Liepājas sporta sērija “Izrāviens”

2017. gads

KOPVĒRTĒJUMS

 

 

Vīriešu grupa
VietaUzvārds,vārdsPilsētaJēkaba krossBeberliņu īriensLiepājas stundaLiepājas VelokrossKarostas MezglsBigbank Skrien Latvija Liepājas PusmaratonsLatvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancēStirnu buks KarostaKOPĀ
1SPRŪDS EdgarsLiepāja871,41093,4912,9884,71168898,7900945,77674,8
2TINTS AivisLiepāja952,61200,0930,9749,91200929,0718971,37651,7
3SKRUNDENIEKS DzintarsGrobiņa962,31142,0948,7834,11200676,6664,7973,27401,6
4PRANKS GatisLiepāja971,81188,6922,0736,91200930,5858,1524,97332,8
5PORCIKS EdgarsLiepāja942,81177,1939,7642,71168872,3542,7961,57246,8
6ŠTĀLS MārisLiepāja800,01153,8957,4762,81066,2679,4800776,76996,3
7ĶEMERIS ArtisAizputes nov.881,91080,9894,4722,31066,2758,2271,4925,56600,8
8ROŽKALNS RobertsLiepāja709,11016,1795,8442,3952713,9606,8750,55986,5
9BRANTEVICS ĀrisTurlava981,3966,1510,81066,2789,4814,15127,9
10EGLIJS MārtiņšJelgava720,11042,5658,3531,6875585,6692,25105,3
11VIZULIS JānisLiepāja652,6902,8752,8653,2927473,8581,84944,0
12BIBIS JānisLiepāja769,8989,0741,6675,7901,4707,74785,2
13STRAUTIŅŠ GuntisLiepāja757,7707,1341,1913,1710,5870,94300,4
14PANKOKS DāvisLiepāja604,71029,4482,4913,1646,4591,94267,9
15VITKOVSKIS VilnisLiepāja946,9632,5571,0790,6374,1678,53993,6
16JUHNO SergejsLiepāja860,71117,9984,3748,33711,2
17SĪKLIS RenārsLiepāja923,0807,5953,7925,83610,0
18BUNKA IvarsLiepāja793,5826,6960,1693,3237,93511,4
19OĻŠEVSKIS AigarsLiepāja509,2619,1910581,9817,33437,5
20BERGS KārlisLiepāja577,4670,8810,1675,6633,73367,6
21EIDINS UldisLiepāja707,1645,5870,6550,65323305,8
22TETERIS ArmandsPāvilosta1068,2695,2800,4571,03134,8
23EGLĪTIS OskarsLiepāja676,1164,8500417,8696622,83077,5
24PANKOKS MārisLiepāja478,1428,2440,4913,17192978,8
25ROZĪTIS ReinisLiepāja1105,7465,5638,27432952,4
26ŠUĻGA RuslansLiepāja902,7866,0255,4914,72938,8
27JĒKABSONS GuntarsLiepāja623,6840,5577,4847,82889,3
28ĶIRSIS IngusLiepāja384,9961,1483,0279,5405,2336,52850,2
29SEŅKO IgorsLiepāja827,8903,7139,3900,367,42838,5
30ŠUKTERIS GintsLiepāja523,7718,5544,9450,4391,92629,4
31ŠPAKOVSKIS GatisLiepāja593,2466,2829,2568,92457,5
32ZAUKA DanielsLiepāja781,71002,6649,52433,8
33URBANOVIČS ValtsLiepāja451,3591,6684,7673,82401,4
34FREIDENFELDS KristapsLiepāja565,7594,3361,2351,04702342,2
35KATKEVIČS IvarsLiepāja732,8975,2547,72255,7
36SKRUNDENIEKS LinsVentspils561,1790,5883,92235,5
37URBĀNS UldisGrobiņa659,3532,3395,3527,02113,9
38SKUDRĪTIS RolandsGrobiņa136,1329,7387,3208,5330,7298,92801971,2
39MEŽALS RobertsLiepāja408,2755,4241,2486,31891,1
40VIZULIS EmīlsLiepāja302,4182,6393,9282,3594,91756,1
41VRUBĻEVSKIS NaurisLiepāja370,3233,1223,6439,31266,3
42KĻAVIŅŠ UldisSigulda1000,0991,6992,22983,8
43PRANCKŪNAS PetrasViļņa974,7980,9988,62944,2
44KUPLAIS UldisLiepāja816,5816,5700,2494,82828,0
45ORINSKIS DainisLiepāja608,61030,1581,5518,52738,7
46LAGZDIŅŠ ArtisLiepāja1055,4728,9423,9501,22709,4
47BŪMANS KārlisLiepāja763,8294,9789,9800,42649,0
48ŅIKIFOROVS LinardsAizputes novads805,1992,6707,12504,8
49RŪTIŅŠ EdgarsOgre856,3813,5698,62368,4
50LEJASMEIERS GintsLiepāja490,7730,3579,0556,32356,3
51MEIERS RainersAizputes nov.875,6833,0633,32341,9
52FRICBERGS DāvisLiepāja932,4689,87022324,2
53PĀRUMS JānisIecavas novads836,7795,4680,82312,9
54JANSONS ArtūrsGrobiņas novads846,6708,8756,82312,2
55AUZIŅŠ RaimondsLiepāja838,9877,3515,42231,6
56BĒRZIŅŠ KristapsKuldīga1000991,21991,2
57TĀLUMS ArmandsRīga990,7989,71980,4
58BOGDANOVS IngusVentspils novads849,8447,2663,91960,9
59SKUNSTIŅŠ GuntisLiepāja693,9629,3622,31945,5
60TAMSONS. NiksKazdanga625703,6598,71927,3
61RUDZĪTIS GintsRīga966,8947,71914,5
62BŪMANS GuntarsLiepāja605,5615,6673,11894,2
63ŅIKIFOROVS Linards NikolassAizputes novads912,9275,3668,21856,4
64ŠTREHERS RolandsLiepāja521,2785,3542,61849,1
65SIŅICINS KristsLiepāja1000797,01797,0
66APINIS Edgars976,3770,51746,8
67BOGDANOVS ValdisVenspils770,9965,41736,3
68Kālis AdriansGrobiņa1101,2616,71717,9
69Kālis AleksandrsGrobiņa1101,2613,61714,8
70FJODOROVS ElvijsLiepāja892,4761,31653,7
71Tamsons JānisKazdanga992,6654,81647,4
72Dovgvillo KārlisLiepāja1030,1598,01628,1
73JĀKOBSONS JānisLiepāja544,3531,6545,51621,4
74ŅIKIFOROVS MareksAizputes novads932,9665,41598,3
75KUPŠIS MārisLiepāja360,0638,4511,01509,4
76PAVĻUKEVIČS Sandis838,5649,51488,0
77KONAVKO DmitrijsJelgava836,7640,81477,5
78BRIKMANIS GaidisLiepāja562,7439,6451,41453,7
79JANSONS NormundsLiepāja680,47501430,4
80SĒJĒJS MārtiņšLiepāja638,3771,21409,5
81SILNIEKS Edijs780,6609,31389,9
82KARUZINS IgorsLiepāja433496,3441,81371,1
83ZIEDIŅŠ SandijsLiepāja745,4610,51355,9
84VĒJŠ TomsLiepāja607,9728,41336,3
85DEĶERIS UvisLiepāja316,2401,0543,11260,3
86ZEPS OskarsLiepāja341,6147,4286,6461,31236,9
87PETKUS KristofersLiepāja641,4588,41229,8
88Šķibelis Ingus1168,01168,0
89ILJINS ArvisRīga1165,51165,5
90DAMBERGS NaurisLiepāja365,1345,2446,81157,1
91Dude Edgars1135,11135,1
92Dzedulis Ilgvars1135,11135,1
93Kalnbērzs Kaspars1135,11135,1
94GONČAROVS IgorsLiepāja1130,01130,0
95KUDIŅŠ GintsJūrmala516,4598,81115,2
96Vilde Edvīns1101,21101,2
97ANDREJEVS JurijsLiepāja471,4613,81085,2
98RŪTENBERGS Aigars637,4408,21045,6
99Ansons Ģirts1030,11030,1
100JANSONS KalvisTalsi1000,01000,0
101RAGOVSKIS RaivisLiepāja571,0422,7993,7
102ŠĶIPARS Arno992,2992,2
103GRASIS Aivars612,4378,7991,1
104CĒRPS LaurisLiepāja773,1216,5989,6
105KARZONS AivisLiepāja989,1989,1
106HARTMANIS ReinisGrobiņa983,2983,2
107GLUDAVS AskoldsLiepāja978,0978,0
108BUDNOVICS Dzintars968,2968,2
109ČUKURS UldisLiepāja955,5955,5
110KALNIŅŠ AlmantsTalsi944,1944,1
111ZUBANIČS Andrejs943,7943,7
112ROZĪTIS IngussKuldīga461,9474,5936,4
113GRASIS Edvards935,4935,4
114KILS ReinisLiepāja932,5932,5
115PAUZERS MārtiņšPriekule920,8920,8
116NARVELS Aivis918,6918,6
117ROGOVSKIS StanislavsLiepāja917,7917,7
118LĪVS GatisLiepāja908,9908,9
119ŠĒLIS JānisPriekule896,9896,9
120MALKEVIČS TomsLiepāja894,4894,4
121SĶUDULS Markuss892,7892,7
122ROZE PēterisNīcas novads887,7887,7
123KREKOVSKIS MārtiņšLiepāja872,3872,3
124MANTAJS RobertsLiepāja872,2872,2
125Feodosovs Mareks870,6870,6
126Vecbaštiks Klāvs870,6870,6
127DEŅISOVS Andis866866,0
128JAROŠENKO VjačeslavsLiepāja859,7859,7
129LAUGALIS Jānis857857,0
130JĀKOBSONS MagnussLiepāja856,5856,5
131MEŽALS RalfsLiepāja427,6426,2853,8
132JARMOŠKA LeonasKlaipėda847,0847,0
133ZĒBERGS AinarsLiepāja408,2253,3176,8838,3
134DĀRZIŅŠ EmīlsLiepāja494,5342,5837,0
135Mihailovs Andris825,9825,9
136Trofimovs Edgars825,9825,9
137Berņevs Vitālijs825,9825,9
138VAIDILA DairisLiepāja824,2824,2
139OZOLS MarkussLiepāja820,9820,9
140ZIEDIŅŠ Egīls819,7819,7
141BRAŽE JānisAizpute807,6807,6
142ČUKURS RobertsRK Liepāja800,0800,0
143RIMMA ArtisGrobiņa794,0794,0
144RUTKA Ainis787,8787,8
145EGMANIS ĢirtsLiepāja780,2780,2
146Gertners Roberts778,7778,7
147SĒLIETIS FranksRK Liepāja775,4775,4
148KARULIS UldisGrobiņa774,6774,6
149KRONBERGS Edgars770,6770,6
150ŠKUBURS KasparsLiepāja766,1766,1
151EGLĪTIS Kārlis760,3760,3
152SKAPSTS KristapsLiepāja751,8751,8
153ANTĀNS RobertsLiepāja235,7513,1748,8
154FABRICIUSS AinārsLiepāja250216,0281,5747,5
155FJODOROVS JānisSkrunda740,7740,7
156SILIŅŠ Matīss739,5739,5
157JAGŽA ArnisLiepāja737,2737,2
158ŠEPIRJOVS AndrejsLiepāja737,2737,2
159BRUŽIS RaivisLiepāja272,2458,4730,6
160Bokačs Gundars728,4728,4
161Biters Toms728,4728,4
162MŪRĒNS GuntisNīcas novads723,6723,6
163KROMULIS RalfsLiepāja718,8718,8
164VASMUSS Mārtiņš718,1718,1
165SPĒKS RalfsPriekule710,1710,1
166PISARENKO AndrejsJelgava707,1707,1
167CĪRULIS Māris707,1707,1
168JAKUŠINS AndrejsLiepāja699,3699,3
169MEŽALS RolandsLiepāja278,5419,5698,0
170GLUDAVS DāvisLiepāja696,3696,3
171HERINGS MārtiņšLiepāja691,6691,6
172MELHAZONS GintsLiepāja683,1683,1
173ŠABUROVS SergejsLiepāja682,2682,2
174OTAŅĶIS Valdis PēterisLiepāja679,6679,6
175Gravāns Aigars674,3674,3
176Vizbulis Kristaps674,3674,3
177Grīniņš Ilvis674,3674,3
178GRUNTIŅŠ Ritvars673,1673,1
179IVANOVS AndrejsRīga285,5383,8669,3
180STOGŅIJENKO VilnisLiepāja667,9667,9
181BURKINS ĀrisLiepāja666,7666,7
182ALKSNIS Edgars661,4661,4
183RAUSIS MārtiņšLiepāja659,4659,4
184VAIVODS JānisJūrmala288,7356,0644,7
185BALČIS RičardsLiepāja304,3332,8637,1
186KRŪČIS AinārsLiepāja625,5625,5
187SLŪKA KristapsLiepāja622,8622,8
188LINDE Jānis375243,3618,3
189SLEŽIS MārisLiepāja616,7616,7
190Prāmalts Eižens615,6615,6
191Zaicevs Ainars615,6615,6
192Gūtmanis Endijs615,6615,6
193KOKAINIS AivarsLiepāja607,0607,0
194KRĪGENS Artis599,5599,5
195RŪJA LĀMS MārisLiepāja590,8590,8
196KAČANOVS SergejsLiepāja589,8589,8
197ROZENBERGS Kārlis586,3586,3
198SLEŽIS KasparsSaldus574,2574,2
199BARONS Kārlis572,8572,8
200MOŽAJEVS Sergejs559559,0
201LOČMELIS GintsLiepāja557,0557,0
202VECVAGARS ArtūrsLiepāja551,7551,7
203Astrausks Renats550,6550,6
204GETIŅŠ IvarsLiepāja546,7546,7
205DZĒRVE RolandsLiepāja306,2235,7541,9
206LAPIŅŠ IvarsLiepāja539,4539,4
207GRAIKSTE Aigars530,3530,3
208PUTEKLIS RūdolfsLiepāja527,0527,0
209ZVIRBULIS UvisKuldīga521,1521,1
210FEDULOVS Adrians515,4515,4
211DUNDURS DinārsLiepāja502,1502,1
212MAKLAKOVS Andrejs500500,0
213VĒVELIS Mārtiņš484,1484,1
214Jaunbrūns Aldis475,8475,8
215LINDE Kristaps467,7467,7
216SOKOLOVSKIS Sergejs450,7450,7
217SERGEJEVS AndrejsLiepāja436,1436,1
218LOHANSKIS Klāvs RobertsLiepāja430,3430,3
219DEIKO VaclavsLiepāja213,8213,1426,9
220ZVIRBULIS IgorsGrobiņa417,0417,0
221EGLITIS Uldis414,6414,6
222DĀRZIŅŠ KristapsLiepāja403,8403,8
223Skanis Ģirts398,3398,3
224ZŪZĀNS SandisSkrundas novads390,1390,1
225Jaunskungs Jānis389,3389,3
226KOŠEĻEVS PāvelsLiepāja368,6368,6
227RASIŅŠ VilnisDobele368,5368,5
228FOLKMANIS Kalvis353,6353,6
229KUZMANS EdgarsLiepāja333,3333,3
230DEĢIS HelvijsLiepāja329,7329,7
231VESERIS MārtiņšRīga129,1106,589,4325,0
232LOČMELIS GustavsLiepāja311,4311,4
233Rumbergs Janeks275,3275,3
234Samauskis Niks275,3275,3
235MANDEIKS JānisLiepāja258,2258,2
236JONUŠS MārisLiepāja196,9196,9
237ILLARIONOVS ArtūrsLiepāja192,5192,5
238REINICĀNS Ēriks176,8176,8
239MATKEVICS Juris125125,0

Karostas Stirnu buka rezultāti aprēķināti pēc 25.10.2017. www.stirnubuks.lv publicētajiem rezultātiem.

 

Sieviešu grupa
VietaUzvārds,vārdsPilsētaJēkaba krossBeberliņu īriensLiepājas stundaLiepājas VelokrossKarostas MezglsBigbank Skrien Latvija Liepājas PusmaratonsLatvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancēStirnu buks KarostaKOPĀ
1ŠTŪLA-PANKOKA IrīnaLiepāja1000,01169,6915,0801,81168734,1841,9997,17627,5
2BALODE AgnetaLiepāja953,51073,3988,3726,01200791,2900982,37614,6
3KARLSONE GitaSaldus984,71200,01000963,61000980,8976,37105,4
4EGLIJA IvetaDurbes nov.852,8967,5849,1925,8928,5739,8711,5901,66876,6
5JUVČENKO OksanaLiepāja778,51138,4792,4462,9765,6723,7636,4795,86093,7
6KRAVČENKO MartaLiepāja904,5536,7927,6707,1946,9784,1914,55721,4
7KUBLIŅA RenāteLiepāja389,2657,3528,3336,11066,2402,4800623,84803,3
8SLEŽE EvijaLiepāja758,81106,3747,1776,18714259,3
9BOGDANOVA ViktorijaVentspils novads937,4976,5751,5689,6791,44146,4
10BOGDĀNOVA IzabellaVentspils novads800,0952,4886,4686,77004025,5
11KURME ZaneLiepāja696,3610534,5851604,0700,23996,0
12SOROKINA SandijaDurbe744,8682,0830,5662,3782,83702,4
13FREIDENFELDE DaceLiepāja619,7929,5341,0597,6779,43267,2
14MICKEVIČUS IvetaLiepāja492,4268,3431,3669,5613,8643,13118,4
15ROZENŠTEINA LaineLiepāja174,1805,0215,7755,9615,9492,33058,9
16IVANOVA JūlijaRīga738,5848,5267,3690,14502994,4
17STRAZDIŅA LīgaSkrundas novads816,5806,9654,7680,62958,7
18MEŽALE VijaLiepāja292,1600,0388,1557,1310,1612,12759,5
19SILIŅA ElīnaPāvilosta1039,2698,8371,4629,12738,5
20LANDERE TerēzeLiepāja357,8379,5321,696,01154,9
21BIRKENBERGA SigneSaldus921,1940,1688,6789,33339,1
22PŪPOLA IvetaAizpute969,2975,9985,32930,4
23LEJA IvetaLiepāja603,0762,5717,1836,72919,3
24FREIMANE LauraLiepāja651,3731,4708,8823,62915,1
25TAMSONE EgijaKazdanga577,4992,6615,9698,92884,8
26JUHNO BaibaLiepāja685,1715,3639,0747,22786,6
27HERINGA JelenaLiepāja834,8915,58302580,3
28BIRKENBERGA SimonaSaldus772,9902,2683,82358,9
29LAUBERGA ĒrikaLiepāja717,7694,8695,32107,8
30GRUNDMANE DaceLiepāja653,2627,6670,31951,1
31SADOVSKA AlīnaLiepāja889,9367,1679,11936,1
32MEIJERE IlzeStopiņu novads964,9964,31929,2
33BELDAVA LindaRīga887,6911,31798,9
34Osipenko ViktorijaLiepāja1101,2680,01781,2
35ČEREŠŅEVA JūlijaLiepāja584,2579,6596,81760,6
36PRIEDOLA MontaPāvilostas novads982,6776,21758,8
37BERGA Annija EvelīnaLiepāja870,48761746,4
38GŪTMANE EvijaLiepāja889,2810,61699,8
39RUPERTE ElīnaLiepāja1004,0664,31668,3
40MISĀNE RandaLiepāja570,6552,15351657,7
41Ņikiforova Rigonda992,6662,71655,3
42TURKA OdetaKuldīga862,7722,61585,3
43Ceriņa Zane778,7734,61513,3
44BIRSTIŅA GitaLiepāja797,7696,91494,6
45TRUKŠE LīgaGrobiņas novads461,9477,4513,41452,7
46TURKA MārīteKuldīga777,6653,21430,8
47PORIŅA DaigaLiepāja787,8621,31409,1
48Rozentāle IneseLiepāja778,7628,61407,3
49VEISBUKA IngrīdaAizputes novads715,5674,11389,6
50DIEVIŅA DaceLiepāja627,6710,51338,1
51IVANOVSKA AnnijaLiepāja674,2660,31334,5
52DIMZA Elīna664,7669,11333,8
53MILLERE AijaLiepāja647,0661,91308,9
54Baļķena SigneLiepāja728,4558,21286,6
55Mešķe LindaPriekules novads550,6622,41173,0
56ŠILDERE MadaraLiepāja549,8606,41156,2
57Šastilovska Madara1135,11135,1
58MEIJERE IevaOgre454,96711125,9
59UPMALE SintijaLiepāja613,6447,51061,1
60Svile LīgaLiepāja1030,11030,1
61LĀMA DaceLiepāja550,5478,11028,6
62PETKUS BaibaGrobiņas novads1000,01000,0
63TĀLUTE MelānijaLiepāja672,1297,5969,6
64REINE EvijaLiepāja964,5964,5
65VITKOVSKA VendijaLiepāja373,5580,7954,2
66Rocēna Terēze953,7953,7
67Pāpe Sintija953,7953,7
68Štībele Rūta Ieva953,7953,7
69KREINERTE Zita525,2420,7945,9
70KRIVCOVA IngaLiepāja206,6709,9916,5
71Matisone Kristīne913,1913,1
72TJAPKO KarolinaLiepāja909,7909,7
73ČUNČULE IvetaLiepāja152,5281,1469,4903,0
74JURBERGA EvijaLiepāja464,8433,9898,7
75MOROZOVA ElīnaLiepāja348,2548,0896,2
76VLADIMIROVA OlgaRīga890,6890,6
77ZEMĪTE SigitaLiepāja426,4446,4872,8
78Kalna Sintija870,6870,6
79SKUDRĪTE MadaraLiepāja506,0355,6861,6
80VAIVODE IneseJūrmala457,5402,5860,0
81GLUDAVA AgneseLiepāja845,2845,2
82KALNA Anna Marija835,3835,3
83Mūrniece Karīna825,9825,9
84ŠALMA Ginta821,2821,2
85RĀZNA Laila809,4809,4
86PETKUS MartaGrobiņas novads800,0800,0
87Kalniņa - Grīsle Agnese778,7778,7
88KOŠEĻEVA AnnaLiepāja758,9758,9
89BANDERE AnitaJūrmala742,8742,8
90DEIKO ElīnaLiepāja413,1316,4729,5
91SAULE DaigaSiguldas nov.719,2719,2
92PAKULE-KRŪČE LauraLiepāja699,6699,6
93KOSTJUKA LindaLiepāja694,8694,8
94TJURINA NataljaLiepāja262,6423,0685,6
95FRIDRIHSONE DiānaLiepāja301,5374,6676,1
96Ābele Undīne674,3674,3
97LOČMELE IevaLiepāja643,5643,5
98KUĻIKOVA Nataļja MarijaLiepāja643,3643,3
99SPIĢĒNA BaibaLiepāja628,8628,8
100Kidika Ilze615,6615,6
101MALKEVIČA ElzaLiepāja590,6590,6
102GRĀVĪTE AksanaVentspils587,2587,2
103PIRTNIECE LauraLiepāja582,1582,1
104Linde Elīna550,6550,6
105Veidemane Lāsma550,6550,6
106LOČMELE LīgaLiepāja548,8548,8
107ŠEVČUKA KristīneLiepāja546,5546,5
108JURGELĀNE AndraLiepāja522,2522,2
109MIKĀLE NikijaPriekule513,4513,4
110SALDENIECE DagnijaLiepāja505,8505,8
111FINKA Agnese491,3491,3
112LAUKŠTEINA TerēzeLiepāja482,2482,2
113Kirše Inita476,8476,8
114Viese Megija476,8476,8
115Grīne Alise476,8476,8
116OKNERE FelēsijaPriekule475,3475,3
117GRUNDĀNE ElīnaRīga460,6460,6
118LINDE BaibaLiepāja415,2415,2
119GOLTA - GROSPIŅA LauraLiepāja403,5403,5
120Krūče Ilze389,3389,3
121Braže Līga389,3389,3
122BOGDANOVA IvetaVentspils novads378,0378,0
123GENTE NikolaLiepāja305,0305,0
124ZĪVERTE IntaLiepāja274,4274,4
125REINFELDE HelēnaLiepāja264,1264,1
126STANKUTE AlinaLiepāja246,2246,2
127BRAKŠA Lolita194,0194,0
128KLAVA ElīnaLiepāja185,7185,7

Karostas Stirnu buka rezultāti aprēķināti pēc 25.10.2017. www.stirnubuks.lv publicētajiem rezultātiem.

Tehniskais partneris