKuļikovaNataļja MarijaLiepāja
412:30Individuālais skrējiensVēvelisMārtiņšRīga
412:30Individuālais skrējiensKronbergsEdgarsLiepāja
412:30Individuālais skrējiensSorokinaSandijaDurbe
412:30Individuālais skrējiensŠpakovskisGatisLOCLiepāja
412:30Individuālais skrējiensEglijsMārtiņšJelgava
412:30Individuālais skrējiensJansonaNormunsLiepājas papīrsLiepāja
412:30Individuālais skrējiensGrasisEdvardsRīga
412:30Individuālais skrējiensKrīgensArtisLiepāja
412:30Individuālais skrējiensSiņicinsKristsLiepāja
412:30Individuālais skrējiensSķudulsMarkussLiepāja
412:30Individuālais skrējiensCīrulisMārisSalaspils
412:30Individuālais skrējiensDzērveRolandsLiepāja
412:30Individuālais skrējiensBudnovicsDzintarsLiepāja
412:30Individuālais skrējiensMožajevsSergejsRīga
412:30Individuālais skrējiensPavļukevičsSandisEko KurzemeLiepāja
412:30Individuālais skrējiensTjapkoKarolinaLiepāja
412:30Individuālais skrējiensLagzdiņšArtisLiepāja
113:00Komandu cīņas (4 dalībnieki)MihailovsAndrisB.E.K.A.Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)TrofimovsEdgarsB.E.K.A.Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)Berņevs  VitālijsB.E.K.A.Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)MūrnieceKarīnaB.E.K.A.Liepāja
113:00Komandu cīņas (4 dalībnieki)SkanisĢirts\"Sprīdīši\"Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)JaunskungsJānis\"Sprīdīši\"Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KrūčeIlze\"Sprīdīši\"Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)BražeLīga\"Sprīdīši\"Liepāja
113:00Komandu cīņas (4 dalībnieki)ZiemeleKlintaEASY GAME !Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)GrantiņaLīgaEASY GAME !Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)LindeArtursEASY GAME !Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)GruntiņšRitvarsEASY GAME !Liepāja
113:00Komandu cīņas (4 dalībnieki)TamsoneEgijaKazdangas PampakiAizputes novads
Komandu cīņas (4 dalībnieki)TamsonsJānisKazdangas PampakiAizputes novads
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ŅikiforovaRigondaKazdangas PampakiAizputes novads
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ŅikiforovsLinardsKazdangas PampakiAizputes novads
113:00Komandu cīņas (4 dalībnieki)ŠastilovskaMadaraPATRIA OCR teamĀdažu novads
Komandu cīņas (4 dalībnieki)DudeEdgarsPATRIA OCR team
Komandu cīņas (4 dalībnieki)DzedulisIlgvarsPATRIA OCR teamCēsis
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KalnbērzsKasparsPATRIA OCR teamRīga
113:00Komandu cīņas (4 dalībnieki)JēkabsoneĒrikaKūldīgas GettiņiKuldīga
Komandu cīņas (4 dalībnieki)RumbergsJaneksKūldīgas GettiņiKuldīga
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ŅikiforovsLinards NikolassKūldīgas GettiņiKuldīga
Komandu cīņas (4 dalībnieki)RumbergsJaneksKūldīgas GettiņiKuldīga
113:00Komandu cīņas (4 dalībnieki)OsipenkoViktorijaDrošsirdīgie vienradžiLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)PuksRojsDrošsirdīgie vienradžiLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KālisAdriansDrošsirdīgie vienradžiLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KālisAleksandrsDrošsirdīgie vienradžiLiepāja
213:10Komandu cīņas (4 dalībnieki)RocēnaTerēzeAita un vilkiSigulda
Komandu cīņas (4 dalībnieki)PāpeSintijaAita un vilkiRīga
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ŠtībeleRūta IevaAita un vilkiRīga
Komandu cīņas (4 dalībnieki)SīklisRenārsAita un vilkiLiepāja
213:10Komandu cīņas (4 dalībnieki)FeodosovsMareksS.M.U.K.ieLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)VecbaštiksKlāvsS.M.U.K.ieLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KalnaSintijaS.M.U.K.ieLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)EidinsUldisS.M.U.K.ieGrobiņa
213:10Komandu cīņas (4 dalībnieki)SprūdsEdgarsEI-EILiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ŠķibelisIngusEI-EILiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)PorciksEdgarsEI-EILiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)Štūla-PankokaIrīnaEI-EILiepāja
213:10Komandu cīņas (4 dalībnieki)EgmanisĢirts3 Baļķi un BaļķenaLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)BitersToms3 Baļķi un BaļķenaLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)VējšToms3 Baļķi un BaļķenaLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)BaļķenaSigne3 Baļķi un BaļķenaLiepāja
213:10Komandu cīņas (4 dalībnieki)MešķeLindaPriekules vidusskolaPriekule
Komandu cīņas (4 dalībnieki)LindeElīnaPriekules vidusskolaPriekule
Komandu cīņas (4 dalībnieki)VeidemaneLāsmaPriekules vidusskolaPriekule
Komandu cīņas (4 dalībnieki)AstrausksRenatsPriekules vidusskolaPriekule
213:10Komandu cīņas (4 dalībnieki)GravānsAigarsSkrundas jaunsargiSkrunda
Komandu cīņas (4 dalībnieki)VizbulisKristapsSkrundas jaunsargiSkrunda
Komandu cīņas (4 dalībnieki)GrīniņšIlvisSkrundas jaunsargiSkrunda
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ĀbeleUndīneSkrundas jaunsargiSkrunda
213:10Komandu cīņas (4 dalībnieki)SkrundenieksDzintarsEzic lepns putns (New edition)Grobiņa
Komandu cīņas (4 dalībnieki)BalodeAgnetaEzic lepns putns (New edition)Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)PranksGatisEzic lepns putns (New edition)Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)TintsAivisEzic lepns putns (New edition)Liepāja
313:20Komandu cīņas (4 dalībnieki)BrantevicsĀrisSPARTIEŠITurlava
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KubliņaRenāteSPARTIEŠILiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ĶemerisArtisSPARTIEŠIAizputes nov.
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ŠtālsMārisSPARTIEŠILiepāja
313:20Komandu cīņas (4 dalībnieki)PrāmaltsEižensBlue Shock RaceLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)ZaicevsAinarsBlue Shock RaceLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)GūtmanisEndijsBlue Shock RaceLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KidikaIlzeBlue Shock RaceLiepāja
313:20Komandu cīņas (4 dalībnieki)JaunbrūnsAldisZS 44.KBNLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KiršeInitaZS 44.KBNLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)VieseMegijaZS 44.KBNLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)GrīneAliseZS 44.KBNLiepāja
313:20Komandu cīņas (4 dalībnieki)AnsonsĢirts3/4 (trīs ceturdaļas)Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)DovgvilloKārlis3/4 (trīs ceturdaļas)Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)OrinskisDainis3/4 (trīs ceturdaļas)Liepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)SvileLīga3/4 (trīs ceturdaļas)Liepāja
313:20Komandu cīņas (4 dalībnieki)PankoksMārisMeklējot KaktusuLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)PankoksDāvisMeklējot KaktusuLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)StrautiņšGuntisMeklējot KaktusuLiepāja
Komandu cīņas (4 dalībnieki)KristīneMatisoneMeklējot KaktusuLiepāja

Tehniskais partneris