Liepājas sporta sērija “Izrāviens”

2017. gads

KOPVĒRTĒJUMS

 

 

Vīriešu grupa
VietaUzvārds,vārdsPilsētaJēkaba krossBeberliņu īriensLiepājas stundaLiepājas VelokrossKarostas MezglsBigbank Skrien Latvija Liepājas PusmaratonsLatvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancēStirnu buks KarostaKOPĀ
1PRANKS GatisLiepāja971,81188,6922,0930,5858,14871,0
2TINTS AivisLiepāja952,61200,0930,9929,07184730,5
3SPRŪDS EdgarsLiepāja871,41093,4912,9898,79004676,4
4PORCIKS EdgarsLiepāja942,81177,1939,7872,3542,74474,6
5SKRUNDENIEKS DzintarsGrobiņa962,31142,0948,7676,6664,74394,3
6ŠTĀLS MārisLiepāja800,01153,8957,4679,48004390,6
7ĶEMERIS ArtisAizputes nov.881,91080,9894,4758,2271,43886,8
8ROŽKALNS RobertsLiepāja709,11016,1795,8713,9606,83841,7
9EGLIJS MārtiņšJelgava720,11042,5658,3585,63006,5
10VIZULIS JānisLiepāja652,6902,8752,8473,82782,0
11BIBIS JānisLiepāja769,8989,0741,62500,4
12KATKEVIČS IvarsLiepāja732,8975,2547,72255,7
13ĶIRSIS IngusLiepāja384,9961,1483,0405,22234,2
14JĒKABSONS GuntarsLiepāja623,6840,5577,42041,5
15EGLĪTIS OskarsLiepāja676,1164,8500622,81963,7
16VRUBĻEVSKIS NaurisLiepāja370,3233,1223,6439,31266,3
17BRANTEVICS ĀrisTurlava981,3966,1789,4814,13550,9
18ŠUĻGA RuslansLiepāja902,7866,0914,72683,4
19SĪKLIS RenārsLiepāja923,0807,5925,82656,3
20SEŅKO IgorsLiepāja827,8903,7900,32631,8
21TETERIS ArmandsPāvilosta1068,2695,2571,02334,4
22KUPLAIS UldisLiepāja816,5816,5700,22333,2
23BUNKA IvarsLiepāja793,5826,6693,32313,4
24PANKOKS DāvisLiepāja604,71029,4646,42280,5
25STRAUTIŅŠ GuntisLiepāja757,7707,1710,52175,3
26KĻAVIŅŠ UldisSigulda1000,0991,61991,6
27BĒRZIŅŠ KristapsKuldīga1000991,21991,2
28FREIDENFELDS KristapsLiepāja565,7594,3351,04701981,0
29TĀLUMS ArmandsRīga990,7989,71980,4
30JUHNO SergejsLiepāja860,71117,91978,6
31BOGDANOVS IngusVentspils novads849,8447,2663,91960,9
32PRANCKŪNAS PetrasViļņa974,7980,91955,6
33VITKOVSKIS VilnisLiepāja946,9632,5374,11953,5
34BERGS KārlisLiepāja577,4670,8675,61923,8
35EIDINS UldisLiepāja707,1645,5550,61903,2
36ŠTREHERS RolandsLiepāja521,2785,3542,61849,1
37LEJASMEIERS GintsLiepāja490,7730,3579,01800,0
38ZAUKA DanielsLiepāja781,71002,61784,3
39URBĀNS UldisGrobiņa659,3532,3527,01718,6
40URBANOVIČS ValtsLiepāja451,3591,6673,81716,7
41AUZIŅŠ RaimondsLiepāja838,9877,31716,2
42OĻŠEVSKIS AigarsLiepāja509,2619,1581,91710,2
43MEIERS RainersAizputes nov.875,6833,01708,6
44ŠUKTERIS GintsLiepāja523,7718,5450,41692,6
45RŪTIŅŠ EdgarsOgre856,3813,51669,8
46FJODOROVS ElvijsLiepāja892,4761,31653,7
47MEŽALS RobertsLiepāja408,2755,4486,31649,9
48PĀRUMS JānisIecavas novads836,7795,41632,1
49ŠPAKOVSKIS GatisLiepāja593,2466,2568,91628,3
50FRICBERGS DāvisLiepāja932,4689,81622,2
51ŅIKIFOROVS MareksAizputes novads932,9665,41598,3
52ŅIKIFOROVS Linards NikolassAizputes novads912,9668,21581,1
53ROZĪTIS ReinisLiepāja1105,7465,51571,2
54JANSONS ArtūrsGrobiņas novads846,6708,81555,4
55BŪMANS KārlisLiepāja763,8789,91553,7
56KUPŠIS MārisLiepāja360,0638,4511,01509,4
57LAGZDIŅŠ ArtisLiepāja1055,4423,91479,3
58KONAVKO DmitrijsJelgava836,7640,81477,5
59SĒJĒJS MārtiņšLiepāja638,3771,21409,5
60ZIEDIŅŠ SandijsLiepāja745,4610,51355,9
61SKRUNDENIEKS LinsVentspils561,1790,51351,6
62SKUNSTIŅŠ GuntisLiepāja693,9629,31323,2
63PETKUS KristofersLiepāja641,4588,41229,8
64BŪMANS GuntarsLiepāja605,5615,61221,1
65ORINSKIS DainisLiepāja608,6581,51190,1
66ILJINS ArvisRīga1165,51165,5
67SKUDRĪTIS RolandsGrobiņa136,1329,7387,3298,91152,0
68GONČAROVS IgorsLiepāja1130,01130,0
69KUDIŅŠ GintsJūrmala516,4598,81115,2
70ANDREJEVS JurijsLiepāja471,4613,81085,2
71JĀKOBSONS JānisLiepāja544,3531,61075,9
72BRIKMANIS GaidisLiepāja562,7439,61002,3
73RAGOVSKIS RaivisLiepāja571,0422,7993,7
74HARTMANIS ReinisGrobiņa983,2983,2
75ROGOVSKIS StanislavsLiepāja917,7917,7
76PANKOKS MārisLiepāja478,1428,2906,3
77MALKEVIČS TomsLiepāja894,4894,4
78ROZE PēterisNīcas novads887,7887,7
79MANTAJS RobertsLiepāja872,2872,2
80JĀKOBSONS MagnussLiepāja856,5856,5
81MEŽALS RalfsLiepāja427,6426,2853,8
82DĀRZIŅŠ EmīlsLiepāja494,5342,5837,0
83VAIDILA DairisLiepāja824,2824,2
84ŅIKIFOROVS LinardsAizputes novads805,1805,1
85KARULIS UldisGrobiņa774,6774,6
86CĒRPS LaurisLiepāja773,1773,1
87BOGDĀNOVS ValdisVenspils770,9770,9
88VIZULIS EmīlsLiepāja302,4182,6282,3767,3
89ANTĀNS RobertsLiepāja235,7513,1748,8
90FJODOROVS JānisSkrunda740,7740,7
91JAGŽA ArnisLiepāja737,2737,2
92BRUŽIS RaivisLiepāja272,2458,4730,6
93KROMULIS RalfsLiepāja718,8718,8
94DEĶERIS UvisLiepāja316,2401,0717,2
95DAMBERGS NaurisLiepāja365,1345,2710,3
96JAKUŠINS AndrejsLiepāja699,3699,3
97MELHAZONS GintsLiepāja683,1683,1
98JANSONS NormundsLiepāja680,4680,4
99OTAŅĶIS Valdis PēterisLiepāja679,6679,6
100IVANOVS AndrejsRīga285,5383,8669,3
101BURKINS ĀrisLiepāja666,7666,7
102ZĒBERGS AinarsLiepāja408,2253,3661,5
103VAIVODS JānisJūrmala288,7356,0644,7
104BALČIS RičardsLiepāja304,3332,8637,1
105ZEPS OskarsLiepāja341,6286,6628,2
106SLEŽIS MārisLiepāja616,7616,7
107GETIŅŠ IvarsLiepāja546,7546,7
108PUTEKLIS RūdolfsLiepāja527,0527,0
109SERGEJEVS AndrejsLiepāja436,1436,1
110LOHANSKIS Klāvs RobertsLiepāja430,3430,3
111DEIKO VaclavsLiepāja213,8213,1426,9
112DĀRZIŅŠ KristapsLiepāja403,8403,8
113KOŠEĻEVS PāvelsLiepāja368,6368,6
114KUZMANS EdgarsLiepāja333,3333,3
115MANDEIKS JānisLiepāja258,2258,2
116VESERIS MārtiņšRīga129,1106,5235,6
117ILLARIONOVS ArtūrsLiepāja192,5192,5
Sieviešu grupa
VietaUzvārds,vārdsPilsētaJēkaba krossBeberliņu īriensLiepājas stundaLiepājas VelokrossKarostas MezglsBigbank Skrien Latvija Liepājas PusmaratonsLatvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancēStirnu buks KarostaKOPĀ
1BALODE AgnetaLiepāja953,51073,3988,3791,29004706,3
2ŠTŪLA-PANKOKA IrīnaLiepāja1000,01169,6915,0734,1841,94660,6
3KARLSONE GitaSaldus984,71200,01000980,84165,5
4EGLIJA IvetaDurbes nov.852,8967,5849,1739,8711,54120,7
5JUVČENKO OksanaLiepāja778,51138,4792,4723,7636,44069,4
6KRAVČENKO MartaLiepāja904,5536,7927,6784,13152,9
7KUBLIŅA RenāteLiepāja389,2657,3528,3402,48002777,2
8FREIDENFELDE DaceLiepāja619,7929,5341,0779,42669,6
9SLEŽE EvijaLiepāja758,81106,3747,12612,2
10MICKEVIČUS IvetaLiepāja492,4268,3431,3613,81805,8
11ROZENŠTEINA LaineLiepāja174,1805,0215,7492,31687,1
12IVANOVA JūlijaRīga738,5848,5690,14502727,1
13BOGDANOVA ViktorijaVentspils novads937,4976,5689,62603,5
14BIRKENBERGA SigneSaldus921,1940,1688,62549,8
15BOGDĀNOVA IzabellaVentspils novads800,0952,4686,72439,1
16SILIŅA ElīnaPāvilosta1039,2698,8629,12367,1
17BIRKENBERGA SimonaSaldus772,9902,2683,82358,9
18STRAZDIŅA LīgaSkrundas novads816,5806,9680,62304,0
19FREIMANE LauraLiepāja651,3731,4708,82091,5
20SOROKINA SandijaDurbe744,8682,0662,32089,1
21LEJA IvetaLiepāja603,0762,5717,12082,6
22JUHNO BaibaLiepāja685,1715,3639,02039,4
23PŪPOLA IvetaAizpute969,2975,91945,1
24KURME ZaneLiepāja696,3610604,01910,3
25HERINGA JelenaLiepāja834,8915,51750,3
26BERGA Annija EvelīnaLiepāja870,48761746,4
27GŪTMANE EvijaLiepāja889,2810,61699,8
28RUPERTE ElīnaLiepāja1004,0664,31668,3
29TURKA OdetaKuldīga862,7722,61585,3
30BIRSTIŅA GitaLiepāja797,7696,91494,6
31TURKA MārīteKuldīga777,6653,21430,8
32LAUBERGA ĒrikaLiepāja717,7694,81412,5
33VEISBUKA IngrīdaAizputes novads715,5674,11389,6
34DIEVIŅA DaceLiepāja627,6710,51338,1
35IVANOVSKA AnnijaLiepāja674,2660,31334,5
36MILLERE AijaLiepāja647,0661,91308,9
37GRUNDMANE DaceLiepāja653,2627,61280,8
38SADOVSKA AlīnaLiepāja889,9367,11257,0
39MEŽALE VijaLiepāja292,1600,0310,11202,2
40TAMSONE EgijaKazdanga577,4615,91193,3
41ČEREŠŅEVA JūlijaLiepāja584,2579,61163,8
42ŠILDERE MadaraLiepāja549,8606,41156,2
43MISĀNE RandaLiepāja570,6552,11122,7
44LĀMA DaceLiepāja550,5478,11028,6
45REINE EvijaLiepāja964,5964,5
46VITKOVSKA VendijaLiepāja373,5580,7954,2
47TRUKŠE LīgaGrobiņas novads461,9477,4939,3
48KRIVCOVA IngaLiepāja206,6709,9916,5
49MOROZOVA ElīnaLiepāja348,2548,0896,2
50BELDAVA LindaRīga887,6887,6
51ZEMĪTE SigitaLiepāja426,4446,4872,8
52SKUDRĪTE MadaraLiepāja506,0355,6861,6
53VAIVODE IneseJūrmala457,5402,5860,0
54KALNA Anna Marija835,3835,3
55LANDERE TerēzeLiepāja357,8379,596,0833,3
56ŠALMA Ginta821,2821,2
57KOŠEĻEVA AnnaLiepāja758,9758,9
58DEIKO ElīnaLiepāja413,1316,4729,5
59FRIDRIHSONE DiānaLiepāja301,5374,6676,1
60DIMZA Elīna664,7664,7
61SPIĢĒNA BaibaLiepāja628,8628,8
62MALKEVIČA ElzaLiepāja590,6590,6
63ŠEVČUKA KristīneLiepāja546,5546,5
64JURGELĀNE AndraLiepāja522,2522,2
65SALDENIECE DagnijaLiepāja505,8505,8
66LAUKŠTEINA TerēzeLiepāja482,2482,2
67JURBERGA EvijaLiepāja464,8464,8
68GRUNDĀNE ElīnaRīga460,6460,6
69ČUNČULE IvetaLiepāja152,5281,1433,6
70GOLTA - GROSPIŅA LauraLiepāja403,5403,5
71GENTE NikolaLiepāja305,0305,0
72REINFELDE HelēnaLiepāja264,1264,1
73STANKUTE AlinaLiepāja246,2246,2

Tehniskais partneris