Liepājas stunda

2017. gada 4. augustā

DALĪBNIEKU SARAKSTS

Sarakstā tiek parādīti dalībnieki, kuri pieteikušies dalībai sacensībās "Liepājas stunda". Saraksts tiek atjaunots vismaz vienu reizi dienā.
SkrējiensUzvārdsVārdsKomandaPilsēta
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30PranksGatisŪSK "Attekas sala"Liepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30TintsAivisŪSK "Attekas sala"Liepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30SpiğēnaBaibaLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30ĶirsisIngusLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30FreidenfeldeDaceLiepājaLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30SkrundenieksDzintarsHK TOSMAREGrobiņa
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30BrikmanisGaidisLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30EidinsUldisLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30ČunčuleIvetaLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30ŠekerukaElīsaPriekules novads
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30GenteNikolaEkstraLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30LaukšteinaTerēzeEkstraLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30SavickisUģis3 MaratonistiJelgava
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30KatkevičsIvarsLiepājas Vieglatlētikas klubsRīga
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30VitkovskaVendijaEkstraLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30VitkovskisVilnisLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30EglītisOskarsLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00EglijsMārtiņšJelgava
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30KromulisRalfsLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30KalnaAnna MarijaLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30BūmansGuntarsVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00ReinfeldeHelēnaLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00MisāneRandaLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30RūtiņšEdgarsMaratona klubsOgre
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00VizulisEmīlsLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00LejaIvetaVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00ŠtrehersRolandsVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00JeļcovsDenissVSK noskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00JuhnoBaibaLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00TeterisArmandsTeteriPāvilosta
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00SiliņaElīnaTeteriPāvilosta
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00TurkaMārīteKuldīga
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BalodeAgnetaLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00Golta - GrospiņaLauraLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30SležeEvijaPērkoneNīcas novads
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30ReineEvijaPērkoneNīcas novads
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00JēkabsonsGuntarsVELORONISLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00UrbānsUldisLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30SeņkoIgorsLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30StrautiņšGuntisLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00RožkalnsRobertsLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30KļaviņšUldisVSK Noskrien RiekstiSigulda
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30VeserisMārtiņšRīga
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00ŠtālsMārisLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00KarlsoneGitaSaldus
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00KravčenkoMartaLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BibisJānisRegbija Klubs "Vikingi"Liepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00KonavkoDmitrijsJelgavaJelgava
Liepājas stunda 2.skrējiens 23:30VrubļevskisNaurisLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00PankoksMārisLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00PankoksDāvisFK KuršiLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00ŠuļgaRuslansLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BūmansKārlisVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00RozenšteinaLaineLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00StrazdiņaLīgaSkrundas novads
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00SprūdsEdgarsLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00PorciksEdgarsVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BergsKārlisLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BogdanovsIngusMaratona klubs/Bogdanovu ģimeneVentspils novads
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BogdanovaViktorijaMaratona klubs/Bogdanovu ģimeneVentspils novads
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BogdanovaIzabellaMaratona klubs/Bogdanovu ģimeneVentspils novads
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00FreimaneLauraVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00PūpolaIvetaMaratona klubsAizpute
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00JuvčenkoOksanaLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00VizulisJānisLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BunkaIvarsLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00LejasmeiersGintsVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00MickevičusIvetaLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00KuplaisUldisVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00MeiersRainersVSK NoskrienAizputes nov.
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BirstiņaGitaVSK NoskrienLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00ĶemerisArtisVUGDAizputes nov.
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00KumpiņšAinārsPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00GlušņevsDidzisSK Biksti/VSK Noskrien RiekstiRīga
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00RumbenieksAndisValmiera
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BeldavaLindaVSK NoskrienRīga
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00KirilovaVeronikaRīga
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00LīceLīgaSigulda
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00AlseikaKalvisPaBaso.Lv/VērgaleLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00ButautsLinardsLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00PranckūnasPetrasNa, pagauk!Lietuva
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BrantevicsĀrisSK "Katrīna"Turlava
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BērziņšKristapsSiS LatvijaKuldīga
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00KubliņaRenāteSK TĒRAUDSLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00EglijaIvetaDurbes nov.
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00BergaAnnija EvelīnaLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00DimzaElīnaVsk Noskrien, MSCLiepāja
Liepājas stunda 1.skrējiens 22:00Štūla-PankokaIrīnaLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja

Tehniskais partneris