Liepājas sporta sērija “Izrāviens”

2017. gads

KOPVĒRTĒJUMS

 

 

Vīriešu grupa
VietaUzvārds,vārdsPilsētaJēkaba krossBeberliņu īriensLiepājas stundaLiepājas VelokrossKarostas MezglsBigbank Skrien Latvija Liepājas PusmaratonsLatvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancēStirnu buks KarostaKOPĀ
1PRANKS GatisLiepāja971,8930,5858,12760,4
2SPRŪDS EdgarsLiepāja871,4898,79002670,1
3TINTS AivisLiepāja952,6929,07182599,6
4BRANTEVICS ĀrisTurlava981,3789,4814,12584,8
5PORCIKS EdgarsLiepāja942,8872,3542,72357,8
6SKRUNDENIEKS DzintarsGrobiņa962,3676,6664,72303,6
7ŠTĀLS MārisLiepāja800,0679,48002279,4
8ROŽKALNS RobertsLiepāja709,1713,9606,82029,8
9TĀLUMS ArmandsRīga990,7989,71980,4
10ĶEMERIS ArtisAizputes nov.881,9758,2271,41911,5
11SĪKLIS RenārsLiepāja923,0925,81848,8
12ŠUĻGA RuslansLiepāja902,7914,71817,4
13SEŅKO IgorsLiepāja827,8900,31728,1
14AUZIŅŠ RaimondsLiepāja838,9877,31716,2
15FJODOROVS ElvijsLiepāja892,4761,31653,7
16ŅIKIFOROVS MareksAizputes novads932,9665,41598,3
17ŅIKIFOROVS Linards NikolassAizputes novads912,9668,21581,1
18KUPLAIS UldisLiepāja816,5700,21516,7
19BOGDANOVS IngusVentspils novads849,8663,91513,7
20BUNKA IvarsLiepāja793,5693,31486,8
21STRAUTIŅŠ GuntisLiepāja757,7710,51468,2
22SĒJĒJS MārtiņšLiepāja638,3771,21409,5
23FREIDENFELDS KristapsLiepāja565,7351,04701386,7
24ZIEDIŅŠ SandijsLiepāja745,4610,51355,9
25SKUNSTIŅŠ GuntisLiepāja693,9629,31323,2
26EGLIJS MārtiņšJelgava720,1585,61305,7
27EGLĪTIS OskarsLiepāja676,1622,81298,9
28EIDINS UldisLiepāja707,1550,61257,7
29BERGS KārlisLiepāja577,4675,61253,0
30PANKOKS DāvisLiepāja604,7646,41251,1
31PETKUS KristofersLiepāja641,4588,41229,8
32ORINSKIS DainisLiepāja608,6581,51190,1
33ŠPAKOVSKIS GatisLiepāja593,2568,91162,1
34VIZULIS JānisLiepāja652,6473,81126,4
35URBANOVIČS ValtsLiepāja451,3673,81125,1
36OĻŠEVSKIS AigarsLiepāja509,2581,91091,1
37ANDREJEVS JurijsLiepāja471,4613,81085,2
38JĀKOBSONS JānisLiepāja544,3531,61075,9
39LEJASMEIERS GintsLiepāja490,7579,01069,7
40KĻAVIŅŠ UldisSigulda1000,01000,0
41ŠUKTERIS GintsLiepāja523,7450,4974,1
42MEŽALS RobertsLiepāja408,2486,3894,5
43KUPŠIS MārisLiepāja360,0511,0871,0
44JUHNO SergejsLiepāja860,7860,7
45MEŽALS RalfsLiepāja427,6426,2853,8
46VRUBĻEVSKIS NaurisLiepāja370,3439,3809,6
47ŅIKIFOROVS LinardsAizputes novads805,1805,1
48ĶIRSIS IngusLiepāja384,9405,2790,1
49ZAUKA DanielsLiepāja781,7781,7
50BOGDĀNOVS ValdisVenspils770,9770,9
51BIBIS JānisLiepāja769,8769,8
52ANTĀNS RobertsLiepāja235,7513,1748,8
53FJODOROVS JānisSkrunda740,7740,7
54KATKEVIČS IvarsLiepāja732,8732,8
55BRUŽIS RaivisLiepāja272,2458,4730,6
56JANSONS NormundsLiepāja680,4680,4
57BURKINS ĀrisLiepāja666,7666,7
58BALČIS RičardsLiepāja304,3332,8637,1
59JĒKABSONS GuntarsLiepāja623,6623,6
60VIZULIS EmīlsLiepāja302,4282,3584,7
61SKRUNDENIEKS LinsVentspils561,1561,1
62PUTEKLIS RūdolfsLiepāja527,0527,0
63PANKOKS MārisLiepāja478,1478,1
64SKUDRĪTIS RolandsGrobiņa136,1298,9435,0
65LOHANSKIS Klāvs RobertsLiepāja430,3430,3
66DEIKO VaclavsLiepāja213,8213,1426,9
67KUZMANS EdgarsLiepāja333,3333,3
68ILLARIONOVS ArtūrsLiepāja192,5192,5
Sieviešu grupa
VietaUzvārds,vārdsPilsētaJēkaba krossBeberliņu īriensLiepājas stundaLiepājas VelokrossKarostas MezglsBigbank Skrien Latvija Liepājas PusmaratonsLatvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancēStirnu buks KarostaKOPĀ
1BALODE AgnetaLiepāja953,5791,29002644,7
2ŠTŪLA-PANKOKA IrīnaLiepāja1000,0734,1841,92576,0
3EGLIJA IvetaDurbes nov.852,8739,8711,52304,1
4JUVČENKO OksanaLiepāja778,5723,7636,42138,6
5KARLSONE GitaSaldus984,7980,81965,5
6PŪPOLA IvetaAizpute969,2975,91945,1
7IVANOVA JūlijaRīga738,5690,14501878,6
8HERINGA JelenaLiepāja834,8915,51750,3
9KRAVČENKO MartaLiepāja904,5784,11688,6
10BOGDANOVA ViktorijaVentspils novads937,4689,61627,0
11BIRKENBERGA SigneSaldus921,1688,61609,7
12KUBLIŅA RenāteLiepāja389,2402,48001591,6
13STRAZDIŅA LīgaSkrundas novads816,5680,61497,1
14BIRSTIŅA GitaLiepāja797,7696,91494,6
15BOGDĀNOVA IzabellaVentspils novads800,0686,71486,7
16BIRKENBERGA SimonaSaldus772,9683,81456,7
17LAUBERGA ĒrikaLiepāja717,7694,81412,5
18SOROKINA SandijaDurbe744,8662,31407,1
19FREIDENFELDE DaceLiepāja619,7779,41399,1
20VEISBUKA IngrīdaAizputes novads715,5674,11389,6
21FREIMANE LauraLiepāja651,3708,81360,1
22DIEVIŅA DaceLiepāja627,6710,51338,1
23IVANOVSKA AnnijaLiepāja674,2660,31334,5
24JUHNO BaibaLiepāja685,1639,01324,1
25LEJA IvetaLiepāja603,0717,11320,1
26KURME ZaneLiepāja696,3604,01300,3
27GRUNDMANE DaceLiepāja653,2627,61280,8
28TAMSONE EgijaKazdanga577,4615,91193,3
29ČEREŠŅEVA JūlijaLiepāja584,2579,61163,8
30MICKEVIČUS IvetaLiepāja492,4613,81106,2
31LĀMA DaceLiepāja550,5478,11028,6
32TRUKŠE LīgaGrobiņas novads461,9477,4939,3
33MOROZOVA ElīnaLiepāja348,2548,0896,2
34BELDAVA LindaRīga887,6887,6
35ZEMĪTE SigitaLiepāja426,4446,4872,8
36BERGA Annija EvelīnaLiepāja870,4870,4
37SKUDRĪTE MadaraLiepāja506,0355,6861,6
38SLEŽE EvijaLiepāja758,8758,8
39DEIKO ElīnaLiepāja413,1316,4729,5
40FRIDRIHSONE DiānaLiepāja301,5374,6676,1
41ROZENŠTEINA LaineLiepāja174,1492,3666,4
42MEŽALE VijaLiepāja292,1310,1602,2
43ŠEVČUKA KristīneLiepāja546,5546,5
44JURGELĀNE AndraLiepāja522,2522,2
45GRUNDĀNE ElīnaRīga460,6460,6
46LANDERE TerēzeLiepāja357,896,0453,8
47STANKUTE AlinaLiepāja246,2246,2
48KRIVCOVA IngaLiepāja206,6206,6

Tehniskais partneris