Liepājas sporta sērija “Izrāviens”

2015. gads

KOPVĒRTĒJUMS

Vīriešu grupa
VietaUZVĀRDS, VārdsPilsētaKomandaJēkaba krossLiepājas pusmaratonsKarostas mezglsLiepājas stundaKopvērtējums
1BUTAUTS LinardsLiepājaŠpaktelētāji10001146.81175.8975.14297.7
2ŠUĻGA RuslansLiepājaMaratona Klubs/Liepājas vieglatlētikas klubs9921116.81046.1923.34078.2
3PANKOKS MārisLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs845.11048.71125.7819.83839.3
4PORCIKS EdgarsLiepājaVSK Noskrien / Liepājas Vieglatlētikas klubs890.8934.31125.7829.83780.6
5SĒJĒJS MārtiņšLiepājaBez dopinga 755.91059.51046.1858.93720.4
6LĀCIS EdijsLiepājaHerbalife908.51064.8790.6877.83641.7
7SĪKLIS RenārsLiepaja863.7948.6901.4896.33610
8SKRUNDENIEKS DzintarsGrobiņas nov.HK "LSK"917.2871.9946.5839.63575.2
9SEŅKO IgorsLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs925.81121.8322.7932.13302.4
10ALSEIKA KalvisLiepājaLVINFO.LV / Vērgale1161.51175.8958.13295.4
11JANSONS ArtūrsKapsēdeMaratona klubs723.7831.6878746.63179.9
12PRANKS GatisLiepājaŪSK "Attekas sala"983.9989.5914.42887.8
13ŅIKIFOROVS Linards NikolassKazdangaMARATONA KLUBS951.1888.81018.22858.1
14FJODOROVS ElvijsLiepāja959.4958.2924.22841.8
15TINTS AivisLiepājaUSK Attekas sala934.3957.4887.12778.8
16ŅIKIFOROVS MareksKazdangaMARATONA KLUBS872.8857.51018.22748.5
17MEIERS RainersKazdangaVSK Noskrien835.71037.8789.32662.8
18JAICIKS VladislavsMārupes nov.SK Metroons/NIKE886866809.82561.8
19STRAUTIŅŠ GuntisLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs690873.8288.7665.32517.8
20LEJA RaimondsLiepājaVSK Noskrien776.6958.3768.22503.1
21ĶEMERIS ArtisAizputes nov.889.3935.4677.52502.2
22LAGZDIŅŠ AigarsGrobiņas nov.879750689.52318.5
23SPRŪDS EdgarsNīcas nov.774.5853.9652.92281.3
24ŠPAKOVSKIS GatisLiepājaLOC678.4820.1721.72220.2
25BĒRZIŅŠ KristapsKuldīgas nov.1185.710002185.7
26TŪBELIS KasparsLiepājaVSK Noskrien975.91176.12152
27SKUNSTIŅŠ GuntisLiepājaAS Liepājas papīrs734.6884.2495.92114.7
28OSTROVSKIS MārisLiepājaUPTK653.6960461.62075.2
29POLENCS ValdisLiepāja549.1564540.1404.92058.1
30GEDMINS MarkussLiepājaVērgale880.41175.82056.2
31BOGDANOVS ValdisVentspilsMARATONA KLUBS990.8966.71957.5
32ŠTULBERGS GatisSkrundas nov.Maratona klubs/OVT981.6949.51931.1
33JANKAUSKIS ArvīdsSaldus nov.Liepājas reģionālā slimnīca 890.8989.51880.3
34PUKS Rojs LiepājaDrošsirdīgie vienradži929.5940.91870.4
35JUKŠS Artūrs LiepājaUPTK960905.41865.4
36ĻAUDUPS GuntisLiepāja617.2656.4577.41851
37TAMANIS ArmandsLiepāja881.9914.51796.4
38STŪRMANIS JevgeņijsLiepāja934.1778.81712.9
39GUDĒVICS AinārsGrobiņa / JelgavaVSK Noskrien/SK Ozolnieki838.4849.31687.7
40VIZULIS JānisLiepāja738.5595.1338.81672.4
41ŠTREHERS RolandsLiepājaVSK Noskrien654.6993.21647.8
42KUPLAIS UldisLiepājaVSK Noskrien806.7836.61643.3
43ŅIKIFOROVS LinardsKazdangaMARATONA KLUBS786.78341620.7
44BUNKA IvarsLiepāja816.4799.61616
45VEILANDS GatisLiepājaGURU796.8814.61611.4
46BOGDANOVS IngusTalsu nov.Bogdanovu ģimene883.2724.31607.5
47FRICBERGS DāvisLiepāja897.2707.11604.3
48JONUŠS MārisLiepāja863.3701.31564.6
49BŪMANS KārlisLiepājaVSK Noskrien487.9451.7572.61512.2
50VITKOVSKIS VilnisLiepājaLiepājas pilsētas Dome336.7645.5512.11494.3
51LĀMS EdgarsLiepājaLiepājas Universitāte809640.21449.2
52VĪTOLS PēterisGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty547.7831.41379.1
53FEODOSOVS MareksGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty539.3831.41370.7
54VECBAŠTIKS KlāvsGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty530.8831.41362.2
55KUPŠIS MārisLiepājaBaterijas gandrīz tukšas 454.2587.9286.31328.4
56FREIMANIS AndrisLiepāja629.9625.21255.1
57PANKOKS DāvisLiepājaFK Kurši750.7479.11229.8
58PRŪSIS AigarsLiepājaLiepājas dome590.9638.81229.7
59RAGOVSKIS RaivisLiepāja732.3478.71211
60BLAUS Oskars Jelgavas novSkrien vesels12001200
61BRANTEVICS Āris Kuldīgas novSkrien vesels12001200
62SMOLONSKIS Ruslans Ventspils nov.Skrien vesels12001200
63VIŠĶERS Jānis12001200
64SVAŽS AgnisLiepāja775.2424.71199.9
65DOPOLSKAS ValdasVilniusVilnius Baltai1195.21195.2
66SERJOGINS DmitrijsMārupes nov.1190.51190.5
67PRANCKŪNAS PetrasNa, pagauk!1180.91180.9
68CAICS ArtūrsRīga1171.31171.3
69REPŠA LaurisRīgaHTC1166.41166.4
70BULS RaimondsJūrmala1156.61156.6
71KARUZINS IgorsLiepājaUSK ,,Atekas Sala,,612.4543.21155.6
72BAMBANS VjacheslavJūrmalaLSC1151.71151.7
73BOGUŽS Jānis SaldusJaunsardze 407. Saldus-2 11511151
74MAŽRIMS Māris SaldusJaunsardze 407. Saldus-2 11511151
75ZONS Gatis SaldusJaunsardze 407. Saldus-2 11511151
76PETROV AlexanderWolxowez1141.91141.9
77KARLSONS RaitisLiepājaN-power707.14331140.1
78ŽUBURS DainisLiepājaKRASTMALI.LV1136.91136.9
79BALTRUSAITIS ZydrunasNa, pagauk!1131.91131.9
80SEĻIVANOVS MihailsRīga1126.91126.9
81ŠĶIBELIS Ingus LiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs1125.71125.7
82ANDREJEVS JurijsLiepāja759.2362.11121.3
83GENYS ArturasTaurages BMK1111.71111.7
84BOGDANOVS SergejsRīgaSenson Auto1106.61106.6
85FROMANIS GatisRīgaIRONMAN.LV1101.41101.4
86TIRKOVSKIS IntsLiepāja499.4600.51099.9
87GRASIS Artūrs BrocēniJaunsardze 407. Brocēni 1099.81099.8
88PURIŅŠ Mārcis BrocēniJaunsardze 407. Brocēni 1099.81099.8
89ŠTERNS Sandis BrocēniJaunsardze 407. Brocēni 1099.81099.8
90NALIVAIKO Andis1096.31096.3
91LIMANĀNS DainisRīgaVSK Noskrien1091.11091.1
92PETROVS AndrisJūrmalaJūrmalas pilsētas dome1085.91085.9
93KRJAČKO KonstantīnsRīgaK+N1080.61080.6
94MARTINOVS AndisLiepājaFantastic 4 598.14801078.1
95LAGZDIŅŠ NiksLiepāja1075.41075.4
96MUIŽARĀJS Māris SaldusJaunsardze 407. Saldus-1 1073.31073.3
97RUDZĪTIS Lauris SaldusJaunsardze 407. Saldus-1 1073.31073.3
98VIRCAVS Andrejs SaldusJaunsardze 407. Saldus-1 1073.31073.3
99KOSILO AndrijsDunalkaMARATONA KLUBS1070.11070.1
100MILLERS Raimonds1054.11054.1
101KROMULIS Ralfs LiepājaBez dopinga 1046.11046.1
102VĪTOLS JānisGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty213.2831.41044.6
103STANDZENIEKS MārcisLiepājaMaratona klubs1043.31043.3
104JANSONS NiksRīga1032.31032.3
105PETROVS DzintarsRīgaNoskrien.lv1026.81026.8
106SŅIGURS DenissLiepāja1021.31021.3
107TAMSONS Niks Kazdanga 412. Kazdaga-2 jaunsargu vienība1018.21018.2
108STANDZENIEKS Valters MārtiņšLiepājaLiepājas Valsts Tehnikums1015.71015.7
109RODIONOVS ViktorsOlaines nov.LSC1010.11010.1
110KAZLAS RolandasVilniusNa, pagauk!1004.51004.5
111BŪMANS GuntarsLiepāja476.2527.91004.1
112KALNBĒRZS KasparsRīga10001000
113STAŠYS DovydasStajeris10001000
114SILACĒRPS MiksLiepāja412.4586.7999.1
115ČUHALOVS DmitrijsRīgaTottenham Hotspur FC998.8998.8
116GRĪNVALDS GuntisVentspilsMARATONA KLUBS995.4995.4
117TĀLUMS ArmandsRīga991.8991.8
118ŠIMIS Andris LiepājaLiepājas reģionālā slimnīca 989.5989.5
119ŠIMIS Juris LiepājaLiepājas reģionālā slimnīca 989.5989.5
120APFELBAUMS IlgonisVentspilsMaratona klubs987.4987.4
121LĪDAKS Roberts-KristiānsRīgaMetroons986.2986.2
122KĻAVIŅŠ UldisSiguldas nov.Siguldas grupējums/ VSK Noskri983.5983.5
123TROFIMENKO IgorsPāvilostas nov.981.7981.7
124VILDE EdvīnsLiepāja978.9978.9
125OZOLS NiksBrocēnu nov.MARATONA KLUBS977977
126ZALSTERS MagnusIecavas nov.975.9975.9
127STRAUTIŅŠ JānisLiepājaHighfive417558.1975.1
128ĶEMERIS JānisLiepājaLOC972.3972.3
129KUĢENIEKS EdgarsLiepājaVSK Noskrien RIEKSTI970.1970.1
130DREIMANIS KristersLiepājaFK Kurši718.8250968.8
131ŽIMANTS UldisRīgaGandrs968.2968.2
132ŠTĀLS MārisLiepāja967.7967.7
133BISENIEKS MārisRīgaOK Purva Bridējs967.6967.6
134ATTEKA ArnisRīga964.2964.2
135KRONBERGS UģisRojas nov.Maratona Klubs,a/sUPB962.9962.9
136ŠTĒBELIS Mārcis LiepājaUPTK960960
137ZĀLĪTIS MareksĶekavas nov.VSK Noskrien953.4953.4
138STROGONOVS SergejsLimbažu nov.952.4952.4
139KOKORĒVIČS ArtūrsLiepāja729.1221.8950.9
140RĀTS ArnisRīga946.4946.4
141KALNIŅŠ TomassRīgaMetroons943.8943.8
142ĀBOLTIŅŠ ArtūrsLiepāja942.8942.8
143LAGZDIŅŠ JānisLiepājaKRASTMALI.LV940.4940.4
144PUPILS KārlisLiepājaFK Kurši939939
145KĀLIS Adrians LiepājaDrošsirdīgie vienradži929.5929.5
146KĀLIS Aleksandrs LiepājaDrošsirdīgie vienradži929.5929.5
147LUKSTIŅŠ MiksPāvilostas nov.Fixman929.3929.3
148JAUNZEMS-FIDŽERALDS Dzintars DžonsSiguldas nov."Paduza & Apti"928.2928.2
149PRANAITIS SigitasNa, pagauk!924.4924.4
150ANDERSONS TomsDobeles nov.922.1922.1
151SKALDIS IntsLiepāja919.4919.4
152ANTONOVS AndrejsCarnikavas nov.915.9915.9
153KROMULIS MārtiņšGulbenes nov.912.9912.9
154PETKUS ReinisLiepāja909.7909.7
155ČUKURS UldisLiepājaLiepāja909.5909.5
156SUKACKAS SvajunasSese Brolis Running Tym904.5904.5
157TROFIMENKO JurisRīga903.5903.5
158HARTMANIS ReinisLiepāja900900
159FREIMANIS MārtiņšEmbūteSPORTA TŪRISTS899.7899.7
160MALKEVIČS TomsLiepājaLST899.4899.4
161BĒRZIŅŠ Elvis LiepājaLiepājas 15. vidusskola 898898
162DOVGVILLO Kārlis LiepājaLiepājas 15. vidusskola 898898
163KRAFTS Kristers LiepājaLiepājas 15. vidusskola 898898
164MEDVEDS ArtūrsAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola897.2897.2
165LIEPIŅŠ RonaldsLiepājaMetroons894.4894.4
166PASTARS JānisOgres nov.Give Me Your Boots And Motocycle894.4894.4
167KLEINBERGS AivisKuldīgas nov.Sporta klubs Katrīna891.6891.6
168VASARS AgrisLiepājaZS 44.KB889.8889.8
169GRAY PhilipRīga884.5884.5
170KAĻIŅINS PēterisJelgava878878
171RADŽABOVS IgoSkrundas nov.Skrundas muiža877.6877.6
172HANSTVEIT Daniel874.8874.8
173PURIŅŠ HaraldsJaungulbeneProgress871.5871.5
174ASEEV DenisSK Stavropole869.1869.1
175DĒVITS RičardsLiepājaFK Kurši868.6868.6
176GESTE AndisJelgavaVSK Noskrien868.4868.4
177DĒVICS AivarsLiepājaFK Kurši866.2866.2
178DĪĶIS Jānis Liepāja416.Liepājas jaunsargu vienība 865.3865.3
179KAŽIS Modris Liepāja416.Liepājas jaunsargu vienība 865.3865.3
180KRĒTAINIS Aivis Liepāja416.Liepājas jaunsargu vienība 865.3865.3
181POZDŅAKOVS AleksejsVentspilsVentspils maratona klubs865865
182POPOVS IvoLiepājaFK Kurši863.3863.3
183VĪLIPS ErnestsLiepājaVīle860.4860.4
184PURIŅŠ RinaldsJaungulbeneProgress858.4858.4
185PIRKTIŅŠ LaurisLiepājaVērgale858.1858.1
186BUŠS RaitisLiepājaFK Kurši854.6854.6
187JAGŽA ArnisLiepāja854.4854.4
188OŠS-ERVICS KristapsLiepājaFK Kurši852.8852.8
189BALDUNČIKS EdgarsLiepāja851.8851.8
190PŪPOLS MadarsAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola851.7851.7
191LĪDUMS KristapsLiepājaFK Kurši848.8848.8
192OZOLIŅŠ RingoldsVentspils847.4847.4
193GRĪNBERGS MārtiņšRīgaVSK Noskrien845.9845.9
194RENCIS EdgarsValmieraVSK Noskrien845.1845.1
195DZĒRVE RolandsLiepājaFK Kurši842.9842.9
196AKSENOKS KristapsRīgaRīgas 49. vsk.842842
197TRAPUČKA Eldars841.6841.6
198SAUSAIS Kaspars840840
199KLEINBERGS KlāvsTeam Sønder Omme IF837837
200BUDRECKIS ImantsLiepājaTeam Anna831.2831.2
201JEKSTE GuntisLiepājaDzenitis.eu831.1831.1
202DRULLIS SandisLiepāja829.2829.2
203VĪLIPS MārisSalaspils nov.Vīle828.1828.1
204GAVARS EduardsLiepāja826.1826.1
205SILS EdgarsLiepājaVērgale825.7825.7
206ZĪVERTS ElansLiepājaFK Kurši825.1825.1
207VIRZA ReinisRīga824.8824.8
208ROLOVS Deivs DeividsLiepāja822822
209SILS AivisLiepāja819819
210LEMEŠS Sandijs MartinesLiepāja817.9817.9
211ZIEDIŅŠ ElivijsLiepāja816.5816.5
212PRIEKULIS MārisRīgaSPORTLAND816816
213KAŽIS Mārtiņš MikusLiepājaFK Kurši812.9812.9
214ZĒBERGS AinarsLiepājaVSK Noskrien Latvenergo368.8443.5812.3
215RIMARENKO EdgarsLiepājaFK Kurši810.9810.9
216JURGEVIČS EdgarsLiepājaSportland809.9809.9
217JANSONS KristapsLiepāja806.8806.8
218RIMARENKO RaimondsLiepājaVSK Noskrien803.9803.9
219KATKOVSKIS AivarsLiepāja803.7803.7
220FOLKMANIS KalvisLiepāja803.6803.6
221HARTMANIS RaimondsRīga803.4803.4
222BURKEVICS ArtisLiepāja800.6800.6
223KNĒVE IvarsLiepāja797.7797.7
224ŠADRINS BorissRīga797.5797.5
225FEDOTOVSKIS NormundsAizputeLiepājas sporta klubs796.8796.8
226BERGMANIS OskarsLiepājaFK Kurši794.4794.4
227STRAUKMANIS JānisRīga792792
228VIDIŅŠ EdgarsLiepāja791.2791.2
229HELMŠTEINS RitvarsGrobiņas nov.789.6789.6
230VAZDIĶIS ArtisLiepāja788.1788.1
231SEMJONOVS AinarsLiepājaLiepājas Neredzīgo biedrība786.2786.2
232PUĶĪTIS JānisLiepājaFK Kurši784.9784.9
233PABĒRZIS RenātsLiepāja782.4782.4
234DEJUS MārtiņšLiepājawebART.lv781.8781.8
235UPMALIS IngusLiepājaLiepajas Neredzigo biedriba780.4780.4
236RADŽABOVS DāvidsAizputes nov.Aizputes vidusskola778.6778.6
237LAUMANIS LaurisRīga777.3777.3
238ZAPISNOJS RaimondsLiepājaVSK Noskrien775.4775.4
239ZAHARĒVIČS KristapsLiepājaFK Kurši772.2772.2
240GUBA JurisLiepājaVSK Noskrien513.4256.1769.5
241TŪBELIS EgilsLiepāja768.9768.9
242KALNIŅŠ KristapsLiepāja-768.7768.7
243SOIKA KārlisRīga767.8767.8
244ĀBELE AndrejsLiepāja766.3766.3
245LĀKUTIS GidoLiepājaFK Kurši765.7765.7
246OZOLS KarlisLiepājaSense Media763.8763.8
247LAPIŅŠ IvarsLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs / Sportlat762.7762.7
248RONIS ZintisAizputes nov.Aizpute762.5762.5
249VAIČIUS KęstutisKlaipėdos "Spygliai"760.4760.4
250BĒRZIŅŠ Elmārs Liepāja417. Liepājas jaunsargu vienība758.9758.9
251ČIČKO Germans Liepāja417. Liepājas jaunsargu vienība758.9758.9
252STROGONOVS Arvis Liepāja417. Liepājas jaunsargu vienība758.9758.9
253SĶUDULS Markuss AleksLiepāja757.5757.5
254BOKAČS GundarsLiepājaLOC756.7756.7
255MILZERS TomsLiepājaFK Kurši755.9755.9
256ĒVALDS TomsKapsēde752.9752.9
257GRANTIŅŠ MarksLiepāja752.6752.6
258BRŪDERS AgnisLiepājaLOC749.3749.3
259PŪCE RendijsLiepājaFK Kurši746746
260BURKINS ĀrisLiepāja745.3745.3
261LOGINS SindijsRīga745.3745.3
262JURGUTIS Mindaugas744.6744.6
263IESALS MarkussLiepājaFK Kurši742.6742.6
264AĻOŠINS PāvelsLiepājaFK Kurši739.3739.3
265VASILJEVS IgorsRīga737.7737.7
266PAVĻUKEVIČS SandisLiepājaEko Kurzeme736736
267BŪMANIS GatisTukums735.9735.9
268MASLOVS RaitisRīgaRadisson735.5735.5
269EGLĪTIS KārlisJūrmalaTexiT732.5732.5
270ŠMIDLERS AndulisSalaspils nov.VSK Noskrien / LSC730730
271JAUNZEMIS AigarsLiepāja726.1726.1
272STRAŠNOVS AigarsMārupes nov.725.7725.7
273PROKNERS PaulsLiepāja723.7723.7
274VOLOŠČUKS MārtiņšKuldīgas nov.722.3722.3
275GOŠKO ĢirtsLiepāja722.2722.2
276MAČUS ĒvaldsLiepājaAC/DC 720720
277STONIS Dāvis LiepājaAC/DC 720720
278VĪTOLINS RolandsLiepājaAC/DC 720720
279MILTIŅŠ GundarsLiepāja719.8719.8
280ROLMANIS RenardsLiepāja715.4715.4
281KALNIŅŠ JānisRīgaVSK Noskrien714.3714.3
282BARGAIS GustavsLiepāja713.5713.5
283KARULIS UldisGrobiņas nov.Grobiņa712.9712.9
284ZIEMELIS RūdolfsLiepāja711.9711.9
285SLIEDE NiksLiepāja708.4708.4
286VALERTS AndrisVentspilsMARATONA KLUBS706.3706.3
287DŽERIŅŠ PēterisLiepāja704.9704.9
288HADAROVIČS JurijsLiepāja701.4701.4
289OKMANIS DāvisLiepāja701.4701.4
290KIRŠTEINS DidzisLiepājaTeamOrange700.6700.6
291CAICS JānisRīga698.2698.2
292DZENIS MikusLiepājaFK Kurši697.8697.8
293RAIŠIS KristersLiepājaHERBALIFE694.2694.2
294ĒĶUPS AgrisLiepājaTeamOrange694.1694.1
295ZAUKA DanielsLiepāja692.2692.2
296JANKOVSKIS MarksLiepājaFK Kurši690.6690.6
297KĀPIŅŠ ArtursLiepājaVSK Noskrien690690
298SILNIEKS EdijsGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty687.5687.5
299NARŠČUS MatīssLiepājaFK Kurši687687
300KUZŅECOVS KristersLiepāja683.4683.4
301ALMANIS IvoRīga681.8681.8
302PIRJANS DainisLiepāja680.9680.9
303ŠENBERGS ĢirtsLiepāja679.8679.8
304DIŽGALVIS Pēteris LiepājaZS 44.KB 678.8678.8
305ŠPICKOPFS Oskars LiepājaZS 44.KB 678.8678.8
306VEISBUKS Madars LiepājaZS 44.KB 678.8678.8
307PURVIŅŠ EgilsRīga677677
308JEKSTE JēkabsLiepājaDzenitis.eu676.1676.1
309OZOLIŅŠ-OZOLS EdgarsLiepājaAS Liepājas papīrs674.1674.1
310LEFLERS Jevgēnijs673.4673.4
311PETKUS KristofersLiepāja672.4672.4
312BREMŠMITS MārcisLiepājaFK Kurši668.7668.7
313KĀLIS GatisLiepāja667.4667.4
314EIHMANIS AndrisLiepāja666.6666.6
315BERGS KārlisLiepājaFK Kurši665665
316JONELIS AndrisVentspilsMARATONA KLUBS664.9664.9
317LAGZDIŅŠ ArtisLiepājaLiepājas pilsētas domes Sporta pārvalde661.4661.4
318ŽALIMAS AndriusTK Pajūris661.2661.2
319SIBRUKOVIČS OļegsLiepāja660.5660.5
320SKĀBE Kristers KārlisLiepāja657.5657.5
321VALDMANIS JānisLiepājaHighfive653.7653.7
322VOLOŠČUKS MarkussKuldīgas nov.649.9649.9
323SVEILIS EgilsLiepājaFK Kurši647.7647.7
324FRICBERGS VisvarisLiepāja646.6646.6
325ALEKSANDROVS MarkussLiepājaFK Kurši646646
326ROLAVS KasparsLiepājaKāpu mežonis642.4642.4
327ĶERIS DāvisLiepājaFK Kurši642.2642.2
328VALUŽIS AļģirtsPriekules nov.639.6639.6
329SEHINS JuliansLiepāja638.3638.3
330SLEŽIS MadarsLiepājaPērkones mezgls635635
331ŠMĒDIŅŠ Madars LiepājaPērkones mezgls635635
332TINTE EdgarsLiepājaPērkones mezgls635635
333BLISKA PatriksLiepājaFK Kurši634.4634.4
334RADŽABOVS IgorsSkrundas nov.Skrundas muiža632.4632.4
335ANTĀNS Krišs ĀdolfsLiepājaFK Kurši630.5630.5
336ČERŅAVSKIS AndrisRīga629.9629.9
337PAIPA DavisLiepājaSense Media629.2629.2
338KĀRKLS KristapsLiepāja447.2181.1628.3
339ČEŠĶIS ElvissLiepājaRegbija Klubs Vikingi627.3627.3
340POMERANCIS ArtursLiepājaVSK Noskrien626.5626.5
341SĪLIS JānisLiepājaEnergo Optimus622.5622.5
342ZĀLE MārisLiepāja620.8620.8
343MEŽĢIRTS MarkussLiepājaFK Kurši618.5618.5
344LŪKS EdgarsLiepāja617.9617.9
345ROGA SalvisLiepāja614.5614.5
346RAMONS KristapsLiepāja614614
347JĒKABSONS GuntisSkrundas nov.611.6611.6
348STRAZDS JānisLiepāja610.5610.5
349BRĒDIĶIS ErnestsLiepāja610.4610.4
350DZINTARS PēterisLiepājaHERBALIFE606.4606.4
351PORIŅŠ ValtersLiepāja604.2604.2
352DEJUS DāvisMārupes nov.603603
353MIKSONS ArtūrsĶekavas nov.PsychoDuo602.3602.3
354PUĶĪTE MārtiņšLiepājaFK Kurši602.2602.2
355SKERSIS EdmundsLiepāja595.4595.4
356KAIRĒNS EmīlsLiepājaFK Kurši593.9593.9
357GRĪNBERGS VentisBabītes nov.592.8592.8
358JURJEVS MarkussLiepājaFK Kurši589.7589.7
359BŪMEISTARS Mārcis LiepājaBaterijas gandrīz tukšas 587.9587.9
360ROZENŠTEINS Jānis LiepājaBaterijas gandrīz tukšas 587.9587.9
361BOGDZIUL DominikLiepāja587.7587.7
362STRĒLIS RobertsLiepājaFK Kurši585.5585.5
363JAKOVĻEVS VitālijsCēsu nov.www.endo.lv583.2583.2
364JĒKABSONS DzintarsLiepāja581.3581.3
365DANILOVS JevgenijsRīga579.9579.9
366VĀRNA UvisLiepāja577.3577.3
367LAUCIS RūdolfsLiepājaFK Kurši577577
368OZOLIŅŠ GintsDurbes nov.573.4573.4
369MEDNIS Rihards MarkussLiepājaFK Kurši572.6572.6
370MAILE JurisBeverīnas nov.572572
371GRIEZĪTIS GustavsLiepājaFK Kurši568.3568.3
372TOLMAČOVS AleksandrsLiepājaLiepājas pilsētas dome251.9316.2568.1
373LŪSIS JānisRīga563.9563.9
374JAKIMENKO IgorsRīga563.4563.4
375STECKIS ArvisLiepāja563.4563.4
376ĶEMERIS KristsLiepājaFK Kurši559.5559.5
377SKĀBARDIS ĒriksLiepāja559559
378STONIS AivisLiepāja555.9555.9
379POLIS RalfsLiepājaFK Kurši555555
380PĒRKONS KasparsLiepāja553.3553.3
381FREIMANIS JānisLiepāja550.5550.5
382PAEJÄRV ToomasTriathlon Estonia546546
383SILIŅŠ ElvisSaldus nov.542.9542.9
384ZANDERS MārcisLiepājaFK Kurši541.4541.4
385PŪCE JānisLiepāja536.8536.8
386KARPLIS KrišjānisLiepājaStumbrieši 536.7536.7
387EGLIŅŠ EdijsLiepāja534.5534.5
388BALODIS AleksandrsKuldīgaMARATONA KLUBS532.4532.4
389STĀROSTS TomsLiepājaCitadele banka532.2532.2
390KARLSONS MarkussLiepājaFK Kurši527.5527.5
391LAMBERTS KārlisLiepājaFK Kurši522.7522.7
392VEIDELIS PaulsNīcas nov.522.2522.2
393SERGEJEVS NormundsLiepāja521.6521.6
394ĀBOLS UldisLiepājaZS 44.KB520.4520.4
395LAIMIŅŠ ImantsLiepāja519.4519.4
396GROTS RobertsLiepājaFK Kurši518518
397PUMPURS IngussLiepājaFK Kurši513.1513.1
398DEJUS ĢirtsMārupes nov.VSK Noskrien510.6510.6
399ROGA KristapsLiepāja508.3508.3
400PURMALIS PēterisLiepājaNūjo ar vēju504.5504.5
401BRIŠKA MarkussLiepāja503.9503.9
402CAUNE PēterisLiepāja503.4503.4
403LIEPA ImantsLiepāja500500
404OSIS KristersLiepājaFK Kurši498.4498.4
405SIMAITIS EdgarsLiepājaSIA"SIMAUTO"495.4495.4
406SKRODERĒNS KristersLiepājaFK Kurši493.4493.4
407VERA RenārsLiepājaFK Kurši488.3488.3
408JIRGENSONS AigarsRīga487.9487.9
409TIMOFEJEVS PāvelsRīga486.1486.1
410CĒRPS LaurisLiepājaFK Kurši483.2483.2
411CVETKOVS Arturs LiepājaFantastic 4 480480
412STENDERS Reinis LiepājaFantastic 4 480480
413KĀLIS ValtsGrobiņas nov.478.1478.1
414TRŪBS DidzisRīga476.7476.7
415IMBOVICS AkselsLiepājaFK Kurši472.8472.8
416SERIJS EvaldsLiepāja471.4471.4
417OZOLS AinarsLiepāja467.6467.6
418LEJA BrunoRīgaMetroons467467
419ZĪLE UldisKuldīgas nov.VSK Noskrien464.1464.1
420EZERIŅŠ EndijsLiepājaFK Kurši462.2462.2
421JANSONS IngarsLiepājaFK Kurši457.2457.2
422BALTĀBOLS JānisLiepāja456.8456.8
423SVILIS GunārsLiepāja456.4456.4
424SĪLIS MārtiņšLiepājaLOC451.3451.3
425LĀKUTIS EdgarsLiepājaKURSAS LAIKS/REKURZEME.LV445.8445.8
426OZOLIŅŠ IvoLiepāja440.2440.2
427HOFMANIS EdgarsLiepāja439439
428JANSONS DansLiepāja436.9436.9
429PORIŅŠ RūdolfsLiepāja436.4436.4
430VILCĀNS ValtersKokneses nov.434.5434.5
431BUBLIS Žilvinas428.7428.7
432BARGAIS RihardsLiepāja426.4426.4
433ANCĀNS ArtūrsRīgaPsychoDuo425.9425.9
434VIRDZINIEKS ArtursLiepājaVSK Noskrien422.9422.9
435KRAVCOVS MārtiņšLiepāja417.8417.8
436BURŅEVSKIS MikusLiepājaMēs 4 415.7415.7
437ZUKULIS Toms LiepājaMēs 4 415.7415.7
438PRŪSIS RičardsLiepājaFK Kurši415.6415.6
439OLBAČEVSKIS DeividsLiepājaFK Kurši411411
440FABRICIUSS AinārsLiepājaLČTR408.2408.2
441GRAUDUŽIS KristsLiepājaFK Kurši404.9404.9
442EIŠMONTS KristapsLiepājaFK Kurši404.5404.5
443SPIĢĒNS RobertsLiepājaNūjo ar vēju398.7398.7
444RĒRIHS DzintarsLiepājaVSK Noskrien398.4398.4
445VEISBERGS RenārsSaldus398.4398.4
446ĶIRSIS IngusLiepāja393.1393.1
447SIBRUKOVIČS AļiksVentspils392.4392.4
448CIPKINS KristersLiepājaFK Kurši386.1386.1
449KOPŠTĀLS MārtiņšLiepāja384.1384.1
450ŽODZIŅŠ AigarsSaldus nov.383.9383.9
451VIZULIS DāvidsLiepāja381.9381.9
452KUKUKS MārtiņšLiepājaFK Kurši381.3381.3
453URSTIŅŠ MiksLiepājaFK Kurši379.6379.6
454VUCIŅŠ ValtersLiepāja377.9377.9
455ANSONSKIS JānisLiepāja373373
456BABAŠINS ArtursRīga369.2369.2
457UPENIEKS RobertsJelgava366.2366.2
458POLIS Kārlis PatriksLiepājaFK Kurši359.4359.4
459SJANĪTS AtisLiepāja356.7356.7
460OZOLS OlafsLiepāja356.3356.3
461RUDZĀJS Kristaps353.6353.6
462MARCINKEVIČS RolandsRīga353.1353.1
463FORMOLĒVIČS DanielsLiepājaFK Kurši352.4352.4
464ROSVALDS RaivoLiepājaHERBALIFE345.3345.3
465BAKEVICS Jurģis AtisSaldus nov.343.7343.7
466FRANCIS Kārlis LiepājaDzīvsvars 312 339.4339.4
467MELNIS Valdis LiepājaDzīvsvars 312 339.4339.4
468TAURIŅŠ Egils LiepājaDzīvsvars 312 339.4339.4
469PUNIŅŠ Marks KristiansLiepājaFK Kurši338338
470MENIĶIS RaimondsLiepāja333.3333.3
471EZERIŅŠ UldisLiepājaFK Kurši330.6330.6
472AUZIŅŠ ImantsVentspilsVentspils Jūras lauvas330.2330.2
473KADIĶIS ĢirtsLiepājaFK Kurši323323
474PAIPA MārisRīga319.4319.4
475VINDIĢIS AlekssLiepājaFK Kurši315.2315.2
476SAMSONOVS IvarsLiepāja313.6313.6
477PROKNERS EmīlsLiepāja308.6308.6
478GRŪDUPS MārtiņšLiepājawebART.lv307.2307.2
479BRUMBERGS AldisLiepāja301.5301.5
480TILGALIS AndrisKuldīgas nov.301.1301.1
481KĻAVIŅŠ MatīssLiepājaFK Kurši299299
482PENIĶIS TomsLiepājaFK Kurši290.6290.6
483PAEGLE EdgarsLiepājaENJOY Recruitment286286
484BULS BenediktsJūrmala281.9281.9
485BALČIS RičardsLiepāja281.7281.7
486KONOPACKIS DāvisLiepāja281.7281.7
487GERTNERS RobertsGrobiņas nov.273273
488JANSONS KasparsLiepāja269.6269.6
489DRĒZIŅŠ OskarsLiepāja263.7263.7
490VAIDILA DairisLiepāja260.8260.8
491RUPEIKS MārtiņšLiepājaHERBALIFE254.1254.1
492AVERČENKO ArtjomsLiepāja252.2252.2
493RUPEIKS RobertsLiepājaHERBALIFE244.1244.1
494CAUNE Gundarts Jelgavas novCeļu policija 240240
495RUDZIŠS Ulvis LiepājaCeļu policija 240240
496KUZEVANOV Oleg238.1238.1
497DASKOVS DenissLiepājaFK Kurši233.8233.8
498STRAZDIŅŠ AtisLiepāja233.5233.5
499LĀKUTIS KlāvsLiepājaNūjo ar vēju222.9222.9
500CEBRIS HardijsLiepāja218.2218.2
501KRŪZE AivarsJūrmalaVSK noskrien212.9212.9
502PUKS ErnestsLiepājaFK Kurši211.4211.4
503RUBAŽEVIČS SandijsLiepāja204.1204.1
504GRIEZĪTIS RičardsLiepājaFK Kurši199.3199.3
505FREIMANIS ValdisLiepāja190.6190.6
506KORE MarkussLiepājaFK Kurši186.5186.5
507VILINSKIS JānisVentspils184.4184.4
508ŠULCS RalfsLiepāja178.1178.1
509ZELČS JānisLiepājaFK Kurši172.6172.6
510SLOBODIANIK JurijBegimo Klubas FB165.1165.1
511GALBĀLIŅŠ JānisLiepāja157.6157.6
512SONDORS SandrisRīga150.5150.5
513GRINBERGS MārisLiepāja144.3144.3
514ZĒBERGS ArkādijsLiepājaVSK Noskrien140.9140.9
515FELDMANIS KasparsLiepāja134.8134.8
516DAMBERGS NaurisLiepāja128128
517AKTUMANIS RojsLiepāja125.9125.9
518BARR MichaelNew Orleons122122
519SEMJONOVS EdijsLiepājaEddiEgym83106.4106.4
520BIRZNIEKS AldisVentspilsMarratona klubs99.699.6
521ĻAŠČENKO Oļegs95.395.3
522RUŽĖ GermantasBegimo klubas70.470.4
Sieviešu grupa
VietaUZVĀRDS, VārdsPilsētaKomandaJēkaba krossLiepājas pusmaratonsKarostas mezglsLiepājas stundaKopvērtējums
1ŠTŪLA-PANKOKA IrīnaLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs10001149.91125.710004275.6
2GŪTMANE EvijaLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs982.61056.7989.59503978.8
3KALNA Anna MarijaLiepājaŠpaktelētāji882.51175.8987.73046
4ŠMITE ElīnaLiepājaVSK NOSKRIEN, MSC / Bez dopinga938.31046.1910.62895
5BERGA Annija EvelīnaLiepāja946.8966.8923.92837.5
6PENKULE IvetaDurbes nov.747.21000869.52616.7
7MISĀNE RandaLiepājaLiepājas 15. vidusskola 694.8171.4898680.72444.9
8KALNA SintijaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty814.2831.4796.32441.9
9ĶESTERE IngaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty807.5831.4780.92419.8
10FEODOSOVA LāsmaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty820.9831.4765.12417.4
11ROZENŠTEINA LaineLiepājaBaterijas gandrīz tukšas 525.2665.1587.9413.22191.4
12ŠALMA GintaLiepāja/Rīga961.2975.31936.5
13BOGDANOVA IzabellaVoldemārpilsBogdanova ģimene893962.71855.7
14TAMANE JanaLiepāja928.4926.61855
15VASILE MontaLiepāja923.1897.11820.2
16MOROZOVA ElīnaLiepājaSuper Mammas587.2714.75181819.9
17KUZŅECOVA KristaAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola920.7883.51804.2
18JUVČENKO OksanaLiepāja571447.2715.71733.9
19RADŽABOVA-CINOVSKA AllaSkrundas nov.Maratona klubs/cfaizpute872.2774.61646.8
20BIRSTIŅA GitaLiepājaVSK Noskrien766.1826.41592.5
21ŠTĒBELE Gunta LiepājaUPTK960624.71584.7
22SIKSNA ZaneLiepāja830.4744.61575
23PIRTNIECE MadaraLiepājaVērgale780.17491529.1
24TINTE EvijaLiepājaPērkones mezgls635855.41490.4
25TOLMAČOVA ElīnaLiepājaLiepājas pilsētas dome765.6616.71382.3
26DONE Selīna KristaLiepāja777.4584.31361.7
27ROMANOVA IevaLiepājaIelu vingrotājas787.8531.61319.4
28KISEĻEVA AivaLiepāja651632.51283.5
29VĒZE AgneseLiepājaVSK Noskrien542.1698.41240.5
30CAUNE Iveta Skrundas novSkrien vesels12001200
31KAŽEMĀKA AnitaPreiļu nov.Sportland, Preiļi, Riebiņi12001200
32MARHELE IlonaAlūksnes nov.1187.61187.6
33SOKAĻSKA AļinaRīgaairesana.lv1175.21175.2
34ŠMEDIŅA NellijaLiepājaMēs 4 757.1415.71172.8
35KALNIŅA LeldeRīga1162.61162.6
36JAKUBA Kristīne SaldusJaunsardze 407. Saldus-2 11511151
37KRIŠTAPONYTĖ EglėKLAIPĖDOS "MARATONAS"1137.11137.1
38DĀLE PaulaRīga1124.11124.1
39ČAKLE LauraVentspilsMaratona klubs1110.91110.9
40TREIMANE KristinaLiepājaSuper Mammas615.8493.91109.7
41BRUZINSKA Alise BrocēniJaunsardze 407. Brocēni 1099.81099.8
42SALUVEER IoonaTallinOmniva1097.61097.6
43BUNKA ElīnaAizputes nov.1084.21084.2
44TĀLMANE IlzeRīgaVSK Noskriem, Maratona Klubs419.9662.61082.5
45RITA Meiere SaldusJaunsardze 407. Saldus-1 1073.31073.3
46VALTERE AndaRīgaDNS1070.51070.5
47ŠAUMBERGA IevaLiepājaLiepājas pilsētas dome601.1468.51069.6
48JURGELĀNE AndraLiepājaHighfive606.3441.71048
49JANSONE KristīneRīga1042.71042.7
50KARLSONE GitaLiepāja1028.51028.5
51ZIRNE IevaLiepājaCeļu policija 785.52401025.5
52LIEKMANE IevaKazdanga 412. Kazdaga-2 jaunsargu vienība1018.21018.2
53SUVEIZDA ElenaRopažu nov.1014.11014.1
54KREVŅEVA NoraRīgaMetroons10001000
55PLEGEVIČIŪTĖ IndrėKlaipėdos "Spygliai"999.5999.5
56VALTERE GintaLīvānu nov.Līvānu VK994.5994.5
57DAMBĪTE ZaneLiepājaVP Fitness & Beauty294.8316.2382.5993.5
58ZARIŅA-REŠETINA ZandaRīga989989
59VĪTOLA IlzeLiepāja984.7984.7
60GERASEVA AnastasijaJelgavaSPORTLAT983.5983.5
61MEDNE ElīnaRojas nov.Maratona klubs978978
62RENCE AlinaRīgaPaBaso.lv / VSK Noskrien MiniVāveres972.4972.4
63SOIKA BaibaRīga969.7969.7
64PŪPOLA IvetaAizputePūpolas964.9964.9
65RADOVIČA SimonaBrocēni955.5955.5
66ŽALIMIENĖ RedaOK KOPA954.4954.4
67MEĻŅIKOVA EvelīnaLiepāja949.8949.8
68ŅEMCOVA IndraLiepāja679270.5949.5
69TJAPKO KarolinaLiepājaLiepāja948.7948.7
70LIEPIŅA IvetaLiepājaMetroons944944
71PŪPOLA MaijaAizputes nov.Maratona klubs938.9938.9
72BOGDANOVA ViktorijaTalsu nov.Bogdanovu ģimene937937
73OLSENA IntaLiepājaTeam Anna932.5932.5
74KUĻIKOVA Marija LiepājaDrošsirdīgie vienradži929.5929.5
75PĒTERSONE MaijaVentspilsMARATONA KLUBS914.8914.8
76NAUMČIKA MadaraLiepāja909.7909.7
77BALODE MadaraLiepāja908.8908.8
78JAUNZEME IneseAizputes nov.VSK Noskrien907.1907.1
79GOBIŅA AnnijaMazsalacas nov.902.8902.8
80VALTERE KitijaLīvānu nov.Līvānu VK900900
81ŽIVULA IngaRīga896.8896.8
82HOLŠTROMA GuntaLiepājaVentspils sporta skola Spars896.5896.5
83RANCĀNE DinaRīgaDino894.4894.4
84LEUS ViktorijaRīga890.7890.7
85ŠTEINBERGA IevaSaldus nov.MARATONA KLUBS890.7890.7
86ŠLISERE AliseRīga890.5890.5
87HANSTVEIT Emma889.5889.5
88HANSTVEIT Anna886886
89JANSONE IlzeLiepāja884.6884.6
90ZĀĢERE AnnijaAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola878.9878.9
91OZOLA RozālijaLiepāja878.4878.4
92MAŠĒNA Elizabete MartaBauskas nov.875.4875.4
93OSTROVSKA GunaVSK Noskrien874.1874.1
94ZEMTURE SantaAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola871.8871.8
95KOLĀTE ElīnaLiepājaLiepājas pilsētas Pašvaldības policija870.9870.9
96GAVARE MadaraLiepājaSuper Mammas868.2868.2
97BĒRZA AgitaMārupes nov.866866
98BOLŠTEINA Natālija Liepāja416.Liepājas jaunsargu vienība 865.3865.3
99GRĪNBERGA EvijaKuldīgas nov.SK "Katrīna"864.6864.6
100ALECKA MadaraAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola861861
101ANTONOVA RitaRīga859.7859.7
102RUŽYTĖ MingailėBegimo klubas857.4857.4
103BAGUCKA KristīneKuldīgas nov.857.1857.1
104TURKA OdetaKuldīgas nov.Taka853.8853.8
105REIJERE-LŪKA SignijaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty853.3853.3
106VALDMANE AlīnaLiepāja850.9850.9
107KRŪZĒNA GintaAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola850.1850.1
108GIRDVAINYTE Rita846.9846.9
109RONE ReičelaAizputes nov.Aizpute846.4846.4
110KOTOVA LindaLiepāja842.7842.7
111VALDMANE AgneseLiepāja841841
112KAZARINA AlisaRīga840.5840.5
113LITVINAVICIENE GintareJonavos maratonas839.8839.8
114BĀDERE MartaAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola839839
115IVČENKO LīgaLiepājaVP Fitness & Beauty454.8383.3838.1
116DUBOVIKA ElīzaLiepāja836.7836.7
117BALTIŅA AneteLiepāja835.3835.3
118ŠESTAKOVA KarinaLiepājabrīviba834834
119METLA LauraSaldus nov.831.6831.6
120SALMIŅA Kristīne GrobiņaFitness and Beauty aktīvie 831.4831.4
121GOLGMANE ElīnaLiepājaSportland827.8827.8
122OZOLIŅA SintijaVentspils827.5827.5
123HOFMANE LauraRīgaVSK Noskrien824.1824.1
124OTOMERE IneseRīga822.1822.1
125PARFJONOVA AijaLiepāja820.3820.3
126OSTAŠOVA AņutaSaldus nov.ok Saldus816.5816.5
127TURKA MārīteKuldīgas nov.Taka812.6812.6
128SLIEDE VinetaLiepāja811.5811.5
129PORIŅA DaigaLiepāja809.4809.4
130MACKARE AneteSaldus nov.HERBALIFE808.8808.8
131MACKARE SamantaSaldus nov.HERBALIFE804.9804.9
132LIHO TatjanaLiepāja804804
133PUDIŅA KadrijaAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola801.1801.1
134ŠLANKA MaijaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty800.8800.8
135SALMA TīnaAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola797.2797.2
136KOCIŅA LitaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty793.9793.9
137RADŽABOVA OlgaRīgaCrossfit Teika793.2793.2
138KVIESE LanaLiepāja789.3789.3
139KRISTHOLDE IlvitaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty787.1787.1
140LUBĀNE ElvaLiepāja785.3785.3
141ROIG Violeta Ricoy781.4781.4
142BIDIŅA Agija DaceMārupes nov.773.4773.4
143GRĪNVALDE OlgaLiepāja773.1773.1
144NOVICKA LindaLiepājaSportland769.3769.3
145BUEHRKE EgitaLiepāja766.6766.6
146APSE ViktorijaLiepāja765.3765.3
147ROMĀNOVA LauraLiepājaHERBALIFE371.3390761.3
148RŪJA LāsmaLiepāja761.2761.2
149GOLUBEVA OlgaSki team from Troitsk759759
150NAVENICKA Kristīne Liepāja417. Liepājas jaunsargu vienība758.9758.9
151SMILTNIECE AgneseLiepājaHERBALIFE752.9752.9
152SILKALNA SolveigaJūrmala751.8751.8
153CĒRE EvitaLiepājaHERBALIFE748.8748.8
154BETHERE UnaGrobiņas nov.Kapsēde429.8316.2746
155BOGDANA LieneLiepājaHERBALIFE744.5744.5
156ZŪNA AgneseGrobiņa742.7742.7
157RADŽABOVA ZinaSkrundas nov.HERBALIFE740.4740.4
158FREIMANE LauraLiepāja737.2737.2
159MATULE BaibaLiepājaHERBALIFE736.2736.2
160ŠENFELDE LīgaLiepāja732.5732.5
161GRIEZĪTE BaibaLiepājaLOC732732
162KATKOVSKA AgneseLiepāja729.8729.8
163ROZENTĀLE IneseLiepāja727.7727.7
164ROĢE LailaRīga727.3727.3
165VILEMSONE AgneseLiepājaHerbalife723.4723.4
166SCERBAZOVA JurgaBegimo klubas722.3722.3
167LAMBERTE Madara LiepājaAC/DC 720720
168FRIDRIHSONE DiānaLiepājaLiepājas pilsētas Pašvaldības719.1719.1
169TIMBARE AgijaLiepājaSuper Mammas719.1719.1
170DREIMANE LailaLiepāja714.7714.7
171AVOTIŅA SantaLiepāja710.4710.4
172ANDERSONE LieneLiepāja707.1707.1
173NULLE KitijaVentspils707.1707.1
174ZVIRBULE ZaigaRīga706.8706.8
175TRUKŠE LīgaLiepājaHERBALIFE706706
176PIZIKA AliseSaldus nov.HERBALIFE701.5701.5
177GRAVA IlzeLiepāja699.3699.3
178ĶEMERE MontaLiepāja697.1697.1
179PESE AgataLiepāja692.6692.6
180MIKULOVA OlgaRīgaVSK Noskrien691.5691.5
181BALODE GitaLiepāja688.1688.1
182PAVLOVA ElinaLiepāja685.7685.7
183OZOLA KarlīnaLiepājaOZ683.6683.6
184DUDŅIKA OksanaLiepāja683.5683.5
185ŠENFELDE Baiba LiepājaZS 44.KB 678.8678.8
186SALNA BaibaMārupe675.6675.6
187BUČE MāraLiepājaSportland674.4674.4
188PESE-NORDIN IntaLiepāja669.7669.7
189JANKOVSKA LindaNeu-UlmBSG Takata Ulm669.5669.5
190PŪCE GintaValmiera667.5667.5
191KAZARCEVA-VILINSKA MarinaVentspilsMaratona klubs663.9663.9
192KERENCEVA IneseLiepāja660.4660.4
193ZONBERGA AigaLiepājaLST659.3659.3
194ZULMANE AneteLiepāja655.6655.6
195ALSEIKA VanesaAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola650.9650.9
196URKAUSKA UnaLiepāja646.1646.1
197VECVAGARE BeāteLiepāja643.9643.9
198HERMANE IlzeGrobiņa643.2643.2
199GOŠKO DaceRīgaPiedzīvojumu meklētāji642.6642.6
200RULLE AijaVSK Noskrien641.4641.4
201PŪCE GunaLiepāja641.2641.2
202SINTIJA ŠalmaLiepājaLOC636.3636.3
203APINE SindijaAizputes nov.634.1634.1
204ŽODZIŅA MaijaNīcas nov.631.4631.4
205AUSMANE RenāteAizputes nov.Aizputes pagasta pamatskola/ Aizputes vidusskola626.5626.5
206LEVICA AneteAizputes nov.625.5625.5
207LŪSE SandraRīga621.5621.5
208KOKINA MārīteRīga618618
209VILTERE SantaOlaines nov.616.5616.5
210BAUŠENIECE GintaLiepājaHERBALIFE611.4611.4
211PUTRA MaijaLiepāja607.9607.9
212ROSTE MargitaLiepāja604.9604.9
213KOTOVA GintaLiepāja598.9598.9
214ROLOVA KristīneRīga595.9595.9
215TREIDE-NEIMANE ZaneLiepāja593.8593.8
216KUBLIŅA RenāteLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs590.6590.6
217BEZRODINA LindaLiepāja589.7589.7
218BERNĀTE AijaLiepāja585.3585.3
219DZENE IngvildaLiepāja580.4580.4
220ZĪVERTE LeldaLiepāja580580
221IVANOVA JeļenaLiepāja574.6574.6
222GRUZE SintijaLiepājaSūniņģimene569.2569.2
223MOTE OlgaOgres nov.568.5568.5
224SŪNIŅA SanitaLiepājaSūniņu ģimene563.7563.7
225LEJA IvetaLiepāja563.1563.1
226CĪRULE SendijaLiepājaLST561.4561.4
227BIKŠE LieneLiepājaVSK Noskrien558.1558.1
228MINCENBERGA ModraLiepāja557557
229SUDMALE SaivaLiepājaHERBALIFE552.5552.5
230LAPIŅA LauraJelgava551.6551.6
231RUPERTE AneteLiepāja547.7547.7
232JERUMANE LīgaLiepāja546.8546.8
233BITENIECE GundegaLiepāja541.7541.7
234VECVAGARE BaibaLiepājaDzenitis.eu541.1541.1
235KVIESE GunaLiepāja541541
236GRANTIŅA Katrīna LiepājaStumbrieši 536.7536.7
237STUMBRE Una LiepājaStumbrieši 536.7536.7
238VALDMANE Anna LiepājaStumbrieši 536.7536.7
239KALNA EvitaLiepāja535.3535.3
240JĒKABSONE AgneseLiepāja529.5529.5
241SMEKORSTE-SMEĶE AgitaJūrmalaTexiT523.5523.5
242STANKUTE AlinaLiepājaIelu vingrotājas521.2521.2
243PARFJONOVA GrētaLiepāja517.6517.6
244KOPŠTĀLE KristīneLiepāja514.2514.2
245ROSVALDE NadeždaLiepājaHERBALIFE511.5511.5
246AFANASJEVA LieneLiepāja510.7510.7
247KINDZULE LauraSiguldas nov.505.4505.4
248LINDBERGA NatālijaLiepāja500500
249KRŪČE IlzeLiepāja499.2499.2
250KAŅEVSKA MonikaLiepājaLiepājas dome492.9492.9
251NAĻIVAIKO PaulaLiepāja491.3491.3
252DEĢE GundegaOgres nov.489489
253BUTKEVIČA LieneRīga486.5486.5
254LIEPINA-MATHARUDaiga484.8484.8
255ATAMURADOVA KristīneLiepājaCitadele banka480.1480.1
256STRUKAITE Paļmira LiepājaFantastic 4 480480
257SONDORE LīnaRīga477.7477.7
258ANSONSKA KatrīnaLiepāja473.6473.6
259ZOMMERE ZaneLiepāja466.9466.9
260BŪMANE SabīneTukuma nov.466.2466.2
261DINSBERGA MaritaLiepājaCitadele banka460.2460.2
262MIRČENKO LieneLiepāja454.4454.4
263GRABE Dace453.5453.5
264ZAKOVICA IevaLiepāja453.4453.4
265SKABURSKA LoretaRīga446.5446.5
266BARUTE ZaneLiepāja442.3442.3
267JURBERGA EvijaLiepāja439.4439.4
268BARAKA SanijaLiepāja432.3432.3
269VECVAGARE IevaLiepājaCitadele banka425425
270GEDVILIENE AstaBegimo klubas417.6417.6
271MENIĶE BaibaLiepājaLST417417
272BAIKA Sendija LiepājaMēs 4 415.7415.7
273LĪBERE UndaLiepāja415.2415.2
274VANSAVIČINE Rasa410.1410.1
275MATULE IlgaLiepājaHERBALIFE403.7403.7
276VUCENA AgitaLiepāja402.4402.4
277KUBRENKOVA NikaVentspilsVentspils maratona klubs394.6394.6
278POZDŅAKOVA ElīnaVentspilsVentspils maratona klubs386.7386.7
279GRAVA InāraLiepājaHERBALIFE378.5378.5
280POZDNYAKOVA ElenaVentspilsVentspils maratona klubs375.9375.9
281ŽODZIŅA AnitaLiepāja370.2370.2
282VILCĀNE IlzeKokneses nov.361.7361.7
283REINHARDE EvitaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty361.1361.1
284JANŠEVSKA LauraDobeles nov.353353
285ANTONOVA LindaLiepāja349.2349.2
286KĀLE AneteLiepājaVP Fitness & Beauty345.7345.7
287KAIRO IngaLiepāja344344
288BRIZGA KitijaLiepāja342.8342.8
289MELNE Ilze LiepājaDzīvsvars 312 339.4339.4
290EGLE BaibaLiepāja334.8334.8
291BRUŽA MaijaGrobiņas nov.VP Fitness & Beauty329.6329.6
292HENIŅA EvijaKuldīgas nov.325.4325.4
293ZĒBERGA SintijaLiepājāSuper Mammas321.6321.6
294TUZE EgitaLiepājaCitadele banka315.7315.7
295AUZĀNE Katrīna KristaLiepājaSubjektīvā utopija312.7312.7
296KURME ZaneLiepāja312.3312.3
297PŪPOLA MadaraLiepājaPoriņš305.7305.7
298TRULE LīgaRīga296.9296.9
299LĀKUTE MāraLiepājaNūjo ar vēju295.3295.3
300ĶUZE DinaRīga284.6284.6
301SERGEJEVA LieneLiepāja275.8275.8
302GESTE KatrīnaLiepājaHERBALIFE273.4273.4
303GRAVA ZaneLiepāja261.7261.7
304RIZGA AdīnaLiepāja255.3255.3
305PIZIKA AivaSaldus nov.HERBALIFE249.6249.6
306LĒVALDE LieneRīga242.4242.4
307CAUNE Liene Jelgavas novCeļu policija 240240
308KRIVCOVA IngaLiepājaLiepājas dome236.8236.8
309ROMĀNOVA MadaraLiepājaHERBALIFE233.1233.1
310STOGŅIJENKO IrinaLiepājaHERBALIFE223.2223.2
311GRUNSKA IlzeLiepāja220.9220.9
312STŪRMANE RamintaLiepāja208.8208.8
313ANEVICA AnnaDurbes nov.208.5208.5
314AĻEHNOVIČA JevgeņijaLiepājaHerbalife193.3193.3
315DABARE MadaraLiepājaVSK Noskrien180.5180.5
316LĪVZEMNIECE VinetaLiepājaVSK Noskrien176.5176.5
317FAULBAUMA ViktorijaLiepājaHerbalife157.8157.8
318VECVAGARE VelgaLiepāja156.2156.2
319LANDERE TerēzeLiepāja147.4147.4
320DZINTARE AijaLiepājaHERBALIFE136.7136.7
321FREIMANE DzintraSaldus nov.HERBALIFE111.6111.6
322LĪNE ZandaLiepāja104.2104.2
323ROZENTĀLE AusmaLiepājaHERBALIFE78.978.9

Tehniskais partneris