Liepājas sporta sērija “Izrāviens”

2017. gads

KOPVĒRTĒJUMS

 

 

Vīriešu grupa
VietaUzvārds,vārdsPilsētaJēkaba krossBeberliņu īriensLiepājas stundaLiepājas VelokrossKarostas MezglsBigbank Skrien Latvija Liepājas PusmaratonsLatvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancēStirnu buks KarostaKOPĀ
1PRANKS GatisLiepāja971,81188,6922,0736,91200930,5858,16807,9
2SPRŪDS EdgarsLiepāja871,41093,4912,9884,71168898,79006729,1
3TINTS AivisLiepāja952,61200,0930,9749,91200929,07186680,4
4SKRUNDENIEKS DzintarsGrobiņa962,31142,0948,7834,11200676,6664,76428,4
5PORCIKS EdgarsLiepāja942,81177,1939,7642,71168872,3542,76285,3
6ŠTĀLS MārisLiepāja800,01153,8957,4762,81066,2679,48006219,6
7ĶEMERIS ArtisAizputes nov.881,91080,9894,4722,31066,2758,2271,45675,3
8ROŽKALNS RobertsLiepāja709,11016,1795,8442,3952713,9606,85236,0
9BRANTEVICS ĀrisTurlava981,3966,1510,81066,2789,4814,15127,9
10EGLIJS MārtiņšJelgava720,11042,5658,3531,6875585,64413,1
11VIZULIS JānisLiepāja652,6902,8752,8653,2927473,84362,2
12BIBIS JānisLiepāja769,8989,0741,6675,7901,44077,5
13PANKOKS DāvisLiepāja604,71029,4482,4913,1646,43676,0
14SĪKLIS RenārsLiepāja923,0807,5953,7925,83610,0
15STRAUTIŅŠ GuntisLiepāja757,7707,1341,1913,1710,53429,5
16VITKOVSKIS VilnisLiepāja946,9632,5571,0790,6374,13315,1
17BUNKA IvarsLiepāja793,5826,6960,1693,33273,5
18TETERIS ArmandsPāvilosta1068,2695,2800,4571,03134,8
19EGLĪTIS OskarsLiepāja676,1164,8500417,8696622,83077,5
20JUHNO SergejsLiepāja860,71117,9984,32962,9
21ŠUĻGA RuslansLiepāja902,7866,0255,4914,72938,8
22JĒKABSONS GuntarsLiepāja623,6840,5577,4847,82889,3
23EIDINS UldisLiepāja707,1645,5870,6550,62773,8
24SEŅKO IgorsLiepāja827,8903,7139,3900,32771,1
25BERGS KārlisLiepāja577,4670,8810,1675,62733,9
26OĻŠEVSKIS AigarsLiepāja509,2619,1910581,92620,2
27ĶIRSIS IngusLiepāja384,9961,1483,0279,5405,22513,7
28ŠPAKOVSKIS GatisLiepāja593,2466,2829,2568,92457,5
29ZAUKA DanielsLiepāja781,71002,6649,52433,8
30URBANOVIČS ValtsLiepāja451,3591,6684,7673,82401,4
31FREIDENFELDS KristapsLiepāja565,7594,3361,2351,04702342,2
32PANKOKS MārisLiepāja478,1428,2440,4913,12259,8
33KATKEVIČS IvarsLiepāja732,8975,2547,72255,7
34ŠUKTERIS GintsLiepāja523,7718,5544,9450,42237,5
35SKRUNDENIEKS LinsVentspils561,1790,5883,92235,5
36ROZĪTIS ReinisLiepāja1105,7465,5638,22209,4
37URBĀNS UldisGrobiņa659,3532,3395,3527,02113,9
38MEŽALS RobertsLiepāja408,2755,4241,2486,31891,1
39SKUDRĪTIS RolandsGrobiņa136,1329,7387,3208,5330,7298,91691,2
40VRUBĻEVSKIS NaurisLiepāja370,3233,1223,6439,31266,3
41VIZULIS EmīlsLiepāja302,4182,6393,9282,31161,2
42KUPLAIS UldisLiepāja816,5816,5700,22333,2
43ORINSKIS DainisLiepāja608,61030,1581,52220,2
44LAGZDIŅŠ ArtisLiepāja1055,4728,9423,92208,2
45KĻAVIŅŠ UldisSigulda1000,0991,61991,6
46BĒRZIŅŠ KristapsKuldīga1000991,21991,2
47TĀLUMS ArmandsRīga990,7989,71980,4
48BOGDANOVS IngusVentspils novads849,8447,2663,91960,9
49PRANCKŪNAS PetrasViļņa974,7980,91955,6
50ŅIKIFOROVS Linards NikolassAizputes novads912,9275,3668,21856,4
51ŠTREHERS RolandsLiepāja521,2785,3542,61849,1
52BŪMANS KārlisLiepāja763,8294,9789,91848,6
53LEJASMEIERS GintsLiepāja490,7730,3579,01800,0
54ŅIKIFOROVS LinardsAizputes novads805,1992,61797,7
55SIŅICINS KristsLiepāja1000797,01797,0
56Kālis AdriansGrobiņa1101,2616,71717,9
57AUZIŅŠ RaimondsLiepāja838,9877,31716,2
58Kālis AleksandrsGrobiņa1101,2613,61714,8
59MEIERS RainersAizputes nov.875,6833,01708,6
60RŪTIŅŠ EdgarsOgre856,3813,51669,8
61FJODOROVS ElvijsLiepāja892,4761,31653,7
62PĀRUMS JānisIecavas novads836,7795,41632,1
63Dovgvillo KārlisLiepāja1030,1598,01628,1
64FRICBERGS DāvisLiepāja932,4689,81622,2
65ŅIKIFOROVS MareksAizputes novads932,9665,41598,3
66JANSONS ArtūrsGrobiņas novads846,6708,81555,4
67KUPŠIS MārisLiepāja360,0638,4511,01509,4
68KONAVKO DmitrijsJelgava836,7640,81477,5
69JANSONS NormundsLiepāja680,47501430,4
70SĒJĒJS MārtiņšLiepāja638,3771,21409,5
71ZIEDIŅŠ SandijsLiepāja745,4610,51355,9
72VĒJŠ TomsLiepāja607,9728,41336,3
73TAMSONS. NiksKazdanga625703,61328,6
74SKUNSTIŅŠ GuntisLiepāja693,9629,31323,2
75PETKUS KristofersLiepāja641,4588,41229,8
76BŪMANS GuntarsLiepāja605,5615,61221,1
77Šķibelis Ingus1168,01168,0
78ILJINS ArvisRīga1165,51165,5
79Dude Edgars1135,11135,1
80Dzedulis Ilgvars1135,11135,1
81Kalnbērzs Kaspars1135,11135,1
82GONČAROVS IgorsLiepāja1130,01130,0
83KUDIŅŠ GintsJūrmala516,4598,81115,2
84Vilde Edvīns1101,21101,2
85ANDREJEVS JurijsLiepāja471,4613,81085,2
86JĀKOBSONS JānisLiepāja544,3531,61075,9
87RŪTENBERGS Aigars637,4408,21045,6
88Ansons Ģirts1030,11030,1
89BRIKMANIS GaidisLiepāja562,7439,61002,3
90JANSONS KalvisTalsi1000,01000,0
91RAGOVSKIS RaivisLiepāja571,0422,7993,7
92Tamsons JānisKazdanga992,6992,6
93ŠĶIPARS Arno992,2992,2
94CĒRPS LaurisLiepāja773,1216,5989,6
95KARZONS AivisLiepāja989,1989,1
96HARTMANIS ReinisGrobiņa983,2983,2
97GLUDAVS AskoldsLiepāja978,0978,0
98APINIS Edgars976,3976,3
99BUDNOVICS Dzintars968,2968,2
100RUDZĪTIS GintsRīga966,8966,8
101ČUKURS UldisLiepāja955,5955,5
102KALNIŅŠ AlmantsTalsi944,1944,1
103ZUBANIČS Andrejs943,7943,7
104ROZĪTIS IngussKuldīga461,9474,5936,4
105GRASIS Edvards935,4935,4
106KILS ReinisLiepāja932,5932,5
107KARUZINS IgorsLiepāja433496,3929,3
108PAUZERS MārtiņšPriekule920,8920,8
109NARVELS Aivis918,6918,6
110ROGOVSKIS StanislavsLiepāja917,7917,7
111LĪVS GatisLiepāja908,9908,9
112ŠĒLIS JānisPriekule896,9896,9
113MALKEVIČS TomsLiepāja894,4894,4
114SĶUDULS Markuss892,7892,7
115ROZE PēterisNīcas novads887,7887,7
116KREKOVSKIS MārtiņšLiepāja872,3872,3
117MANTAJS RobertsLiepāja872,2872,2
118Feodosovs Mareks870,6870,6
119Vecbaštiks Klāvs870,6870,6
120DEŅISOVS Andis866866,0
121JAROŠENKO VjačeslavsLiepāja859,7859,7
122LAUGALIS Jānis857857,0
123JĀKOBSONS MagnussLiepāja856,5856,5
124MEŽALS RalfsLiepāja427,6426,2853,8
125JARMOŠKA LeonasKlaipėda847,0847,0
126PAVĻUKEVIČS Sandis838,5838,5
127DĀRZIŅŠ EmīlsLiepāja494,5342,5837,0
128Mihailovs Andris825,9825,9
129Trofimovs Edgars825,9825,9
130Berņevs Vitālijs825,9825,9
131VAIDILA DairisLiepāja824,2824,2
132OZOLS MarkussLiepāja820,9820,9
133ZIEDIŅŠ Egīls819,7819,7
134BRAŽE JānisAizpute807,6807,6
135ČUKURS RobertsRK Liepāja800,0800,0
136RIMMA ArtisGrobiņa794,0794,0
137RUTKA Ainis787,8787,8
138SILNIEKS Edijs780,6780,6
139EGMANIS ĢirtsLiepāja780,2780,2
140Gertners Roberts778,7778,7
141ZEPS OskarsLiepāja341,6147,4286,6775,6
142SĒLIETIS FranksRK Liepāja775,4775,4
143KARULIS UldisGrobiņa774,6774,6
144BOGDĀNOVS ValdisVenspils770,9770,9
145KRONBERGS Edgars770,6770,6
146ŠKUBURS KasparsLiepāja766,1766,1
147EGLĪTIS Kārlis760,3760,3
148SKAPSTS KristapsLiepāja751,8751,8
149ANTĀNS RobertsLiepāja235,7513,1748,8
150FJODOROVS JānisSkrunda740,7740,7
151SILIŅŠ Matīss739,5739,5
152JAGŽA ArnisLiepāja737,2737,2
153ŠEPIRJOVS AndrejsLiepāja737,2737,2
154BRUŽIS RaivisLiepāja272,2458,4730,6
155Bokačs Gundars728,4728,4
156Biters Toms728,4728,4
157MŪRĒNS GuntisNīcas novads723,6723,6
158KROMULIS RalfsLiepāja718,8718,8
159VASMUSS Mārtiņš718,1718,1
160DEĶERIS UvisLiepāja316,2401,0717,2
161DAMBERGS NaurisLiepāja365,1345,2710,3
162SPĒKS RalfsPriekule710,1710,1
163PISARENKO AndrejsJelgava707,1707,1
164CĪRULIS Māris707,1707,1
165JAKUŠINS AndrejsLiepāja699,3699,3
166MEŽALS RolandsLiepāja278,5419,5698,0
167GLUDAVS DāvisLiepāja696,3696,3
168HERINGS MārtiņšLiepāja691,6691,6
169MELHAZONS GintsLiepāja683,1683,1
170ŠABUROVS SergejsLiepāja682,2682,2
171OTAŅĶIS Valdis PēterisLiepāja679,6679,6
172Gravāns Aigars674,3674,3
173Vizbulis Kristaps674,3674,3
174Grīniņš Ilvis674,3674,3
175GRUNTIŅŠ Ritvars673,1673,1
176IVANOVS AndrejsRīga285,5383,8669,3
177STOGŅIJENKO VilnisLiepāja667,9667,9
178BURKINS ĀrisLiepāja666,7666,7
179ZĒBERGS AinarsLiepāja408,2253,3661,5
180ALKSNIS Edgars661,4661,4
181RAUSIS MārtiņšLiepāja659,4659,4
182VAIVODS JānisJūrmala288,7356,0644,7
183BALČIS RičardsLiepāja304,3332,8637,1
184KRŪČIS AinārsLiepāja625,5625,5
185SLŪKA KristapsLiepāja622,8622,8
186SLEŽIS MārisLiepāja616,7616,7
187Prāmalts Eižens615,6615,6
188Zaicevs Ainars615,6615,6
189Gūtmanis Endijs615,6615,6
190GRASIS Aivars612,4612,4
191KOKAINIS AivarsLiepāja607,0607,0
192KRĪGENS Artis599,5599,5
193RŪJA LĀMS MārisLiepāja590,8590,8
194KAČANOVS SergejsLiepāja589,8589,8
195ROZENBERGS Kārlis586,3586,3
196SLEŽIS KasparsSaldus574,2574,2
197BARONS Kārlis572,8572,8
198MOŽAJEVS Sergejs559559,0
199LOČMELIS GintsLiepāja557,0557,0
200VECVAGARS ArtūrsLiepāja551,7551,7
201Astrausks Renats550,6550,6
202GETIŅŠ IvarsLiepāja546,7546,7
203DZĒRVE RolandsLiepāja306,2235,7541,9
204LAPIŅŠ IvarsLiepāja539,4539,4
205GRAIKSTE Aigars530,3530,3
206PUTEKLIS RūdolfsLiepāja527,0527,0
207ZVIRBULIS UvisKuldīga521,1521,1
208FEDULOVS Adrians515,4515,4
209DUNDURS DinārsLiepāja502,1502,1
210MAKLAKOVS Andrejs500500,0
211VĒVELIS Mārtiņš484,1484,1
212Jaunbrūns Aldis475,8475,8
213LINDE Kristaps467,7467,7
214FABRICIUSS AinārsLiepāja250216,0466,0
215SOKOLOVSKIS Sergejs450,7450,7
216SERGEJEVS AndrejsLiepāja436,1436,1
217LOHANSKIS Klāvs RobertsLiepāja430,3430,3
218DEIKO VaclavsLiepāja213,8213,1426,9
219ZVIRBULIS IgorsGrobiņa417,0417,0
220EGLITIS Uldis414,6414,6
221DĀRZIŅŠ KristapsLiepāja403,8403,8
222Skanis Ģirts398,3398,3
223ZŪZĀNS SandisSkrundas novads390,1390,1
224Jaunskungs Jānis389,3389,3
225LINDE Jānis375375,0
226KOŠEĻEVS PāvelsLiepāja368,6368,6
227RASIŅŠ VilnisDobele368,5368,5
228FOLKMANIS Kalvis353,6353,6
229KUZMANS EdgarsLiepāja333,3333,3
230DEĢIS HelvijsLiepāja329,7329,7
231LOČMELIS GustavsLiepāja311,4311,4
232Rumbergs Janeks275,3275,3
233Samauskis Niks275,3275,3
234MANDEIKS JānisLiepāja258,2258,2
235VESERIS MārtiņšRīga129,1106,5235,6
236JONUŠS MārisLiepāja196,9196,9
237ILLARIONOVS ArtūrsLiepāja192,5192,5
238REINICĀNS Ēriks176,8176,8
239MATKEVICS Juris125125,0
Sieviešu grupa
VietaUzvārds,vārdsPilsētaJēkaba krossBeberliņu īriensLiepājas stundaLiepājas VelokrossKarostas MezglsBigbank Skrien Latvija Liepājas PusmaratonsLatvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancēStirnu buks KarostaKOPĀ
1BALODE AgnetaLiepāja953,51073,3988,3726,01200791,29006632,3
2ŠTŪLA-PANKOKA IrīnaLiepāja1000,01169,6915,0801,81168734,1841,96630,4
3KARLSONE GitaSaldus984,71200,01000963,61000980,86129,1
4EGLIJA IvetaDurbes nov.852,8967,5849,1925,8928,5739,8711,55975,0
5JUVČENKO OksanaLiepāja778,51138,4792,4462,9765,6723,7636,45297,9
6KRAVČENKO MartaLiepāja904,5536,7927,6707,1946,9784,14806,9
7SLEŽE EvijaLiepāja758,81106,3747,1776,18714259,3
8KUBLIŅA RenāteLiepāja389,2657,3528,3336,11066,2402,48004179,5
9BOGDANOVA ViktorijaVentspils novads937,4976,5751,5689,63355,0
10BOGDĀNOVA IzabellaVentspils novads800,0952,4886,4686,73325,5
11KURME ZaneLiepāja696,3610534,5851604,03295,8
12FREIDENFELDE DaceLiepāja619,7929,5341,0597,6779,43267,2
13ROZENŠTEINA LaineLiepāja174,1805,0215,7755,9615,9492,33058,9
14IVANOVA JūlijaRīga738,5848,5267,3690,14502994,4
15STRAZDIŅA LīgaSkrundas novads816,5806,9654,7680,62958,7
16SOROKINA SandijaDurbe744,8682,0830,5662,32919,6
17SILIŅA ElīnaPāvilosta1039,2698,8371,4629,12738,5
18MICKEVIČUS IvetaLiepāja492,4268,3431,3669,5613,82475,3
19MEŽALE VijaLiepāja292,1600,0388,1557,1310,12147,4
20LANDERE TerēzeLiepāja357,8379,5321,696,01154,9
21BIRKENBERGA SigneSaldus921,1940,1688,62549,8
22BIRKENBERGA SimonaSaldus772,9902,2683,82358,9
23TAMSONE EgijaKazdanga577,4992,6615,92185,9
24FREIMANE LauraLiepāja651,3731,4708,82091,5
25LEJA IvetaLiepāja603,0762,5717,12082,6
26JUHNO BaibaLiepāja685,1715,3639,02039,4
27PŪPOLA IvetaAizpute969,2975,91945,1
28Osipenko ViktorijaLiepāja1101,2680,01781,2
29HERINGA JelenaLiepāja834,8915,51750,3
30BERGA Annija EvelīnaLiepāja870,48761746,4
31GŪTMANE EvijaLiepāja889,2810,61699,8
32RUPERTE ElīnaLiepāja1004,0664,31668,3
33TURKA OdetaKuldīga862,7722,61585,3
34BIRSTIŅA GitaLiepāja797,7696,91494,6
35TURKA MārīteKuldīga777,6653,21430,8
36LAUBERGA ĒrikaLiepāja717,7694,81412,5
37Rozentāle IneseLiepāja778,7628,61407,3
38VEISBUKA IngrīdaAizputes novads715,5674,11389,6
39DIEVIŅA DaceLiepāja627,6710,51338,1
40IVANOVSKA AnnijaLiepāja674,2660,31334,5
41MILLERE AijaLiepāja647,0661,91308,9
42Baļķena SigneLiepāja728,4558,21286,6
43GRUNDMANE DaceLiepāja653,2627,61280,8
44SADOVSKA AlīnaLiepāja889,9367,11257,0
45Mešķe LindaPriekules novads550,6622,41173,0
46ČEREŠŅEVA JūlijaLiepāja584,2579,61163,8
47ŠILDERE MadaraLiepāja549,8606,41156,2
48Šastilovska Madara1135,11135,1
49MISĀNE RandaLiepāja570,6552,11122,7
50UPMALE SintijaLiepāja613,6447,51061,1
51Svile LīgaLiepāja1030,11030,1
52LĀMA DaceLiepāja550,5478,11028,6
53PETKUS BaibaGrobiņas novads1000,01000,0
54Ņikiforova Rigonda992,6992,6
55PRIEDOLA MontaPāvilostas novads982,6982,6
56MEIJERE IlzeStopiņu novads964,9964,9
57REINE EvijaLiepāja964,5964,5
58VITKOVSKA VendijaLiepāja373,5580,7954,2
59Rocēna Terēze953,7953,7
60Pāpe Sintija953,7953,7
61Štībele Rūta Ieva953,7953,7
62TRUKŠE LīgaGrobiņas novads461,9477,4939,3
63KRIVCOVA IngaLiepāja206,6709,9916,5
64Matisone Kristīne913,1913,1
65TJAPKO KarolinaLiepāja909,7909,7
66JURBERGA EvijaLiepāja464,8433,9898,7
67MOROZOVA ElīnaLiepāja348,2548,0896,2
68VLADIMIROVA OlgaRīga890,6890,6
69BELDAVA LindaRīga887,6887,6
70ZEMĪTE SigitaLiepāja426,4446,4872,8
71Kalna Sintija870,6870,6
72SKUDRĪTE MadaraLiepāja506,0355,6861,6
73VAIVODE IneseJūrmala457,5402,5860,0
74GLUDAVA AgneseLiepāja845,2845,2
75KALNA Anna Marija835,3835,3
76Mūrniece Karīna825,9825,9
77ŠALMA Ginta821,2821,2
78RĀZNA Laila809,4809,4
79PETKUS MartaGrobiņas novads800,0800,0
80PORIŅA DaigaLiepāja787,8787,8
81Kalniņa - Grīsle Agnese778,7778,7
82Ceriņa Zane778,7778,7
83KOŠEĻEVA AnnaLiepāja758,9758,9
84BANDERE AnitaJūrmala742,8742,8
85DEIKO ElīnaLiepāja413,1316,4729,5
86SAULE DaigaSiguldas nov.719,2719,2
87PAKULE-KRŪČE LauraLiepāja699,6699,6
88KOSTJUKA LindaLiepāja694,8694,8
89TJURINA NataljaLiepāja262,6423,0685,6
90FRIDRIHSONE DiānaLiepāja301,5374,6676,1
91Ābele Undīne674,3674,3
92TĀLUTE MelānijaLiepāja672,1672,1
93DIMZA Elīna664,7664,7
94LOČMELE IevaLiepāja643,5643,5
95KUĻIKOVA Nataļja MarijaLiepāja643,3643,3
96SPIĢĒNA BaibaLiepāja628,8628,8
97Kidika Ilze615,6615,6
98MALKEVIČA ElzaLiepāja590,6590,6
99GRĀVĪTE AksanaVentspils587,2587,2
100PIRTNIECE LauraLiepāja582,1582,1
101Linde Elīna550,6550,6
102Veidemane Lāsma550,6550,6
103LOČMELE LīgaLiepāja548,8548,8
104ŠEVČUKA KristīneLiepāja546,5546,5
105KREINERTE Zita525,2525,2
106JURGELĀNE AndraLiepāja522,2522,2
107MIKĀLE NikijaPriekule513,4513,4
108SALDENIECE DagnijaLiepāja505,8505,8
109FINKA Agnese491,3491,3
110LAUKŠTEINA TerēzeLiepāja482,2482,2
111Kirše Inita476,8476,8
112Viese Megija476,8476,8
113Grīne Alise476,8476,8
114OKNERE FelēsijaPriekule475,3475,3
115GRUNDĀNE ElīnaRīga460,6460,6
116MEIJERE IevaOgre454,9454,9
117ČUNČULE IvetaLiepāja152,5281,1433,6
118LINDE BaibaLiepāja415,2415,2
119GOLTA - GROSPIŅA LauraLiepāja403,5403,5
120Krūče Ilze389,3389,3
121Braže Līga389,3389,3
122BOGDANOVA IvetaVentspils novads378,0378,0
123GENTE NikolaLiepāja305,0305,0
124ZĪVERTE IntaLiepāja274,4274,4
125REINFELDE HelēnaLiepāja264,1264,1
126STANKUTE AlinaLiepāja246,2246,2
127BRAKŠA Lolita194,0194,0
128KLAVA ElīnaLiepāja185,7185,7

Tehniskais partneris