Liepājas velokross

2017. gada 19. augustā

SACENSĪBU REZULTĀTI

Velokross vīriešu grupa

VietaDalībnieka nr.Uzvārds, vārdsKomandaPilsētaRezultāts
1455JANSONS KalvisMTB TalsiTalsi52:53.82
2454KARZONS AivisGramzdas velosportsLiepāja53:43.14
3447GLUDAVS AskoldsGramzdas velosportsLiepāja54:22.34
4436RUDZĪTIS GintsValmieras velo vienībaRīga55:49.91
5434ČUKURS UldisRK LiepājaLiepāja56:15.78
6459KALNIŅŠ AlmansMTB Talsi56:18.10
7462KILS ReinisGramzdas velosports58:18.87
8439PAUZERS MārtiņšPriekules VeloklubsPriekule59:28.24
9408LĪVS GatisRK LiepājaLiepāja1h00:17.11
10445ŠĒLIS JānisGaismas Maģija - Stividors LPPriekule1h00:54.56
11413SPRŪDS EdgarsLiepāja1h01:21.03
12441KREKOVSKIS MārtiņšGaismas Maģija - Stividors LPLiepāja1h02:03.62
13405JAROŠENKO VjačeslavsLiepāja1h03:19.26
14452JARMOŠKA LeonasSK VėtrungėKlaipėda1h03:21.00
15449SKRUNDENIEKS DzintarsHK TOSMAREGrobiņa1h04:42.79
16421OZOLS MarkussLiepāja1h05:08.44
17425BRAŽE JānisGramzdas velosportsAizpute1h05:25.08
18466RIMMA Artis1h05:41.73
19451EGMANIS ĢirtsLiepāja1h06:40.02
20442ŠKUBURS KasparsLiepāja1h07:08.37
21464SKAPSTS Kristaps1h07:22.71
22406ŠEPIRJOVS AndrejsLiepāja1h07:37.35
23404ĶEMERIS ArtisVUGDAizputes nov.1h09:41.87
24468PISARENKO AndrejsVelo Liepāja1h09:44.07
25461HERINGS Mārtiņš1h09:46.74
26432BIBIS JānisRegbija Klubs " VIKINGI"Liepāja1h10:05.65
27456RAUSIS MārtiņšRīga1h11:08.40
28412PORCIKS EdgarsVSK NoskrienLiepāja1h11:32.67
29465KRŪČIS Ainārs1h11:43.77
30423VĒJŠ TomsLiepāja1h12:04.52
31469KAČĀNOVS Sergejs1h12:05.80
32448VITKOVSKIS VilnisLiepāja1h12:39.21
33463VECVAGARS ArtūrsLiepājas pedāļi1h13:31.80
34424EGLIJS MārtiņšMana labākā komandaJelgava1h15:17.04
35414BRANTEVICS ĀrisSK "Katrīna"Turlava1h15:29.12
36411ZVIRBULIS Igors1h15:40.91
37438ZŪZĀNS Sandis1h17:40.43
38420ROŽKALNS RobertsLiepājas Vieglatlētikas klubs1h18:33.30
39457LEVALDS ViestursLiepājas pedāļi1h18:45.21
40444RADŽABOVS Igo1h20:31.45
41429FREIDENFELDS Kristaps1h23:28.25
42418DEĢIS Helvijs1h23:40.45
43435BŪMANS KārlisVSK Noskrien1h25:16.33
44403ŠUĻGA Ruslans1h36:07.84
45453SKUDRITIS Rolands1h42:13.66
46440ZEPS Oskars1h47:56.31

Velokross sieviešu grupa
VietaDalībnieka nr.Uzvārds, vārdsKomandaPilsētaRezultāts
1409PETKUS BaibaRK LiepājaGrobiņas novads1h16:45.15
2419KARLSONE GitaSaldus1h18:05.81
3402EGLIJA IvetaDurbes nov.1h18:29.87
4426BOGDANOVA IzabellaMaratona klubs/Bogdanovu ģimeneVentspils novads1h22:52.15
5446GLUDAVA AgneseLiepāja1h23:17.70
6401ŠTŪLA-PANKOKA IrīnaLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja1h25:58.35
7417ROZENŠTEINA LaineLiepāja1h26:38.78
8428KRAVČENKO MartaLiepāja1h26:57.78
9416STRAZDIŅA LīgaSkrundas novads1h28:29.39
10430FREIDENFELDE DaceLiepāja1h32:04.46
11431KURME ZaneLiepāja1h32:41.37
12407JUVČENKO OksanaLiepāja1h38:25.85
13427BOGDANOVA IvetaVentspils novads1h40:29.12
14415IVANOVA JūlijaRīga1h45:40.87

Tautas brauciens vīriešu grupa
VietaDalībnieka nr.Uzvārds, vārdsKomandaPilsētaRezultāts
1532ČUKURS RobertsRK LiepājaGrobiņa29:48.01
2543RUTKA AinisLiepāja30:09.79
3530SĒLIETIS FranksRK LiepājaLiepāja31:18.05
4554ŠTĀLS Māris32:10.69
5510TINTS AivisŪSK "Attekas sala"Liepāja32:38.38
6511PRANKS GatisŪSK "Attekas sala"Liepāja32:58.44
7537MŪRĒNS GuntisNīcas novads33:46.47
8548SPĒKS Ralfs33:50.26
9541GLUDAVS DāvisRK LiepājaLiepāja33:55.88
10514ŠABUROVS SergejsLiepāja34:45.24
11515STOGŅIJENKO VilnisLiepāja35:18.12
12524VIZULIS JānisLiepāja35:22.29
13556ROZĪTIS Reinis35:28.72
14538SLŪKA KristapsRK LiepājaLiepāja35:39.52
15460KOKAINIS Aivars36:42.68
16513RŪJA LĀMS MārisLiepāja38:35.18
17552SLEŽIS Kaspars38:54.34
18536LOČMELIS GintsLiepāja39:19.66
19545LAPIŅŠ IvarsLiepāja39:42.84
20553ZVIRBULIS Uvis40:41.10
21551DUNDURS Dinārs40:51.93
22505PANKOKS DāvisFK KuršiLiepāja41:07.12
23528ROZĪTIS IngussKuldīga42:51.30
24506PANKOKS MārisLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja43:43.29
25521EGLĪTIS OskarsLiepāja47:25.77
26529VIZULIS EmīlsLiepāja48:47.25
27522RASIŅŠ VilnisDobele50:36.47
28507STRAUTIŅŠ GuntisLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja51:19.13
29550LOČMELIS Gustavs51:29.82
30519MEŽALS RolandsLiepāja55:29.15
31518MEŽALS RobertsLiepāja56:02.53
32516JONUŠS MārisLiepāja57:30.02
33508SEŅKO IgorsLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja1h10:12.20

Tautas brauciens sieviešu grupa
VietaDalībnieka nr.Uzvārds, vārdsKomandaPilsētaRezultāts
1544PETKUS MartaRK LiepājaGrobiņas novads35:52.61
2540SLEŽE EvijaLiepāja42:00.23
3517BOGDANOVA ViktorijaMaratona klubs/Bogdanovu ģimenVentspils novads43:37.11
4520BALODE AgnetaLiepāja43:56.19
5542PAKULE-KRŪČE LauraLiepāja44:26.03
6533TĀLUTE MelānijaLiepāja45:04.84
7549LOČMELE Ieva46:22.66
8539UPMALE SintijaLiepāja50:04.79
9534PIRTNIECE LauraLiepāja51:33.04
10535LOČMELE LīgaLiepāja51:44.01
11547MIKĀLE Nikija52:50.27
12546OKNERE Felēsija52:53.86
13502JURBERGA EvijaLiepāja54:01.30
14526MEŽALE VijaLiepāja56:27.13
15501KUBLIŅA RenāteSK TĒRAUDSLiepāja57:19.82
16523ZĪVERTE IntaLiepāja57:37.05
17555BRAKŠA Lolita1h02:16.84

Tehniskais partneris