Liepājas velokross

2017. gada 19. augustā

DALĪBNIEKU SARAKSTS

Sarakstā tiek parādīti dalībnieki, kuri pieteikušies dalībai sacensībās "Liepājas velokross". Saraksts tiek atjaunots vismaz vienu reizi dienā.
Plānotais starta laiksDistanceUzvārdsVārdsKomandaPilsēta
10:00:15Bērnu brauciensMežalsRalfsLiepāja
10:00:30Bērnu brauciensNikolajenkoDānielsLiepāja
10:00:45Bērnu brauciensBrūdereMonikaLiepāja
10:01:00Bērnu brauciensZonbergsRalfsKuldīga
10:01:15Bērnu brauciensZaukaKitijaLiepāja
10:01:30Bērnu brauciensJuvčenkoKiraLiepāja
10:01:45Bērnu brauciensJuvčenkoVladislavsLiepāja
10:02:00Bērnu brauciensDruņģisKlāvsLiepāja
10:02:15Bērnu brauciensGredzenaŠarloteVellapēdaAizputes novads
10:02:30Bērnu brauciensKrūčeMonikaLiepāja
10:02:45Bērnu brauciensBurkevicsRikardoLiepāja
10:03:00Bērnu brauciensStepanovsAdriansLiepāja
10:03:15Bērnu brauciensJaunciemaAliseLiepāja
10:03:30Bērnu brauciensAigarsRobertsBaitiLiepāja
10:03:45Bērnu brauciensČukureJustīneLiepāja
10:04:00Bērnu brauciensZūzāneZeldaLiepāja
10:04:15Bērnu brauciensRūja-LāmsSamuēlsTētis un dēlsLiepāja
10:04:30Bērnu brauciensLozbers- JanukovičsRičijsTalsi
10:04:45Bērnu brauciensZačsRobertsLiepāja
10:05:00Bērnu brauciensBogdanovaVeronikaBogdanovu ģimeneAizpute
10:05:15Bērnu brauciensGredzenaLeldeVellapēdaAizputes novads
10:05:30Bērnu brauciensSalnaSandrisAizputes nov.
10:05:45Bērnu brauciensSalnaKristersAizputes nov.
10:06:00Bērnu brauciensMežalePaulaLiepāja
10:06:15Bērnu brauciensŠņoreBetijaLiepāja
10:06:30Bērnu brauciensBogdanovsAleksisBogdanovu ģimeneAizpute
10:06:45Bērnu brauciensIvuškānsJānisLiepāja
10:07:00Bērnu brauciensKurmisAdrians MartinsBaitiLiepāja
10:07:15Bērnu brauciensNiķelisErnestsLiepāja
10:07:30Bērnu brauciensKalējsJekabsLiepāja
10:07:45Bērnu brauciensJarošenkoRuslansLiepāja
10:08:00Bērnu brauciensDeğisKrišjānisLiepāja
10:08:15Bērnu brauciensBilertsPatriksLiepāja
10:08:30Bērnu brauciensBilertsOliversLiepāja
10:15:15Bērnu brauciensGenteNikolaLiepāja
10:15:30Bērnu brauciensVitkovskaVendijaLiepāja
10:15:45Bērnu brauciensLaukšteinaTerēzeLiepāja
10:16:00Bērnu brauciensJarošenkoOļegsLiepāja
10:16:15Bērnu brauciensMežalsRolandsLiepāja
10:16:30Bērnu brauciensJaunciemaMegijaLiepāja
10:16:45Bērnu brauciensSvarsKristiansBaitiLiepāja
10:17:00Bērnu brauciensČirkšisTomsLiepāja
10:17:15Bērnu brauciensDāboliņšKārlis JānisRK LiepājaLiepāja
10:17:30Bērnu brauciensKrūčeAliseLiepāja
10:17:45Bērnu brauciensĶemerisDāvidsAizputes nov.
10:18:00Bērnu brauciensUntenbergaIngunaLiepāja
10:18:15Bērnu brauciensKoļesņikovaSofijaRīga
10:18:30Bērnu brauciensStogņijenkoMadarsLiepāja
10:18:45Bērnu brauciensZīriņšGvidoLiepāja
10:19:00Bērnu brauciensPetkusArmandsRK LiepājaGrobiņas novads
10:19:15Bērnu brauciensSteinbergsDansLiepāja
11:00:15Liepājas velokrossŠtūla-PankokaIrīnaLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
11:00:30Liepājas velokrossEglijaIvetaDurbes nov.
11:00:45Liepājas velokrossŠuļgaRuslansLiepāja
11:01:00Liepājas velokrossĶemerisArtisVUGDAizputes nov.
11:01:15Liepājas velokrossJarošenkoVjačeslavsLiepāja
11:01:30Liepājas velokrossŠepirjovsAndrejsLiepāja
11:01:45Liepājas velokrossJuvčenkoOksanaLiepāja
11:02:00Liepājas velokrossLīvsGatisRK LiepājaLiepāja
11:02:15Liepājas velokrossPetkusBaibaRK LiepājaGrobiņas novads
11:02:30Liepājas velokrossPetkusGvidoGrobiņas novads
11:02:45Liepājas velokrossZvirbulisIgorsLiepāja
11:03:00Liepājas velokrossPorciksEdgarsVSK NoskrienLiepāja
11:03:15Liepājas velokrossSprūdsEdgarsLiepāja
11:03:30Liepājas velokrossBrantevicsĀrisSK "Katrīna"Turlava
11:03:45Liepājas velokrossIvanovaJūlijaRīga
11:04:00Liepājas velokrossStrazdiņaLīgaSkrundas novads
11:04:15Liepājas velokrossRozenšteinaLaineLiepāja
11:04:30Liepājas velokrossDeģisHelvijsLiepāja
11:04:45Liepājas velokrossKarlsoneGitaSaldus
11:05:00Liepājas velokrossRožkalnsRobertsLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
11:05:15Liepājas velokrossOzolsMarkussLiepāja
11:05:30Liepājas velokrossTaučaAnnaRpp mtbRīga
11:05:45Liepājas velokrossVējšTomsLiepāja
11:06:00Liepājas velokrossEglijsMārtiņšMana labākā komandaJelgava
11:06:15Liepājas velokrossBražeJānisGramzdas velosportsAizpute
11:06:30Liepājas velokrossBogdanovaIzabellaMaratona klubs/Bogdanovu ģimeneVentspils novads
11:06:45Liepājas velokrossBogdanovsValdisMaratona klubs/Bogdanovu ģimeneVentspils novads
11:07:00Liepājas velokrossKravčenkoMartaLiepāja
11:07:15Liepājas velokrossFreidenfeldsKristapsLiepāja
11:07:30Liepājas velokrossFreidenfeldeDaceLiepāja
11:07:45Liepājas velokrossKurmeZaneLiepāja
11:08:00Liepājas velokrossBibisJānisRegbija Klubs " VIKINGI"Liepāja
11:08:15Liepājas velokrossRausisMārtiņšRīga
11:08:30Liepājas velokrossČukursUldisRK LiepājaLiepāja
11:08:45Liepājas velokrossBūmansKārlisVSK NoskrienLiepāja
11:09:00Liepājas velokrossRudzītisGintsValmieras velo vienībaRīga
11:09:15Liepājas velokrossZonbergsGunārsKuldīga
11:09:30Liepājas velokrossZūzānsSandisLiepāja
11:09:45Liepājas velokrossPauzersMārtiņšPriekules VeloklubsPriekule
11:10:00Liepājas velokrossZepsOskarsLiepāja
11:10:15Liepājas velokrossKrekovskisMārtiņšGaismas Maģija - Stividors LPLiepāja
11:10:30Liepājas velokrossŠkubursKasparsLiepāja
11:10:45Liepājas velokrossRadžabovsIgorsSkrundas muižaSkrundas novads
11:11:00Liepājas velokrossRadžabovsIgoSkrundas novads
11:11:15Liepājas velokrossŠēlisJānisGaismas Maģija - Stividors LPPriekule
11:11:30Liepājas velokrossGludavaAgneseLiepāja
11:11:45Liepājas velokrossGludavsAskoldsGramzdas velosportsLiepāja
11:12:00Liepājas velokrossVitkovskisVilnisLiepāja
11:12:15Liepājas velokrossSkrundenieksDzintarsHK TOSMAREGrobiņa
11:12:30Liepājas velokrossDankbārsOskarsGAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAMKuldīga
11:12:45Liepājas velokrossEgmanisĢirtsLiepāja
11:13:00Liepājas velokrossJarmoškaLeonasSK VėtrungėKlaipėda
11:13:15Liepājas velokrossSkudritisRolandsGrobiņa
11:13:30Liepājas velokrossKarzonsAivisGramzdas velosportsLiepāja
11:13:45Liepājas velokrossJansonsKalvisMTB TalsiTalsi
11:14:00Liepājas velokrossKupšisMārisLiepāja
11:14:15Liepājas velokrossLevaldsViestursLiepājas pedāļiGrobiņa
11:17:45Tautas brauciensKubliņaRenāteSK TĒRAUDSLiepāja
11:18:00Tautas brauciensJurbergaEvijaLiepāja
11:18:15Tautas brauciensJarošenkoAgataLiepāja
11:18:30Tautas brauciensMickevičusIvetaLiepāja
11:18:45Tautas brauciensPankoksDāvisFK KuršiLiepāja
11:19:00Tautas brauciensPankoksMārisLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
11:19:15Tautas brauciensStrautiņšGuntisLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
11:19:30Tautas brauciensSeņkoIgorsLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
11:19:45Tautas brauciensKrivcovaIngaVeloRonisLiepāja
11:20:00Tautas brauciensTintsAivisŪSK "Attekas sala"Liepāja
11:20:15Tautas brauciensPranksGatisŪSK "Attekas sala"Liepāja
11:20:30Tautas brauciensLukaAndrisGrobiņa
11:20:45Tautas brauciensRūja LāmsMārisLiepāja
11:21:00Tautas brauciensŠaburovsSergejsLiepāja
11:21:15Tautas brauciensStogņijenkoVilnisLiepāja
11:21:30Tautas brauciensJonušsMārisLiepāja
11:21:45Tautas brauciensBogdanovaViktorijaMaratona klubs/Bogdanovu ģimeneVentspils novads
11:22:00Tautas brauciensMežalsRobertsLiepāja
11:22:15Tautas brauciensMežalsRolandsLiepāja
11:22:30Tautas brauciensBalodeAgnetaLiepāja
11:22:45Tautas brauciensEglītisOskarsLiepāja
11:23:00Tautas brauciensRasiņšVilnisDobele
11:23:15Tautas brauciensZīverteIntaLiepāja
11:23:30Tautas brauciensVizulisJānisLiepāja
11:23:45Tautas brauciensAgulovsSergejsLiepāja
11:24:00Tautas brauciensMežaleVijaLiepāja
11:24:15Tautas brauciensZonbergaAgritaKuldīga
11:24:30Tautas brauciensRozītisIngussKuldīga
11:24:45Tautas brauciensVizulisEmīlsLiepāja
11:25:00Tautas brauciensSēlietisFranksRK LiepājaLiepāja
11:25:15Tautas brauciensRadžabovaZinaSkrundas novads
11:25:30Tautas brauciensČukursRobertsRK LiepājaGrobiņa
11:25:45Tautas brauciensTāluteMelānijaLiepāja
11:26:00Tautas brauciensPirtnieceLauraLiepāja
11:26:15Tautas brauciensLočmeleLīgaLiepāja
11:26:30Tautas brauciensLočmelisGintsLiepāja
11:26:45Tautas brauciensMūrēnsGuntisNīcas novads
11:27:00Tautas brauciensSlūkaKristapsRK LiepājaLiepāja
11:27:15Tautas brauciensUpmaleSintijaLiepāja
11:27:30Tautas brauciensSležeEvijaLiepāja
11:27:45Tautas brauciensGludavsDāvisRK LiepājaLiepāja
11:28:00Tautas brauciensPakule-KrūčeLauraLiepāja
11:28:15Tautas brauciensRutkaAinisLiepāja
11:28:30Tautas brauciensPetkusMartaRK LiepājaGrobiņas novads

Tehniskais partneris