Liepājas sporta sērija “Izrāviens”

2016. gads

KOPVĒRTĒJUMS

Vīriešu grupa
VietaUzvārds, vārdsPilsētaKomandaJēkaba krossLiepājas pusmaratonsKarostas mezglsLiepājas stundaKopvērtējums
1BĒRZIŅŠ KristapsKuldīgas nov.SiS Latvija9931187,8120010004380,8
2BRANTEVICS ĀrisTurlavaSK \"Katrīna\"978,91150,512009634292,4
3PRANCKŪNAS PetrasVilniusNa,Pagauk964,71181,71151,7981,64279,7
4BUTAUTS LinardsLiepāja957,41175,51184,1943,94260,9
5ALSEIKA KalvisLiepājaPaBaso.Lv/Vērgale9281169,31184,1972,34253,7
6GEDMINS MarkussLiepājaVērgale897,51105,41184,1914,54101,5
7PRANKS GatisLiepājaUSK "Attekas sala"971,8990,71168934,24064,7
8PORCIKS EdgarsLiepājaVSK Noskrien912,91092,11135,1904,54044,6
9TINTS AivisLiepājaAttekas sala905,29861168924,43983,6
10SKRUNDENIEKS DzintarsGrobiņas nov.EZĪC - LEPNS PUTNS881,9893,51168873,93817,3
11SĒJĒJS MārtiņšLiepāja833,31030,4992,6842,13698,4
12ĶEMERIS ArtisAizputes nov.858942,8965,3786,23552,3
13HEIDEMANIS InārsLiepāja849,8971,8929,3774,63525,5
14LEJA RaimondsLiepāja745,41001,8923,2820,23490,6
15BUNKA IvarsLiepāja790,6949,6898,2750,83389,2
16EIDINS UldisGrobiņas nov.VP Fitness and Beauty763,8762,8913,1687,63127,3
17SEŅKO IgorsLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs8741111,9194,7894,43075
18ŠUĻGA RuslansLiepāja942,81163,1884,22990,1
19ŠMITS KristersLiepāja634,6849,8761,3646,72892,4
20FJODOROVS ElvijsLiepāja881,9941,5863,42686,8
21OSTROVSKIS MārisLiepājaPelēcis471,4799,3778,75562605,4
22VIZULIS JānisLiepāja500600,9892,1587,82580,8
23RIMARENKO EdgarsLiepājaKurši772,8937,98662576,7
24STRAUTIŅŠ GuntisLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs677902,5194,7762,82537
25SPRŪDS EdgarsNīcas nov.827,8885,58092522,3
26ĀRONS VoldemārsLiepājaabc93726,5886,3872,62485,4
28ĻAUDUPS GuntisLiepāja527682,2603467,12279,3
27EGLIJS MārtiņšJelgavaMana labākā komanda844,4723700,62268
29BURKINS ĀrisLiepājaVeloronis716,9728,4713,52158,8
30MATISONS MārtiņšLiepāja577,4838,96992115,3
31JUKŠS ArtūrsASIE1135,1953,52088,6
32URBANOVIČS ValtsLiepāja485,9608,6500486,22080,7
33TŪBELIS KasparsLiepājaVSK Noskrien920,41156,82077,2
34LEJASMEIERS GintsLiepājaVSK Noskrien353,6603488,56032048,1
35ŠPAKOVSKIS GatisLiepājaLOC600,9739,1648,41988,4
36BŪMANS GuntarsLiepāja623,6671,5632,51927,6
37HARTMANIS ReinisGrobiņas nov.#NikeReinisRun10009001900
39BŪMANS KārlisLiepājaVSK Noskrien687,2578,4617,91883,5
38MEIERS RainersAizputes nov.VSK Noskrien1023,4852,81876,2
40LAZDIŅŠ GintsLiepāja866962,31828,3
41SĶUDULS Markuss AleksLiepājaFK Kurši917,98791796,9
43ŠTĀLS MārisLiepāja889,8896,71786,5
42STRELĒVICS EdgarsKuldīgas nov.982,8797,71780,5
44STŪRMANIS JevgeņijsLiepāja825952,61777,6
45ZONENBERGS ArtisLiepāja799,3904,51703,8
46IESALNIEKS IntarsLiepāja372,7757,7564,11694,5
47ŠTREHERS RolandsLiepājaVSK Noskrien697,2979,81677
48KUPLAIS UldisLiepājaVSK Noskrien902,7738,51641,2
49JANSONS NormundsLiepājaAS Liepājas papīrs835,8802,61638,4
50PANKOKS MārisLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs781,7852,81634,5
51SKUNSTIŅŠ GuntisLiepājaAS Liepājas papīrs707,18661573,1
52LAPIŅŠ IvarsLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs883,5674,21557,7
53ROZĪTIS ReinisLiepājaLiepājas vieglatlētikas klubs841,6660,61502,2
54FRICBERGS DāvisLiepāja809690,81499,8
55KALNENIEKS RaitisLiepāja552,8525,7398,91477,4
56TŪLIKS JānisLiepājaSwedbank680,4790,61471
57JAGŽA ArnisLiepājaZemessardze649,5818,81468,3
58ZAUKA DanielsLiepāja781,7657,11438,8
59TIRKOVSKIS IntsLiepājaLiepāja822,1572,11394,2
60BRUŽIS RaivisLiepāja871,4522,21393,6
61LĀMS EdgarsLiepājaLiepājas Universitāte839,3539,41378,7
62LŪKS NaurisLiepāja855,3511,21366,5
63ANDREJEVS JurijsLiepāja565,2775,81341
64PANKOKS DāvisLiepājaFK Kurši204,1552,8504,51261,4
65GAILĪTIS GuntisLiepāja540,1682,61222,7
66EIŽVERTIŅŠ GatisLiepāja754,6452,31206,9
67VITKOVSKIS VilnisLiepāja424,9451,3330,31206,5
68DREIMANIS KristersLiepājaFK Kurši527674,21201,2
69SMOLONSKIS RuslansKULDĪGAS NOVADS12001200
70VIŠĶERS JānisRīga12001200
71SERJOGINS DmitrijsMārupes nov.1193,91193,9
72TOMAS JateikoRCN1151,71151,7
73VYTAUTAS GrašysRCN1151,71151,7
74LEIMANTS RihardsLiepāja1144,21144,2
75ŽUBURS DainisLiepājaKRASTMALi.LV1137,81137,8
76DRULLIS SandisASIE1135,11135,1
77KUPŠIS MārisLiepājaHerbalife333,3799,91133,2
78SUKARUKS JānisPriekuļu nov.Veikals 42km1131,41131,4
79PRŪSIS AigarsLiepājaLiepājas dome513,76151128,7
80KOKORĒVIČS ArtūrsLiepāja770356,81126,8
81BELORAGS JānisVentspilsMaratona klubs1124,91124,9
82PETROV AleksanderVelikij Novgorod 1118,41118,4
83DRIGULIS GintsTOKIO20201118,31118,3
84SINČUKOVS MaksimsTOKIO20201118,31118,3
85VILDE EdvīnsTOKIO20201118,31118,3
86ĀRIŅŠ BrunoPRETTANKISI UN VIŅA1101,21101,2
87BRŪVERIS AndrisPRETTANKISI UN VIŅA1101,21101,2
88ŠAKA KristapsPRETTANKISI UN VIŅA1101,21101,2
89KOSILO AndrijsDurbes nov.Maratona klubs1098,81098,8
90GAVELIS AudriusPalangaTDiBMK "Tvinksnis"753,2337,11090,3
91MAZURS KārlisLiepāja1085,41085,4
92KĀLIS AdriansDROŠSIRDĪGIE VIENRADŽI1083,91083,9
93KĀLIS AleksandrsDROŠSIRDĪGIE VIENRADŽI1083,91083,9
94PUKS RojsDROŠSIRDĪGIE VIENRADŽI1083,91083,9
95AFARJANCAS BenasPalangaTDiBMK "Tvinksnis"1078,71078,7
96LAGZDIŅŠ NiksLiepāja10721072
97KALNIŅŠ Jānis Eduards1.LIEPĀJAS PILSĒTAS JAUNSARGU1066,21066,2
98ROBEŽNIEKS Mareks1.LIEPĀJAS PILSĒTAS JAUNSARGU1066,21066,2
99VIEGLAIS Aleksis Ansis1.LIEPĀJAS PILSĒTAS JAUNSARGU1066,21066,2
100MASLOBOJEVS SergejsRīga1065,21065,2
101RŪJA-LĀMS MārisLiepāja573,3184,6301,51059,4
102RAZUMOVS JevgenijsRīgaaerobia.ru1058,31058,3
103GENYS ArturasTaurageTarakonoBatai1051,41051,4
104KIRIKS VladimirsLiepāja623,6426,41050
105KALNS TomsJAUDA1048,31048,3
106KARPLIS KrišjānisJAUDA1048,31048,3
107PETRUŠENKO IļjaJAUDA1048,31048,3
108LITVINAVICIUS SauliusJonavos maratonas1044,51044,5
109MĪĻAIS IngarsRīga1037,51037,5
110LAGZDIŅŠ RihardsMUKSIM NU!1030,11030,1
111LAGZDIŅŠ RobertsMUKSIM NU!1030,11030,1
112LAUGALIS ĒriksMUKSIM NU!1030,11030,1
113SKUDRA GatisLiepājaabc93666,7361,81028,5
114ZĒBERGS AinarsLiepājaVSK Noskrien Liepāja263,5319,1439,51022,1
115RODIONOVS ViktorsOlaines nov.LSC1016,21016,2
116ERNSONS DzintarsCF GARAGE1011,51011,5
117KĻAVA OskarsCF GARAGE1011,51011,5
118NĀBURGS OskarsCF GARAGE1011,51011,5
119VAICIUS KestutisLietuvaSK VETRUNGE10091009
120GRĪNVALDS GuntisVentspilsMARATONA KLUBS10001000
121KROMULIS MārtiņšGulbenes nov.10001000
122ZĀLĪTIS MareksLiepājaVSK noskrien995,4995,4
123ANSONS ĢirtsDurbes nov.994,5994,5
124KALNBĒRZS KasparsRīga994,3994,3
125SILS AivisSPĒKS SPĒKĀ992,6992,6
126ŠUSTS GvidoSPĒKS SPĒKĀ992,6992,6
127TĀLUMS Armands990,9990,9
128RAGOVSKIS RaivisLiepājaLiepāja707,1282989,1
129MELBERGS ReinisTalsu nov.Cēsis ECO Trail988,6988,6
130BORISOVS IvarsĀdažu nov.VSK noskrien987,2987,2
131KĻAVIŅŠ UldisSiguldas nov.986986
132RENCIS EdgarsRīgaPaBaso.lv / VSK Noskrien981,3981,3
133ŅIKIFOROVS MareksAizputes nov.977977
134TĒBELIS EgilsRīgaMārupieši976,6976,6
135KOPŠTĀLS GuntisROYAL FITNESS973,3973,3
136LAUGALIS AigarsROYAL FITNESS973,3973,3
137VEILANDS GatisROYAL FITNESS973,3973,3
138DREIMANIS JānisLiepājaAšie972,3972,3
139ŅIKIFOROVS Linards NikolassAizputes nov.971,2971,2
140BALČIS RičardsLiepāja456,4511,7968,1
141VALTASS IvarsMārupes nov.Metrons SK967967
142PETROVS DzintarsRīgaLSC; Rīgas Satiksme;VSK noskrien964,8964,8
143MIERKALNS ArtisLiepāja959,4959,4
144VILNIS EdijsJūrmalaVSK Noskrien957,4957,4
145KAZLAS RolandasViļņaNa, pagauk!957,3957,3
146JANSONS KasparsLiepājaLiepājas Papīrs235,7718,7954,4
147OTAŅĶIS Valdis PēterisDARKYS DANCE SCHOOL953,7953,7
148ROZE PeterisDARKYS DANCE SCHOOL953,7953,7
149VAIDILA DairisDARKYS DANCE SCHOOL953,7953,7
150KANNA KristapsVecumnieku nov.PATRIA953,5953,5
151ŠĶIBELIS IngusVentspilsMaratona Klubs950,1950,1
152PRIEDĪTIS AndrejsRīgaVsk Noskrien,Lsc947,7947,7
153ALŠEVSKIS VladeksKuldīgas nov.VSK noskrien947,5947,5
154POZDŅAKOVS AleksejsVentspils942942
155KAKTIŅŠ AndrisAlūksnes nov.Legend Biking935,4935,4
156MATVEJEVS JānisLiepājaHerbalife935,4935,4
157ŠEFANOVSKIS ArvīdsLiepājaSK Katrīna934,2934,2
158BAHURS KasparsBROMŠKOTS933,6933,6
159POHEVIČS JānisBROMŠKOTS933,6933,6
160PRIEDNIEKS ArmandsBROMŠKOTS933,6933,6
161BISENIEKS MārisRīga932,9932,9
162KIRHNERS RaivisTukuma nov.928928
163DUBINSKAS ArūnasViļņa926,4926,4
164KONSTANTINOVS AleksandrsRīga923923
165STANDZENIEKS MārcisVentspilsMaratona klubs918,5918,5
166SIDARS Kārlis917917
167FEODOSOVS MareksVP FITNESS AND BEAUTY913,1913,1
168VECBAŠTIKS KlāvsVP FITNESS AND BEAUTY913,1913,1
169PĀĶIS EduardsSaulkrastu nov.Saulkrasti SRT912,9912,9
170ZUBANIČS AndrejsOgres nov.910,8910,8
171ROZE JurisLiepāja910,5910,5
172KLAPARS RitvarsValmiera907,8907,8
173DŽERIŅŠ KārlisLiepāja897,5897,5
174MASLOVS RaitisRīgaRADISSON894,4894,4
175STRAUTIŅŠ JānisLiepājahighfive.lv892,4892,4
176BERMAKS TomsLIELISKAIS ČETRINIEKS892,1892,1
177KULPE ArtursLIELISKAIS ČETRINIEKS892,1892,1
178STROGONOVS ArvisLiepājaLiepājas pilsētas jaunsargu vi891,9891,9
179RADŽABOVS IgoSkrundas nov.890,2890,2
180ROMANČUKS IlmārsRīga887,2887,2
181LEMEŠS Sandijs MārtinšLiepājamīļie astoņi:)886,9886,9
182STOGŅIJENKO VilnisLiepājaHerbalife880,2880,2
183DRUVA KristapsSaldus nov.878878
184VAIVARS UģisLiepājaTūrisma klubs Oga876,9876,9
185KIRHNERS RaivisLiepāja876,7876,7
186KUĢENIEKS EdgarsRīgaVSK NOSKRIEN RIEKSTI873,5873,5
187RUDĪTIS KasparsJAUNSARGI "KAZDANGAS MAFIJA870,6870,6
188TAMSONS JānisJAUNSARGI "KAZDANGAS MAFIJA870,6870,6
189TAMSONS NiksJAUNSARGI "KAZDANGAS MAFIJA870,6870,6
190ROLOVS Deivs DeividsRīga870,2870,2
191VĪTIŅŠ JānisRīgaVSK Noskrien Rieksti869,7869,7
192ŠILFS AivarsLiepājaFFF866,8866,8
193LĀMA LīvisLiepājaGo Beyond863,4863,4
194GUDĒVICS AinārsGrobiņaVSK Noskrien861,3861,3
195BOKUMS UldisLiepāja860,7860,7
196ĶERIS DāvidsLiepājaFK Kurši860860
197AŠMANIS AivisNīcas nov.KlampjuCiemaŠķūnis859,4859,4
198TAMANIS VladislavsLiepāja856,6856,6
199BURKEVICS ArtisLiepāja853,1853,1
200SKRUNDENIEKS Lins852,8852,8
201KĻAVA KristapsDurbes nov.Durbe849,7849,7
202BUTĀNS MārcisKAROSTAS CIETUMS848,5848,5
203KRAFTS KristersKAROSTAS CIETUMS848,5848,5
204KREICBURGS AndrisKAROSTAS CIETUMS848,5848,5
205KĻAVA KlāvsDurbes nov.Durbe846,2846,2
206JĒKABSONS GuntarsLiepāja846,1846,1
207ORINSKIS DainisLiepāja215,2630,7845,9
208BERĶIS AldisPriekules nov.844,2844,2
209SILIŅŠ GintsLiepājaFK Kurši842,7842,7
211KIRMA AndrejsLiepāja839,4839,4
212ROZENTĀLBERGS AndrisRīgaVSK Noskrien835,6835,6
213ZVIRBULIS AndisKuldīgas nov.Zvirbuļi833,3833,3
214PENKULIS MārisDurbes nov.288,7544,3833
215BUDNOVICS DzintarsNīcas nov.832,6832,6
216SENIUS MarkusLiepājaFK Kurši832,2832,2
210JANSONS Artūrs831,2831,2
217NARŠČUS MatīssLiepājaFK Kurši828,7828,7
218BRIEDIS KasparsSaldusSaldus Boksa klubs826,8826,8
219PLAUDIS Armands2.LIEPĀJAS PILSĒTAS JAUNSARGU825,9825,9
220ŠKUBURS Kaspars2.LIEPĀJAS PILSĒTAS JAUNSARGU825,9825,9
221VEISS Kristers2.LIEPĀJAS PILSĒTAS JAUNSARGU825,9825,9
222ZIEDIŅŠ SandijsLiepāja825,7825,7
223PETKUS KristofersLiepāja825,1825,1
224LENKEVIČS ValdisRīga821,6821,6
225MEŅĢIS GuntisGrobiņas nov.818818
226OTAŅĶIS ElvijsLiepājaHerbalife818818
227LUBĀNS KristapsLiepāja816,5816,5
228RĒRIHS DzintarsRīgaVSK Noskrien Rieksti816,5816,5
229KRŪMS MiķelisLiepājaFK Kurši814,4814,4
230ZENFS KārlisJelgava811,8811,8
231ANSONS ReinisDurbes nov.810,8810,8
232DĒVITS RičardsLiepājaFK Kurši810,8810,8
233BRIŠKA MarkussLiepāja807,9807,9
234FRĪDMANIS MadarsLiepājaRSU Liepājas filiāles studenti807,2807,2
235POPOVS IvoLiepājaFK Kurši805,1805,1
236KNIETA RainersLiepāja804,8804,8
237LĪVZEMNIEKS AigarsLiepājaVSK Noskrien803,5803,5
238ČANDERS JānisPASTĪSIES802,6802,6
239PAVĻUKEVIČS SandisPASTĪSIES802,6802,6
240VALUŽIS AļģirtsPriekules nov.Priekules veloklubs800800
241BĒRZIŅŠ ElmārsLiepājaLiepājas pilsētas jaunsargu vi797,7797,7
242ŠALTS GuntisLiepāja796,2796,2
243RUBĪNS RaivisLiepāja793,5793,5
244DZENIS MikusLiepājaFK Kurši792,5792,5
245DZINTARS KasparsPriekules nov.FK Bandava790,9790,9
246MILZERS TomsLiepājaLācēni788,8788,8
247PŪCE RendijsLiepājaFK Kurši787,6787,6
248KRONLAKS RūdolfsLiepāja785,1785,1
249MATVAJS DidzisJaunjelgavas nov.783,3783,3
250VASILJEVS IgorsRīga781,6781,6
251OSIS KristersLiepājaFK Kurši781,3781,3
252KOZJURA NaurisLI&KO778,7778,7
253LISMENTS-KVIESIS KristsLI&KO778,7778,7
254VĒJŠ MārtiņšLiepājaFK Kurši777,5777,5
255NEHAHEVKO Artūrs776,1776,1
256KRŪMS MārtiņšLiepājaFK Kurši773,8773,8
257ŠALKAUSKIS EgidijusPalangaTDiBMK ""Tvinksnis"""772,2772,2
258TETERIS ArmandsPāvilostas nov.Teteri769,8769,8
259BITENIEKS KristapsVentspils768,7768,7
260DZĒRVE RolandsLiepājaFK Kurši766,1766,1
261VOLOŠČUKS MārtiņšKuldīgas nov.763,8763,8
262BERGMANIS OskarsLiepājaFK Kurši762,3762,3
263KOSTUSEVS MihailsLiepājaFK Kurši758,4758,4
264KALNIŅŠ KlāvsLiepājaFK Kurši754,6754,6
265GAILĪTIS UldisAE PARTNER POKEMONI753,9753,9
266KAUCIS ĢirtsAE PARTNER POKEMONI753,9753,9
267TREINOVSKIS ZigmārsAE PARTNER POKEMONI753,9753,9
268PURVIŅŠ EgilsRīga753,8753,8
269HOLŠTROMS KristapsRīgaVSK Noskrien751,5751,5
270EINIŅŠ MartinsLiepājaFK Kurši750,7750,7
271AUNIŅŠ KārlisLiepājaFK Kurši746,7746,7
272BROKĀNS GatisVentspils746,2746,2
273VALDMANIS JānisLiepājahighfive.lv745,4745,4
274VABELIS AleksandrsLiepāja743,5743,5
275REDJKO RalfsLiepājaFK Kurši742,8742,8
276JURJEVS MarkussLiepājaFK Kurši738,8738,8
278SILIŅŠ MatīssTukuma nov.738,5738,5
279ANSONS KlāvsLiepāja736736
280LĀDĒNS IvarsGrobiņas nov.RE:Connect734,8734,8
281NAVICKAS MariusPalangaTDiBMK "Tvinksnis"733,6733,6
282BUŠS MārisLiepāja732,8732,8
283LAUMANIS LaurisRīga730,8730,8
284VILKASTE JānisGrobiņas nov.730,8730,8
285GARAIS AlvisGAN JAU!728,4728,4
286DZĒRVE Toms JānisLiepājaFK Kurši726,8726,8
287TRAPUČKA EldarsDurbe726,5726,5
277KARULIS Uldis726,1726,1
288APFELBAUMS IlgonisLiepāja723,6723,6
289PUMPURS IngussLiepājaFK Kurši722,8722,8
290OZOLIŅŠ-OZOLS EdgarsLiepājaAS Liepājas Papīrs720,1720,1
291KĀLIS GatisLiepājaSorbus serviss269,7447,2716,9
292KITE MārtiņšVentspils715,1715,1
293TŪBELIS EgilsLiepāja714,6714,6
294TUBĀNS IvarsLiepājaAšie713,6713,6
295VĒSMA ĢirtsRīga713,5713,5
296PUNIŅŠ Marks KristiānsLiepājaFK Kurši710,5710,5
297KARUZINS IgorsLiepājaUSK ,,Atekas sala,,187,7522,2709,9
298NEVJAROVSKIS SandijsLiepāja707,1707,1
299BRIKMANIS ArtursLiepājaHerbalife706,3706,3
300LUDRIKS AndrisBauskaVSK Noskrien Rieksti703,2703,2
301KADIĶIS Gints ĢirtsLiepājaFK Kurši702,2702,2
302JAKUŠINS AndrejsPIKANTIE701,9701,9
303ZĪVERTS ElansPIKANTIE701,9701,9
304TOLVAIŠA SauļusRīga700,5700,5
305ALEKSANDROVS MarkussLiepājaFK Kurši698698
306KALNBĒRZS ArvilsRīga693,9693,9
307ČERTOGONOVS AndrejsLiepājaFK Kurši693,8693,8
308DĪCIS MārtiņšOlaineVSK Noskrien692,8692,8
309KROMANIS Ivars689,5689,5
310BARTKUS SimonasLietuvaPantera Nemiega687,2687,2
311LAIVENIEKS RūdolfsLiepāja685,2685,2
312VIZULIS EmīlsLiepāja490,6190,7681,3
313ŠUSTS NiksLiepājaFK Kurši681681
314SKĀBARNIEKS SandijsLiepāja676,6676,6
315DOVGVILLO KārlisOSKARA KALPAKA LIEPĀJAS 15. VI674,3674,3
316RĀCENIS Mārtiņš ViktorsOSKARA KALPAKA LIEPĀJAS 15. VI674,3674,3
317KNĒVE IvarsLiepāja673,6673,6
318ROGA RitvarsLiepāja672,3672,3
319SPIĢĒNS RobertsLiepājaNūjo ar vēju667,9667,9
320PURMALIS PēterisLiepājaNūjo ar vēju666,7666,7
321UZTICS KristapsLiepāja665,7665,7
322ZANDERS MārcisLiepājaFK Kurši663,5663,5
323ALBUŽIS DainarsRīga660,6660,6
324LĀKUTIS GidoLiepājaFK Kurši659,7659,7
325PRŪSIS RičardsLiepājaFK Kurši659,1659,1
326ROGA GunārsLiepāja656,2656,2
327APŠKALNS OskarsLiepājaFK Kurši654,6654,6
328SVAŽS AgnisLiepāja652,6652,6
329KLEINS AldisLiepājaAS Liepājas papīrs650,1650,1
330ARTŪRS ŠtēbelisSAVĒJIE645,6645,6
331TREIGŪTS ĢirtsSAVĒJIE645,6645,6
332VOLOŠČUKS MarkussKuldīgas nov.645,6645,6
333ĶEMERIS KristsLiepājaFK Kurši645,5645,5
334VEITS EriksLiepāja645,5645,5
335DRULLIS OjārsLiepājaFK Kurši641641
336BERŅEVS VitālijsLiepāja639,6639,6
337BERGS KārlisLiepāja638,3638,3
338PILMANIS MārtiņšRīgaVSK Noskrien638,2638,2
339OZOLINS IvoLiepāja636,4636,4
340CAUNE PēterisLiepāja631,8631,8
341GUZIKATS EdvīnsLiepājaBIGI631631
342BLISKA PatriksLiepājaFK Kurši627,1627,1
343KRONBERGS NormundsTukums626,7626,7
344OLBAČEVSKIS DeividsLiepājaFK Kurši622,4622,4
345SKALDIS ArtūrsLiepājaJensen Metal621,6621,6
346ANTĀNS Krišs ĀdolfsLiepājaFK Kurši617,7617,7
347DREIMANIS MareksLiepāja616,1616,1
348JĀTNIECE-LABUCKA AleksandraJAGL- ABĒR!!!615,6615,6
349JĀTNIEKS-LABUCKS GlensJAGL- ABĒR!!!615,6615,6
350REINICĀNS ĒriksJAGL- ABĒR!!!615,6615,6
351KALNIŅŠ ArtursLiepājaFK Kurši612,9612,9
352KRŪMS AndrisLiepāja612,4612,4
353VASMUSS MārtiņšKuldīgas nov.612,4612,4
354VANAGS ArvilsLiepājaHerbalife608,1608,1
355ZOMMERS KārlisLiepājaFK Kurši603,3603,3
356GONČAROVS IgorsNEPAZĪSTAMIE194,7404,5599,2
357LĒVALDS MarkussLiepājaFK Kurši598,4598,4
358SMILTNIEKS DāvisLiepāja593,5593,5
359LEDAUNIEKS IgorsInčukalna nov.593,4593,4
360OZOLIŅŠ NiksLiepājaHerbalife593,2593,2
361NELSONS ArtisLiepājaHerbalife590,8590,8
362KNOKS ArtūrsLiepāja589,3589,3
363ERENŠTEINS MārisLiepājaFK Kurši588,5588,5
364DZINTARS MarkussPriekules nov.FK Bandava585,3585,3
365GRUNTIŅŠ RitvarsDUBLIS 2584584
366LINDE ArtursDUBLIS 2584584
367BRUMSONS ĢirtsAizputes nov.583,9583,9
368DREIMANIS KristersLiepājaHerbalife583,5583,5
369MEŽĢIRTS MarkussLiepājaFK Kurši578,4578,4
370GOLOBORODKO AndrejsGrobiņas nov.577,4577,4
371LAGZDIŅŠ ArtisLiepājaLiepājas pilsētas domes Sporta pārvalde574,1574,1
372GASPAR LiamLiepāja569,3569,3
373PARSHIN DaniilLiepāja568,2568,2
374BERGMANIS AivarsRīgaVSK Noskrien565,7565,7
375KARLSONS MarkussLiepājaFK Kurši563563
376SEMIBRATOVS DenissLiepāja561,1561,1
377NELSONS KārlisLiepājaHerbalife557,8557,8
378KĻAVA EdgarsRucavas nov.553,9553,9
379TRAMDAKS EdijsLiepāja552,7552,7
380DĀRZIŅŠ EmīlsLiepāja552,5552,5
381DRULLE MārcisSLOW MOVING ITEMS550,6550,6
382UŠKĀNS MārtiņšSLOW MOVING ITEMS550,6550,6
383KAIRĒNS EmīlsLiepājaFK Kurši547,1547,1
384OZOLS MarkussLiepāja543,6543,6
385SAUSIŅŠ KristersLiepājaFK Kurši541,7541,7
386MEŅŠIKOVS MareksRīgaSUSLIKI539,4539,4
387GŪTMANIS NaurisLiepājaFK Kurši536,3536,3
388LŪSIS GatisTukuma nov.535,8535,8
389GRAIKSTE AigarsRucavas nov.533533
390DAMKEVIČS GatisGrobiņaVSK Noskrien530,8530,8
391VIRDZINIEKS ArtursLiepājaVSK Noskrien525,2525,2
392PUĶĪTE MārtiņšLiepājaFK Kurši519,6519,6
393ŠADRINS BorissRīgaNinzjaaa518,2518,2
394LAGZDIŅŠ IvarsRT METĀLS515515
395ŠADRIS MatīssRT METĀLS515515
396ZĀLE MārisRT METĀLS515515
397SELEŅA Nils DanielsLiepājaFK Kurši513,9513,9
398ČEBANOVS DenissVentspilsVentspils Maratona klubs509,2509,2
399FORMALEVIČS DanielsLiepājaFK Kurši508,2508,2
400ALONDERIS RobertsLiepājaFK Kurši502,4502,4
401PRENCLAVS AlekssLiepājaFK Kurši500500
402STRAUKMANIS JānisLiepājaRīga497,3497,3
403BUIVITS NilsLiepājaVSK Noskrien496,5496,5
404JANSONS IngarsLiepājaFK Kurši490,7490,7
405URSTIŅŠ MiksLiepājaFK Kurši484,5484,5
406ZOLTNERS RaimondsDobeles nov.Jeld Wen Latvija482,4482,4
407BEBRIŠS IlgvarsKuldīgas nov.SK KATRĪNA481,1481,1
408IMBOVICS AkselsLiepājaFK Kurši478,4478,4
409DJAKIVS JurijsBLIEŽAM476,8476,8
410DJAKIVS VladimirsBLIEŽAM476,8476,8
411GŪTMAIS ElvijsBLIEŽAM476,8476,8
412ALEKSANDROVS PēterisJūrmala476,7476,7
413POLIS Kārlis PatriksLiepājaFK Kurši472,3472,3
414PUTEKLIS RūdolfsLiepājaFK Kurši471,4471,4
415BIRZNIEKS AldisVentspilsMaratona klubs467,1467,1
416SPROĢIS KristapsLiepājaFK Kurši466466
417ILLARIONOVS ArtūrsLiepāja464,7464,7
418RAZDOVSKIS HelmutsRīgaAristokrātrums166,7295,4462,1
419MEDNIS Rihards MarkussLiepājaFK Kurši461,5461,5
420CĒRPS LaurisLiepājaFK Kurši459,7459,7
421OZOLNIEKS FēlikssLiepājaFK Kurši453,2453,2
422GRIEZĪTIS GustavsLiepājaFK Kurši451,3451,3
423SAULĪTIS MārtiņšLiepājaFK Kurši446,7446,7
424IESALS MarkussLiepājaFK Kurši441441
425SILACĒRPS MiksLiepāja441441
426EIŠMONTS KristapsLiepājaFK Kurši440,1440,1
427BARONS ArtursPURVU BRIDĒJI435,3435,3
428BARONS KārlisPURVU BRIDĒJI435,3435,3
429OLBAČEVSKIS GintsPURVU BRIDĒJI435,3435,3
430BERĶIS KrišjānisSalaspilsVSK Noskrien434,8434,8
431CIPKINS KristersLiepājaFK Kurši433,4433,4
432POLENCS AndisLiepāja430,3430,3
433KĻAVIŅŠ MatīssLiepājaFK Kurši426,6426,6
434KRĪGENS ArtisLiepāja426,4426,4
435LAMBERTS KārlisLiepājaFK Kurši419,6419,6
436SKERSIS EdmundsLiepāja419,4419,4
437ŠKIRMANTS PāvelsRīgaForce Fix417,8417,8
438ŽIMANTS DmitrijsLiepāja412,9412,9
439RUICĒNS Kristians JānisLiepājaFK Kurši412,6412,6
440LAIMIŅŠ ImantsLiepāja408,2408,2
441SIMAITIS EdgarsLiepājaSia SIMAUTO408,2408,2
442STANDZENIEKS Valters,MārtiņšVentspilsMaratona klubs405,4405,4
443KINGDON DavidGrobiņas nov.Re:connect400400
444VILEMSONS DanielsLiepājaHerbalife398,1398,1
445VANAGS RobertsLiepāja396,7396,7
446VEISBUKS AinārsLiepājaMelnie Mūki390,9390,9
447ZŪZĀNS SandisLiepāja390,7390,7
448KEVIŠS KristapsSKRUNDAS VSK. JAUNSARGI389,3389,3
449PUĶE KristapsSKRUNDAS VSK. JAUNSARGI389,3389,3
450SERGEJEVS RojsSKRUNDAS VSK. JAUNSARGI389,3389,3
451HONG JonghwaIncheon384,9384,9
452KUDRICKIS RomānsLiepāja384,4384,4
453MEŽALIS RolandsLiepājaHerbalife383,1383,1
454FABRICIUSS JānisKuldīgas nov.381,4381,4
455JEĻCOVS Deniss381,4381,4
456MJAKIŅINS MartinsLiepājaFK Kurši375,3375,3
457KĀRKLS KristapsLiepāja372,7372,7
458URBĀNS UldisLiepāja369,3369,3
459ĶĪVITS DāvisLiepājaFK Kurši367,4367,4
460ĒĶUPS AgrisLiepāja360360
461BORKUS JānisLiepājaHerbalife359,3359,3
462ZAĻAISKALNS JānisRīgaES PATS353,6353,6
463EZERIŅŠ UldisLiepājaFK Kurši351,1351,1
464KIRŠTEINS DidzisLiepāja346,9346,9
465KURMIS RūdolfsLiepājaFK Kurši342,6342,6
466RADŽABOVS IgorsSkrundas nov.341,1341,1
467EGLĪTIS Raivis7M LABUMA337,2337,2
468HOLM Michael7M LABUMA337,2337,2
469DEIKO VaclavsLiepāja333,9333,9
470ŠĒLIS JānisFS3 1986. un vecākasCROSSFIT PRIEKULE333,3333,3
471VINDIĢIS AlekssLiepājaFK Kurši325325
472MEGNIS Zintis319,8319,8
473GUBA JurisLiepājaVSK Noskrien319,1319,1
474GRAUDUŽIS KristsLiepājaFK Kurši315,9315,9
475LAPIŅŠ RaivoLiepāja311,8311,8
476ŠTĀLS HenrijsLiepājaFK Kurši306,5306,5
477JANSONS DansLiepājaO.S.S.G.304,3304,3
478LĪBIETIS ElvisKuldīgas nov.301,5301,5
479KRĒSLIŅŠ TomsLiepājaFK Kurši296,7296,7
480ELVIKS MārcisTukuma nov.288,7288,7
481SIDOROVS ArvisLiepāja286,7286,7
482SIDOROVS IgorsLiepāja276,2276,2
483MŪRNIEKS MareksMIKI275,3275,3
484LĒVALDS SandisLiepājaFK Kurši272,2272,2
485VRUBĻEVSKIS Nauris269,7269,7
486MAMIS MārtiņšLiepāja265,4265,4
487SOTŅIKOVS RobertsLiepāja261,1261,1
488TUKIŠS ReinisLiepājaMadara&Reinis254,6254,6
489JANSONS EmīlsLiepājaFK Kurši254,1254,1
490PUKS ErnestsLiepājaFK Kurši242,3242,3
491MARCINKEVIČS RolandsRīgaForce Fix241,2241,2
492ŠOKOLAITIS ĀrisLiepāja238,4238,4
493TOLMAČOVS AleksandrsLiepāja235,7235,7
494PETROVICS Dāvis233,5233,5
495ZELČS JānisLiepājaFK Kurši229,8229,8
496ŅIKUĻINS MarkussLiepājaFK Kurši216,7216,7
497ROZENŠTEINS JānisLiepājaNonsense media213,2213,2
498SAFUTINS ViktorsRīgaLSC / MARATONA KLUBS208,9208,9
499PENIĶIS TomsLiepājaFK Kurši202,7202,7
500JĀNIS SīlisGrobiņas nov.VSK Noskrien192,5192,5
501KRŪČIS RičardsLiepājaFK Kurši171,3171,3
502KĀPIŅŠ ArtursRīgaVSK Noskrien170,6170,6
503DAMBERGS NaurisLiepāja166,7166,7
504GROTS RobertsLiepājaFK Kurši153,2153,2
505MAMEDOVS Rafiks150,8150,8
506EGLĪTIS RenārsLiepājaFK Kurši136,1136,1
507ŠTOBIS Kristians134,8134,8
508LANKUTIS RonaldsLiepājaFK Kurši132,7132,7
509ŽODZIŅŠ AigarsLiepāja120,6120,6
510EGLĪTIS RaimondsLiepāja117,9117,9
511KAZBUĶIS GatisLiepājaFK Kurši108,3108,3
512BRŪVERIS RičardsRīgaBrūveri106,6106,6
513FREIMANIS ValdisLiepāja96,296,2
514STOGŅIJENKO MadarsLiepājaHerbalife76,676,6
Sieviešu grupa
VietaUzvārds, vārdsPilsētaKomandaJēkaba krossLiepājas pusmaratonsKarostas mezglsLiepājas stundaKopvērtējums
1ŠTŪLA-PANKOKA IrīnaLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs100012001135,110004335,1
2ŠMITE ElīnaLiepājaVsk Noskrien, MSC886,41128,61168916,54099,5
3BERGA Annija EvelīnaLiepājaDROŠSIRDĪGIE VIENRADŽI925,8972,61083,9979,83962,1
4PENKULE IvetaDurbes nov.944,9979,5946,9894,43765,7
5IVANOVA JūlijaRīga906,3965,6742,8938,13552,8
6KUBLIŅA RenāteLiepājaSK \"Tērauds\"626,8859,5992,6721,13200
7JUVČENKO OksanaLiepāja566,9813,7892,1774,63047,3
8GŪTMANE EvijaLiepājaLiepājas Vieglatlētikas klubs963,61078,5959,23001,3
9PŪPOLA IvetaAizputes nov.Maratona klubs801,81176,710002978,5
10FREIMANE LauraLiepāja823,8922,7848,52595
11KURME ZaneLiepājaSuperMammas422,6519,9765,6663,32371,4
12RADŽABOVA OlgaRīgaPar sportisku sabiedrību866951,5550,62368,1
13ŠALMA GintaRīga982993,21975,2
14ROZENŠTEINA LaineLiepāja267,3724,5371,4489,91853,1
15LĀMA DaceLiepāja780,5454,96001835,4
16LAUGALE IngaLiepāja805,4973,31778,7
17TURKA MārīteKuldīgas nov.Kuldīgas novads840,4890,61731
18RADŽABOVA-CINOVSKA AllaAizputes nov.Maratona klubs755,9892,91648,8
19MISĀNE RandaLiepāja189407,61030,11626,7
20LEDĀJA DainaLiepājaCF Liepāja707,1909,71616,8
21NORENBERGA IevaLiepājaAS Liepājas papīrs797802,61599,6
22LAUBERGA ĒrikaLiepāja771,1824,61595,7
23FRIDRIHSONE DiānaLiepājaLiepājas pilsētas pašvaldības654,7933,61588,3
24DONE Selīna KristaLiepājaGrobiņa838,3694,81533,1
25DIMANTE AnnaLiepājaHerbalife784,6701,91486,5
26LEJA IvetaLiepājaVSK Noskrien526,28001326,2
27GIRGENSONE LīgaKULDĪGAS NOVADS12001200
28KALNA Anna MarijaŠpaktelētāji1184,11184,1
29JOCE LudmilaKuldīgas nov.Maratona klubs1152,91152,9
30VERA DjakovaRCN1151,71151,7
31VECVAGARE VelgaLiepājaSuperMammas378753,41131,4
32VITKOVSKA VendijaLiepājaEkstra673,5447,21120,7
33ŠULME LauraTOKIO20201118,31118,3
34URBĀNE IlzeRīgaVSK Noskrien1103,81103,8
35MEŅĢE AritaPRETTANKISI UN VIŅA1101,21101,2
36BOLŠTEINA Natālija1.LIEPĀJAS PILSĒTAS JAUNSARGU1066,21066,2
37VASILE MontaLiepāja1052,51052,5
38GRANTIŅA LīvijaJAUDA1048,31048,3
39BEZRODINA LindaLiepājaOSKARA KALPAKA LIEPĀJAS 15. VI367,6674,31041,9
40KRŪČE IlzeLiepājaLiepaja763,7275,31039
41PENCE DzintraTalsu nov.1025,81025,8
42ERNSONE AgneseCF GARAGE1011,51011,5
43GRICKUS DaigaLiepājaSK Tērauds/Nike/Sportland10001000
44LITVINAVICIENE GintareJonavos maratonas998,5998,5
45RENCE AlinaRīgaPaBaso.lv / VSK Noskrien986,4986,4
46TJAPKO KarolinaLiepāja982,6982,6
47ZAKOVICA IevaLiepāja580,5400980,5
48LIEPIŅA RasaRīgaSUSLIKI970,3970,3
49VLADIMIROVA OlgaRīgaAtlētika Fitness964,9964,9
50VECVAGARE BeāteLiepājaLiepāja/Carnikava958,6958,6
51PRIEDOLTA LauraDARKYS DANCE SCHOOL953,7953,7
52KĻAVA BirutaSkrundas nov.944,4944,4
53PEČORINA AnnaRīga941,4941,4
54ČERŅEVSKA LaumaRīgaVSK Noskrien937,2937,2
55TURKA OdetaKuldīgas nov.Kuldīgas novads930930
56ZĀĢERE AnnijaAizputes nov.Aizputes vidusskola928,5928,5
57ZAKOVICA EmīlijaLiepāja644282,8926,8
58TOLA DaceRīga915,3915,3
59KALNA SintijaVP FITNESS AND BEAUTY913,1913,1
60DIEVIŅA DaceLiepāja911,5911,5
61RUPERTE ElīnaLiepāja907,9907,9
62PARFJONOVA AijaLiepājaLiepāja900,5900,5
63HOLŠTROMA GuntaGrobiņas nov.#NikeReinisRun900900
64LAIMIŅA LauraDobele896,4896,4
65JANSONE JanaLiepājaAS Liepājas papīrs892,8892,8
66URBĀNE TerēzeRīgaVSK Noskrien889,1889,1
67GRĪNBERGA EvijaLiepājaSK Katrīna885,5885,5
68TENE IrbeRīgaSportland885,3885,3
69METLA LauraSaldus nov.881,8881,8
70MURATOVA RasaRīgawww.osegroup.lv880,6880,6
71KAIRO IngaLiepāja534346,4880,4
72BALTIŅA AneteLiepāja878,1878,1
73GRAVA ŽaneteLiepājaHerbalife877,7877,7
74LIHO TatjanaLiepāja874,4874,4
75GOLDMANE Elīna871,8871,8
76SAULE DaigaSiguldas nov.871871
77SLIEDE VinetaLiepāja870,7870,7
78TAMSONE EgijaJAUNSARGI "KAZDANGAS MAFIJA870,6870,6
79KVIESE LanaAizputes nov.869,9869,9
80KRAULE VilmaLiepāja867867
81MOROZOVA ElīnaLiepājaSuperMammas462,9402,7865,6
82APSE ViktorijaLiepāja863,2863,2
83VALDMANE AgneseLiepājaLiepāja862,1862,1
84GAUSMANE GitaPāvilostas nov.-855,7855,7
85VĒZĪTE DainaRēzekneSportland854,2854,2
86BIDIŅA Agija DaceMārupes nov.851,9851,9
87SVEĶE MaijaRīga851851
88HOLŠTROMA ReičelaLiepāja321,6529,2850,8
89BELDAVA LindaRīgaVSK Noskrien848,5848,5
90STRAZDIŅA AnitaKAROSTAS CIETUMS848,5848,5
91IVANOVSKA AnnijaAizpute848,1848,1
92VALDMANE AnnaLiepāja846,3846,3
93DOROFEJENKOVA NatālijaLiepāja845,2845,2
94LAURAITE LilitaLiepājaHerbalife844,3844,3
95TĀLMANE IlzeRīgaVSK noskrien836,6836,6
96ŠTEINBERGA ZaneLiepāja832,7832,7
97PORIŅA DaigaLiepāja830,5830,5
98GEDOVIUS SintijaLiepājaSportland830,2830,2
99LAUGALE VEILANDE LaineLiepāja828,8828,8
100BENEŠA Veronika2.LIEPĀJAS PILSĒTAS JAUNSARGU825,9825,9
101BALODE GitaLiepāja824,9824,9
102KISEĻOVA AivaAizputes nov.822822
103AVOTIŅA SantaLiepāja820,9820,9
104LUBĀNE ElvaLiepāja817817
105EZERA AntraTalsu nov.815,2815,2
106BĒRICA MontaKuldīgas nov.813813
107KISEĻEVA AivaLiepāja809,4809,4
108RŪJA LāsmaLiepājaČiko809809
109KAĻĶE AleksaLiepāja805805
110GANCONE IneseLiepāja800,9800,9
111MATULE BaibaLiepāja796,9796,9
112BAŠKEVICA NatālijaLiepāja792,8792,8
113IVANOVA JeļenaLiepāja788,7788,7
114MILTIŅA GunitaLiepāja788,4788,4
115URNIKYTE SolveigaKlaipēda787,8787,8
116SMILTNIECE AgneseLiepājaHerbalife780,5780,5
117SILKALNA SolveigaJūrmala779,8779,8
118BIRSTIŅA GitaLiepājaVSK Noskrien779,2779,2
119LISMENTE-KVIESE LieneLI&KO778,7778,7
120KLAPARE IngrīdaValmiera776,3776,3
121NONICKA LindaLiepāja772,1772,1
122UGULE DaceRīga767,9767,9
123RANCĀNE SandraRīga762,3762,3
124SUDMALE RitaLiepājaHerbalife759,4759,4
125KOTOVA GintaLiepāja755,1755,1
126KALNIŅA MaijaAE PARTNER POKEMONI753,9753,9
127LANKOVSKA AneteLiepāja750,8750,8
128MILLERE Aija748,3748,3
129ROZENTĀLE IneseLiepāja746,5746,5
130MEŠĶE LindaKalēti744,3744,3
131ZĪVERTE ElīnaLiepājaLVG744,2744,2
132ĶIBILDE AgnetaLiepāja742,2742,2
133ROSA SalvisLiepājaKBI737,8737,8
134ČINGULE GuntaRīga735,2735,2
135KIVILA BRANTA GitaLiepājaHerbalife733,4733,4
136STRAZDIŅA LīgaSkrundas nov.VSK Noskrien731,9731,9
137MENĢE IlzeLiepājaHerbalife728,9728,9
138KUDUMA ElīnaGAN JAU!728,4728,4
139RANCANE DinaGAN JAU!728,4728,4
140ŠILDERE MadaraLiepāja726726
141NAĻIVAIKO IngaLiepāja720720
142LIEPIŅA ElīzaLiepājaRELK719,2719,2
143SALNA BaibaMārupes nov.716,6716,6
144TRUKŠE LīgaLiepājaHerbalife715,5715,5
145NAĻIVAIKO SintijaLiepāja710,9710,9
146MIKULOVA OlgaRīgaVSK Noskrien707,1707,1
147VANAGA LeldeLiepājaHerbalife706,4706,4
148TIMOFEJEVA KristīneSiguldas nov.Skriešanas akadēmija706706
149PETTERE MartaPIKANTIE701,9701,9
150ROLOVA KristīneRīga701,8701,8
151MAGO MadaraLiepājaSuperMammas697,5697,5
152FABRICIUSA LindaKuldīgas nov.697,1697,1
153HERMANE Ilze692,8692,8
154ĶERE DaceLiepājaDaily692,5692,5
155RUDZĪTE SantaLiepājaLiepaja687,8687,8
156TKAČENKO AnastasijaLiepājaKurzemes Biznesa inkubators687,7687,7
157GRUŠKĒVICA SintijaGrobiņas nov.683,1683,1
158HOFMANE LauraSiguldas nov.VSK Noskrien681,4681,4
159LAUKŠTEINE TerēzaLiepājaEkstra678,3678,3
160CEIKA KristīnaLiepājaHerbalife677,8677,8
161SAMMA TrīneOSKARA KALPAKA LIEPĀJAS 15. VI674,3674,3
162MATISONE SigneLiepāja669,5669,5
163JEKUMA RigondaLiepājaHerbalife668,7668,7
164PUTRA MaijaLiepāja667,8667,8
165MARKEVIČA KristīnaLiepāja665,6665,6
166JEKUMA ElīzaLiepājaHerbalife663,8663,8
167DUDŅIKA OksanaLiepāja658,9658,9
168BUNKA RenataLiepāja657,6657,6
169BIRZNIECE UnaKuldīgas nov.654654
170ROBEŽNIECE IngaKuldīgas nov.649649
171BARUTE ZaneLiepājaSavam priekam647,2647,2
172ŠTĒBELE AndraSAVĒJIE645,6645,6
173ŠTĒBELE SandraSAVĒJIE645,6645,6
174VICINSKA DainaLiepāja643,3643,3
175BALODE SantaLiepājaRSU Liepājas filiāles studenti638,9638,9
176MIRČENKO LieneLiepājaSavam priekam636,7636,7
177MAME EvijaLiepājaRSU Liepājas filiāles studenti633,8633,8
178STRELĒVICA Sandra632,5632,5
179GŪTMANE SabīneLiepāja628,7628,7
180ŠADRINA ZaneRīgaNinzjaaa626626
181BRŪVERE MontaLiepāja623,5623,5
182VĒZE AgneseLiepājaVSK Noskrien622,6622,6
183MILTIŅA ElīnaLiepāja618,3618,3
184ŠOKOLAITE ArtaLiepāja615,9615,9
185BANDERE AnitaJAGL- ABĒR!!!615,6615,6
186ENDZELIŅA - TĒBELE EvitaRīgaMārupieši615,1615,1
187ŠEVČUKA KristīneLiepājaHerbalife613,1613,1
188MIGLINIECE MaijaLiepāja607,7607,7
189ŠNEPSTE - KROLIS AiritaRīgaMārupieši604604
190EGLE BaibaLiepāja602,4602,4
191ROMANOVA IevaLiepāja597,6597,6
192NAGLE LiānaLiepāja597597
193TOLMAČOVA ElīnaLiepājaLiepājas pilsētas dome592,7592,7
194DAMBĪTE ZaneLiepāja591,5591,5
195RONE LīgaGrobiņas nov.587,2587,2
196SAULĪTE AmandaVentspilsMaratona klubs586586
197BLINDARUKA LāsmaDUBLIS 2584584
198GRANTIŅA LīgaDUBLIS 2584584
199PROKNERE LauraLiepāja581,2581,2
200GANSONE EdīteLiepāja576,5576,5
201NELSONE DaceLiepājaHerbalife574,9574,9
202LIEPA KristīneLiepāja569,5569,5
203KRASTIŅA GuntaLiepāja569,2569,2
204GRIBĒNA Arta565,7565,7
205REINFELDE HelēnaLiepāja563,5563,5
206VILEMSONE AgneseLiepājaHerbalife557,7557,7
207ANTONOVA LindaLiepājaSuperMammas557,5557,5
208ZONENBERGA Nikola EvoraLiepāja557,1557,1
209RIMARENKO SantaLiepāja551,9551,9
210ZANDECKA LauraSLOW MOVING ITEMS550,6550,6
211VAIČEKAUSKA DiānaGrobiņaVSK Noskrien546546
212MIHADJUKA IngaLiepāja545,2545,2
213ERNSTSONE LāsmaRīga540540
214PIRTNIECE MadaraLiepājaVērgale534,5534,5
215KAPENIECE ElīnaLiepāja532,7532,7
216ROMĀNOVA MadaraLiepājaHerbalife527,9527,9
217LŪKA SignijaLiepāja525,2525,2
218DERKEVICA AgneseLiepājaSuperMammas521,7521,7
219MOSĀNE AndraLiepāja515,4515,4
220PIRKTIŅA AgneseRT METĀLS515515
221BITE HelēnaLiepāja509,1509,1
222DŽERIŅA AnnaLiepāja506,7506,7
223SKUNSTIŅA ItijaLiepājaAS Liepājas papīrs502,7502,7
224BALODE ZaneRīgaAristokrātrums500500
225BUKA IlzeLiepāja496,2496,2
226GRUNDĀNE ElīnaRīgaRiga493,2493,2
227KUĻIKOVA Nataļja MarijaLiepāja491,3491,3
228BALČE KatrīnaLiepāja489,7489,7
229BUKA LieneDurbes nov.483483
230ŠAUMBERGA IevaLiepājaLiepājas pilsētas dome479,3479,3
231BIERANDE-BIERENA GunaBLIEŽAM476,8476,8
232VUCENA AgitaLiepāja476,2476,2
233STRUNGA ZandaRīga470,7470,7
234ĶIVELĪTE IngaLiepājaHerbalife469,4469,4
235DOMBROVSKA GuntaLiepāja465465
236JAKOVICKA LindaLiepājaHerbalife462,4462,4
237BUNKA EvijaLiepāja455,4455,4
238VAĻĢE LindaLiepāja450,2450,2
239MATULE IlgaLiepāja448,2448,2
240DEIKO ElīnaLiepāja440,9440,9
241BARONA DitaPURVU BRIDĒJI435,3435,3
242CAZERE DinaLiepājaHerbalife435435
243ĶERE Ance - AuceLiepājaDaily433,5433,5
244BUNKA LauraLiepāja426426
245JAGMINA SabīneLiepāja419,1419,1
246ALPA AijaLiepāja418,3418,3
247TJURINA NataļjaLiepāja415,2415,2
248BUCE BaibaLiepāja410,5410,5
249DZĒRVE BaibaLiepājaRSU Liepājas filiāles studenti402,5402,5
250TRAMDAKA GuntaLiepājaHerbalife394,4394,4
251HARITONOVA LauraSKRUNDAS VSK. JAUNSARGI389,3389,3
252VENŠKEVICA SigneLiepāja386,1386,1
253MEDJUTO OlgaĀdažu nov.Ninzjaaa385,5385,5
254PRŪSE Glorija ElizabeteLiepāja377,6377,6
255SKALDE LeldeLiepājaVSK Noskrien368,9368,9
256INDRIKSONE VitaGrobiņas nov.360360
257BOGDANA LieneLiepājaHerbalife350,9350,9
258TIRKOVSKA SigneLiepājaLiepāja348,7348,7
259KRAPAUSKA Katrīna KelijaLiepāja341,5341,5
260BAĻĶENA Signe7M LABUMA337,2337,2
261TĪDA Kristīne7M LABUMA337,2337,2
262DAUKANTE MadaraLiepājaMadara&Reinis332,8332,8
263KAMELA DaceVentspils331,9331,9
264JEFREMOVA MargaritaLiepājaSuperMammas328,8328,8
265KOLĀTE ElīnaLiepājaLiepājas pilsētas pašvaldības327,3327,3
266ŽODZIŅA AnitaLiepāja322322
267KĀRKLIŅA LigitaRīga311,8311,8
268KARAVAIČUKA VēsmaMadonas nov.307,6307,6
269ORINSKA RūtaLiepāja301,2301,2
270OTAŅĶE AijaLiepājaHerbalife290,2290,2
271TREIBLUTE ArtaLiepāja284,7284,7
272DAMBERGA IlzeLiepāja278,9278,9
273JAUNKUNGA IlzeMIKI275,3275,3
274MŪRNIECE KarīnaMIKI275,3275,3
275LIEPIŅA RēzijaLiepājaDižpēdas267267
276ZILITE SandraLiepāja262,6262,6
277JANAITE ElīnaLiepāja259,9259,9
278VRUBĻEVSKA IngunaLiepāja254,6254,6
279KARUZINA KsenijaLiepājaUSK ,,Atekas sala,,241,5241,5
280DZERKALE IevaLiepāja235,3235,3
281TUKUMA-SILENIECE BaibaLiepāja232,5232,5
282BŪDA MartaLiepājaHerbalife227,7227,7
283GLEZERE Dana LieneLiepājaRSU Liepājas filiāles studenti213213
284MOROZOVA KarinaLiepājaSuperMammas201,3201,3
285OZERSKA Darja200200
286MICKUS DanuteLiepājaHerbalife197,2197,2
287KARLSONE GitaNEPAZĪSTAMIE194,7194,7
288ĶIRSONE NensijaRīgaBrūveri185,7185,7
289ŠĪRA IldzeLiepājaHerbalife180180
290PROKOFJEVA ZaneLiepājaDižpēdas164,4164,4
291ANDRIAUSKA DinaLiepājaHerbalife161161
292KABIŅECKA IevaLiepājaHerbalife139,4139,4
293LIEPINA - MATHARU DaigaLiepājaDižpēdas116,2116,2
294LĪVZEMNIECE VinetaLiepājaVSK Noskrien113,8113,8
295ROZENTĀLE AusmaLiepājaHerbalife80,580,5

Tehniskais partneris