Karostas mezgls

2015. gada 26. septembrī

SACENSĪBU REZULTĀTI

Komandu cīņas

VietaKomandaUzvārds, vārdsPilsētaLaiks
1Skrien veselsBLAUS Oskars Jelgavas nov56:19.23
1Skrien veselsBRANTEVICS Āris Kuldīgas nov56:19.23
1Skrien veselsSMOLONSKIS Ruslans Ventspils nov.56:19.23
1Skrien veselsCAUNE Iveta Skrundas nov56:19.23
2ŠpaktelētājiBUTAUTS Linards Liepāja56:41.04
2ŠpaktelētājiALSEIKA KalvisLiepāja56:41.04
2ŠpaktelētājiGEDMINS Markuss Vērgale56:41.04
2ŠpaktelētājiKALNA Anna Marija Liepāja56:41.04
3Jaunsardze 407. Saldus-2 BOGUŽS Jānis Saldus57:27.22
3Jaunsardze 407. Saldus-2 ZONS Gatis Saldus57:27.22
3Jaunsardze 407. Saldus-2 MAŽRIMS Māris Saldus57:27.22
3Jaunsardze 407. Saldus-2 JAKUBA Kristīne Saldus57:27.22
4Liepājas Vieglatlētikas klubsPANKOKS Māris Liepāja1h01:14.52
4Liepājas Vieglatlētikas klubsŠTŪLA-PANKOKA IrīnaLiepāja1h01:14.52
4Liepājas Vieglatlētikas klubsPORCIKS Edgars Liepāja1h01:14.52
4Liepājas Vieglatlētikas klubsŠĶIBELIS Ingus Liepāja1h01:14.52
5Jaunsardze 407. Brocēni PURIŅŠ Mārcis Brocēni1h04:11.45
5Jaunsardze 407. Brocēni GRASIS Artūrs Brocēni1h04:11.45
5Jaunsardze 407. Brocēni ŠTERNS Sandis Brocēni1h04:11.45
5Jaunsardze 407. Brocēni BRUZINSKA Alise Brocēni1h04:11.45
6Jaunsardze 407. Saldus-1 MUIŽARĀJS Māris Saldus1h04:37.37
6Jaunsardze 407. Saldus-1 RUDZĪTIS Lauris Saldus1h04:37.37
6Jaunsardze 407. Saldus-1 VIRCAVS Andrejs Saldus1h04:37.37
6Jaunsardze 407. Saldus-1 RITA Meiere Saldus1h04:37.37
7Bez dopinga KROMULIS Ralfs Liepāja1h06:56.99
7Bez dopinga SĒJĒJS Mārtiņš Liepāja1h06:56.99
7Bez dopinga ŠMITA Elīna Liepāja1h06:56.99
7Bez dopinga ŠUĻGA Ruslans Liepāja1h06:56.99
8 412. Kazdaga-2 jaunsargu vienībaŅIKIFOROVS Mareks Kazdanga1h08:46.96
8 412. Kazdaga-2 jaunsargu vienībaŅIKIFOROVS Linards Nikolass Kazdanga1h08:46.96
8 412. Kazdaga-2 jaunsargu vienībaTAMSONS Niks Kazdanga1h08:46.96
8 412. Kazdaga-2 jaunsargu vienībaLIEKMANE IevaKazdanga1h08:46.96
9Liepājas reģionālā slimnīca GŪTMANE Evija Liepāja1h09:52.57
9Liepājas reģionālā slimnīca ŠIMIS Andris Liepāja1h09:52.57
9Liepājas reģionālā slimnīca ŠIMIS Juris Liepāja1h09:52.57
9Liepājas reģionālā slimnīca JANKAUSKIS Arvīds Rīga1h09:52.57
10UPTKOSTROVSKIS Māris Liepāja1h12:18.68
10UPTKJUKŠS Artūrs Liepāja1h12:18.68
10UPTKŠTĒBELE Gunta Liepāja1h12:18.68
10UPTKŠTĒBELIS Mārcis Liepāja1h12:18.68
11Drošsirdīgie vienradžiKUĻIKOVA Marija Liepāja1h14:53.26
11Drošsirdīgie vienradžiPUKS Rojs Liepāja1h14:53.26
11Drošsirdīgie vienradžiKĀLIS Adrians Liepāja1h14:53.26
11Drošsirdīgie vienradžiKĀLIS Aleksandrs Liepāja1h14:53.26
12Liepājas 15. vidusskola DOVGVILLO Kārlis Liepāja1h15:22.45
12Liepājas 15. vidusskola BĒRZIŅŠ Elvis Liepāja1h15:22.45
12Liepājas 15. vidusskola KRAFTS Kristers Liepāja1h15:22.45
12Liepājas 15. vidusskola MISĀNE Randa Liepāja1h15:22.45
13416.Liepājas jaunsargu vienība BOLŠTEINA Natālija Liepāja1h17:12.96
13416.Liepājas jaunsargu vienība KRĒTAINIS Aivis Liepāja1h17:12.96
13416.Liepājas jaunsargu vienība KAŽIS Modris Liepāja1h17:12.96
13416.Liepājas jaunsargu vienība DĪĶIS Jānis Liepāja1h17:12.96
14Fitness and Beauty ĶESTERE Inga Grobiņa1h18:39.76
14Fitness and Beauty KALNA Sintija Grobiņa1h18:39.76
14Fitness and Beauty FEODOSOVS Mareks Grobiņa1h18:39.76
14Fitness and Beauty FEODOSOVA LāsmaGrobiņa1h18:39.76
14Fitness and Beauty aktīvie VĪTOLS Pēteris Grobiņa1h18:39.76
14Fitness and Beauty aktīvie VECBAŠTIKS Klāvs Grobiņa1h18:39.76
14Fitness and Beauty aktīvie VĪTOLS Jānis Grobiņa1h18:39.76
14Fitness and Beauty aktīvie SALMIŅA Kristīne Grobiņa1h18:39.76
16417. Liepājas jaunsargu vienībaNAVENICKA Kristīne Liepāja1h20:00.62
16417. Liepājas jaunsargu vienībaBĒRZIŅŠ Elmārs Liepāja1h20:00.62
16417. Liepājas jaunsargu vienībaSTROGONOVS Arvis Liepāja1h20:00.62
16417. Liepājas jaunsargu vienībaČIČKO Germans Liepāja1h20:00.62
17AC/DC STONIS Dāvis Liepāja1h21:42.24
17AC/DC LAMBERTE Madara Liepāja1h21:42.24
17AC/DC MAČUS ĒvaldsLiepāja1h21:42.24
17AC/DC VĪTOLINS RolandsLiepāja1h21:42.24
18ZS 44.KB DIŽGALVIS Pēteris Liepāja1h21:47.83
18ZS 44.KB ŠENFELDE Baiba Liepāja1h21:47.83
18ZS 44.KB VEISBUKS Madars Liepāja1h21:47.83
18ZS 44.KB ŠPICKOPFS Oskars Liepāja1h21:47.83
19Pērkones mezglsŠMĒDIŅŠ Madars Liepāja1h22:38.51
19Pērkones mezglsTINTE EdgarsLiepāja1h22:38.51
19Pērkones mezglsSLEŽIS MadarsLiepāja1h22:38.51
19Pērkones mezglsTINTE EvijaLiepāja1h22:38.51
20Baterijas gandrīz tukšas BŪMEISTARS Mārcis Liepāja1h26:43.21
20Baterijas gandrīz tukšas KUPŠIS Māris Liepāja1h26:43.21
20Baterijas gandrīz tukšas ROZENŠTEINS Jānis Liepāja1h26:43.21
20Baterijas gandrīz tukšas ROZENŠTEINA Laine Liepāja1h26:43.21
21Stumbrieši GRANTIŅA Katrīna Liepāja1h26:58.24
21Stumbrieši KARPLIS KrišjānisLiepāja1h26:58.24
21Stumbrieši STUMBRE Una Liepāja1h26:58.24
21Stumbrieši VALDMANE Anna Liepāja1h26:58.24
22Fantastic 4 STRUKAITE Paļmira Liepāja1h29:14.67
22Fantastic 4 STENDERS Reinis Liepāja1h29:14.67
22Fantastic 4 MARTINOVS Andis Liepāja1h29:14.67
22Fantastic 4 CVETKOVS Arturs Liepāja1h29:14.67
23Mēs 4 ZUKULIS Toms Liepāja1h31:47.91
23Mēs 4 ŠMĒDIŅA Nellija Liepāja1h31:47.91
23Mēs 4 BURŅEVSKIS MikusLiepāja1h31:47.91
23Mēs 4 BAIKA Sendija Liepāja1h31:47.91
24Dzīvsvars 312 TAURIŅŠ Egils Liepāja1h34:46.79
24Dzīvsvars 312 MELNIS Valdis Liepāja1h34:46.79
24Dzīvsvars 312 MELNE Ilze Liepāja1h34:46.79
24Dzīvsvars 312 FRANCIS Kārlis Liepāja1h34:46.79
25Ceļu policija CAUNE Liene Jelgavas nov1h34:55.68
25Ceļu policija ZIRNE Ieva Liepāja1h34:55.68
25Ceļu policija RUDZIŠS Ulvis Liepāja1h34:55.68
25Ceļu policija CAUNE Gundarts Jelgavas nov1h34:55.68
26Ūdensputni ŠEFANOVSKIS Kaspars LiepājaDSQ 1h23:32.32
26Ūdensputni ROZENTĀLS UģisLiepājaDSQ 1h23:32.32
26Ūdensputni SILIŅŠ Normunds LiepājaDSQ 1h23:32.32
26Ūdensputni VĪGRIEZIS Helvijs CīravaDSQ 1h23:32.32

Individuālā skrējiena vīriešu grupa
VietaUzvārds, vārdsLaiksKomandaPilsēta
1KALNBĒRZS Kaspars50:31Rīga
2PRANKS Gatis51:21ŪSK \'\'Attekas sala\'\'Liepāja
3VILDE Edvīns51:44Liepāja
4ŽIMANTS Uldis52:29GandrsRīga
5TINTS Aivis53:29Kanoe airētājsLiepāja
6SKRUNDENIEKS Dzintars53:35"HK ""LSK""""Grobiņas nov.
7ĶEMERIS Artis55:16Aizputes nov.
8FJODOROVS Elvijs56:47Liepāja
9KROMULIS Mārtiņš56:50Gulbenes nov.
10SĪKLIS Renārs57:44Liepāja
11VASARS Agris58:22ZS 44.KBLiepāja
12JANSONS Artūrs59:23Maratona KlubsGrobiņas nov.
13JAICIKS Vladislavs1h01:00Mārupe
14SPRŪDS Edgars1h01:33Nīcas nov.
15TRAPUČKA Eldars1h02:16
16DRULLIS Sandis1h03:30Liepāja
17ZIEDIŅŠ Elivijs1h03:42Liepāja
18FOLKMANIS Kalvis1h03:52Liepāja
19LĀCIS Edijs1h05:27HerbalifeLiepāja
20LAUMANIS Lauris1h05:59Rīga
21OZOLS Karlis1h06:16Sense MediaLiepāja
22LAGZDIŅŠ Aigars1h06:26Liepāja
23PAVĻUKEVIČS Sandis1h07:01Eko KurzemeLiepāja
24ŠPAKOVSKIS Gatis1h08:42LOCLiepāja
25FRICBERGS Dāvis1h11:58Liepāja
26ZAUKA Daniels1h13:56Liepāja
27PURVIŅŠ Egils1h14:27Rīga
28LAGZDIŅŠ Artis1h14:43Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldeLiepāja
29VITKOVSKIS Vilnis1h14:44Liepājas pilsētas DomeLiepāja
30PAIPA Davis1h14:51Sense MediaLiepāja
31KARUZINS Igors1h15:25ŪSK \'\'Attekas sala\'\'Liepāja
32VIZULIS Jānis1h16:22Liepāja
33ĻAUDUPS Guntis1h16:51Liepāja
34SKĀBARDIS Ēriks1h18:49Liepāja
35POLENCS Valdis1h19:47Liepāja
36ĀBOLS Uldis1h20:28ZS 44.KBLiepāja
37LIEPA Imants1h21:23Liepāja
38RAGOVSKIS Raivis1h22:31Liepāja
39SVILIS Gunārs1h22:56Liepāja
40KARLSONS Raitis1h24:32Liepāja
41FABRICIUSS Ainārs1h25:20LČTRLiepāja
42VIZULIS Dāvids1h29:52Liepāja
43RUDZĀJS Kristaps1h31:27
44SEŅKO Igors1h32:50Liepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
45STRAUTIŅŠ Guntis1h32:51Liepajas Vieglatlētikas klubsLiepāja
46DREIMANIS Kristers1h32:55Liepāja
47RUBAŽEVIČS Sandijs1h33:45Liepāja
48GRINBERGS Māris1h38:04Liepāja
FREIMANIS ReinisDSQZS 44.KBLiepāja
SĶUDULS MarkussDSQLiepāja

Individuālā skrējiena sieviešu grupa
VietaUzvārds, vārdsLaiksKomandaPilsēta
1PENKULE Iveta1h04:57Durbes nov.
2TJAPKO Karolina1h07:22LiepājaLiepāja
3RANCĀNE Dina1h16:07DinoRīga
4DUBOVIKA Elīza1h20:29Liepāja
5RADŽABOVA-CINOVSKA Alla1h22:52Maratona klubs/cfaizputeAizputes nov.
6NULLE Kitija1h22:58Ventspils
7KISEĻEVA Aiva1h25:53Liepāja
8RUPERTE Anete1h27:05Liepāja
9JUVČENKO Oksana1h31:14Liepāja
10DAMBĪTE Zane1h47:40VP Fitness&BeautyLiepāja
10BETHERE Una1h47:40Grobiņas nov.
IVČENKO LīgaDNFVP Fitness&BeautyLiepāja

Tehniskais partneris