Karostas mezgls

2017. gada 16. septembrī

SACENSĪBU REZULTĀTI

Komandas cīņa

VietaKomandaUzvārds, vārdsLaiks
1Ezic lepns putns (New edition)Skrundenieks Dzintars00:49:25.949
Balode Agneta
Pranks Gatis
Tints Aivis
2EI-EISprūds Edgars00:51:34.991
Šķibelis Ingus
Porciks Edgars
Štūla-Pankoka Irīna
3PATRIA OCR teamŠastilovska Madara00:53:33.225
Dude Edgars
Dzedulis Ilgvars
Kalnbērzs Kaspars
4Drošsirdīgie vienradžiOsipenko Viktorija00:57:51.854
Vilde Edvīns
Kālis Adrians
Kālis Aleksandrs
5SPARTIEŠIBrantevics Āris01:02:27.339
Kubliņa Renāte
Ķemeris Artis
Štāls Māris
63/4 (trīs ceturdaļas)Ansons Ģirts01:05:31.701
Dovgvillo Kārlis
Orinskis Dainis
Svile Līga
7Kazdangas PampakiTamsone Egija01:07:00.028
Tamsons Jānis
Ņikiforova Rigonda
Ņikiforovs Linards
8Aita un vilkiRocēna Terēze01:10:39.926
Pāpe Sintija
Štībele Rūta Ieva
Sīklis Renārs
9Meklējot KaktusuPankoks Māris01:11:00.400
Pankoks Dāvis
Strautiņš Guntis
Kristīne Matisone
10S.M.U.K.ieFeodosovs Mareks01:14:04.604
Vecbaštiks Klāvs
Kalna Sintija
Eidins Uldis
11B.E.K.A.Mihailovs Andris01:15:20.340
Trofimovs Edgars
Berņevs Vitālijs
Mūrniece Karīna
12Z.A.R.I.Gertners Roberts01:15:39.732
Kalniņa - Grīsle Agnese
Ceriņa Zane
Rozentāle Inese
133 Baļķi un BaļķenaBokačs Gundars01:16:39.767
Biters Toms
Vējš Toms
Baļķena Signe
14Skrundas jaunsargiGravāns Aigars01:17:21.283
Vizbulis Kristaps
Grīniņš Ilvis
Ābele Undīne
15Blue Shock RacePrāmalts Eižens01:18:09.404
Zaicevs Ainars
Gūtmanis Endijs
Kidika Ilze
16Priekules vidusskolaMešķe Linda01:19:48.263
Linde Elīna
Veidemane Lāsma
Astrausks Renats
17ZS 44.KBNJaunbrūns Aldis01:21:32.512
Kirše Inita
Viese Megija
Grīne Alise
18SprīdīšiSkanis Ģirts01:35:01.921
Jaunskungs Jānis
Krūče Ilze
Braže Līga
19Kūldīgas GettiņiJēkabsone Ērika01:50:12.859
Rumbergs Janeks
Ņikiforovs Linards Nikolass
Samauskis

Individuālā skrējiena vīriešu grupa
VietaUzvārds, vārdsPilsētaLaiks
1SIŅICINS KristsLiepāja00:45:33.550
2ŠĶIPARS ArnoVentspils00:47:01.634
3JUHNO SergejsLiepāja00:47:39.869
4APINIS EdgarsĀdažu novads00:47:58.895
5BUDNOVICS DzintarsLiepāja00:50:32.353
6BUNKA IvarsLiepāja00:52:06.136
7ROŽKALNS RobertsLiepāja00:52:06.655
8ZUBANIČS AndrejsOgre00:53:04.007
9GRASIS EdvardsRīga00:53:10.338
10VIZULIS JānisLiepāja00:53:51.583
11NARVELS AivisCesvaines novads00:53:53.578
12OĻŠEVSKIS AigarsLiepāja00:54:09.675
13BIBIS JānisLiepāja00:54:42.879
14SĶUDULS MarkussLiepāja00:55:06.966
15SKRUNDENIEKS LinsVentspils00:55:47.455
16EGLIJS MārtiņšJelgava00:55:58.128
17DEŅISOVS AndisLiepāja00:56:01.719
18LAUGALIS JānisLiepāja00:56:39.412
19JĒKABSONS GuntarsLiepāja00:56:53.494
20PAVĻUKEVIČS SandisLiepāja00:56:57.387
21ŠPAKOVSKIS GatisLiepāja00:57:46.392
22ZIEDIŅŠ EgīlsGarkalnes novads00:58:11.801
23BERGS KārlisLiepāja00:58:15.988
24TETERIS ArmandsPāvilosta00:58:22.086
25VITKOVSKIS VilnisLiepāja00:58:26.508
26SILNIEKS EdijsLiepāja00:58:34.590
27KRONBERGS EdgarsLiepāja00:58:36.915
28EGLĪTIS KārlisLiepāja00:58:49.638
29JANSONA NormunsLiepāja00:58:56.524
30SILIŅŠ MatīssTukums00:59:02.749
31LAGZDIŅŠ ArtisLiepāja01:00:16.180
32VASMUSS MārtiņšKuldīga01:00:49.529
33CĪRULIS MārisSalaspils01:00:58.831
34EGLĪTIS OskarsLiepāja01:01:34.135
35URBANOVIČS ValtsLiepāja01:01:45.750
36GRUNTIŅŠ Ritvars01:02:15.309
37ALKSNIS Edgars01:02:21.908
38ZAUKA DanielsLiepāja01:02:29.054
39RŪTENBERGS AigarsAizpute01:02:29.332
40TAMSONS. NiksKuldīga01:02:59.111
41GRASIS AivarsLiepāja01:03:27.372
42KRĪGENS ArtisLiepāja01:04:29.370
43ROZENBERGS KārlisTukums01:04:56.225
44BARONS KārlisRīga01:04:57.537
45MOŽAJEVS SergejsRīga01:05:07.690
46ŠUKTERIS GintsLiepāja01:05:22.053
47GRAIKSTE AigarsLiepāja01:05:42.083
48FEDULOVS AdriansRīga01:05:56.161
49MAKLAKOVS AndrejsLiepāja01:07:06.378
50VĒVELIS MārtiņšRīga01:07:31.602
51LINDE KristapsLiepāja01:08:38.412
52SOKOLOVSKIS SergejsLiepāja01:08:48.711
53KARUZINS IgorsLiepāja01:09:41.611
54EGLITIS UldisLiepāja01:10:53.553
55URBĀNS UldisLiepāja01:11:12.697
56LINDE JānisLiepāja01:12:27.312
57FOLKMANIS KalvisLiepāja01:12:38.051
58SKUDRĪTIS RolandsGrobiņas novads01:12:57.342
59DZĒRVE RolandsLiepāja01:13:16.477
60ĶIRSIS IngusLiepāja01:13:35.429
61FABRICIUSS AinārsLiepāja01:13:46.670
62CĒRPS LaurisLiepāja01:14:35.547
63REINICĀNS ĒriksJūrmala01:15:43.992
64MATKEVICS JurisVentspils01:19:20.814

Individuālā skrējiena sieviešu grupa
VietaUzvārds, vārdsPilsētaLaiks
1KARLSONE GitaSaldus00:53:14.000
2PRIEDOLA MontaPāvilostas novads00:55:05.633
3MEIJERE IlzeStopiņu novads00:55:22.747
4KRAVČENKO MartaLiepāja00:58:27.749
5EGLIJA IvetaDurbes nov.00:58:36.666
6TJAPKO KarolinaLiepāja01:00:10.808
7VLADIMIROVA OlgaRīga01:03:11.761
8SLEŽE EvijaLiepāja01:03:28.720
9KURME ZaneLiepāja01:04:28.529
10SOROKINA SandijaDurbe01:05:34.231
11RĀZNA Laila01:06:53.219
12PORIŅA DaigaLiepāja01:07:10.410
13JUVČENKO OksanaLiepāja01:07:25.254
14BANDERE AnitaJūrmala01:09:17.106
15SAULE DaigaSiguldas nov.01:11:33.464
16KOSTJUKA LindaLiepāja01:12:38.051
17MICKEVIČUS IvetaLiepāja01:14:39.320
18KUĻIKOVA Nataļja MarijaLiepāja01:15:48.616
19ROZENŠTEINA LaineLiepāja01:18:19.859
20GRĀVĪTE AksanaVentspils01:19:20.814
21MEŽALE VijaLiepāja01:19:48.699
22KREINERTE Zita01:20:59.974
23FINKA Agnese01:21:11.484
24MEIJERE IevaOgre01:23:15.864
25LINDE BaibaLiepāja01:26:12.801
26SILIŅA ElīnaPāvilosta01:27:11.023
27LANDERE TerēzeLiepāja01:37:11.026
28TJURINA Natālija01:40:47.785
29KLAVA ElīnaLiepāja01:40:55.596

Tehniskais partneris